Şimdi Ara

Dünya Tüketici Hakları Günü'nde yeni aldığı Lamborghini otomobilini parçaladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aston Martin alacan böyle bir derdin olmayacak adamlar aracın arızalanınca helikopterle geliyor aracının yanına :D
  • bir trilyon para vereceğim araç çalışmayacak !!! ben o yetkilileri yerim...
  • +1 Çok iyi etmiş.
    Adam resmen "ben değil tamirini o arabanın tümünü bile umursamam atarım çöpe ama siz işinizi adam gibi yapın yeter ki" demiş...
    quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Mükemmel bir eylem yapmış.

Bu ülkedeki sıfatı görgüsüz olur.

Neyse ki bu kadar bilinçli bir toplum değiliz, mazallah fakirlerin hasetinden yemeyeceği laf kalmaz adamcağızın.
  • yaw gider kırılan yerleri yeniletir sanki parasımı yok önemli olan motoru :D
  • abovvv 10 kiloluk balyozla metali bile ezilmiyo :)
  • yuhh abi vurmayın yaa lamborgini ya
  • adam iyi yapmış ama, becerememişler :) lamboya reklam olmuş. arabayı parçalayalım derken kendilerini heba etmişler olmamış. balyoz yerine sağlam bi buldozer fln la girişseymiş olurmuş :)
  • Bence Lamborghini bu olayla büyük bir hasar gördü.Biraz pahalı oldu ama yapılabilecek en iyi tepkiyi verdi.
  • :Dbutun konusulanlar bı yana .o balyoz darbelerıne karsı kaportanın gocmemesıne ne dıyesın.:Dhelal lambo..d.bu vıdeodn alnck ders... eger bı lambo parcalıcaksan bı de ekskavator kırala .d
  • helal olsun çok iyi yapmış o durumda olsam öyle bişey yapardım

insanın aldığı bi üründen dolayı böyle bişey başına gelince resmen kafayı yedirtiyorlar ben olsam altına c4 koyup patlatırdım
  • helal olsun iyiki böyle bişey olmuş bende olsam benzin döker yakardım sonunda
  • Reklam çok güzel kurgulanmış. Lamborghini sahibi birisi servise kızar, 15 Mart Dünya Tüketiciler Gününü bekler ve arabasını birkaç işçi tutarak coşkulu halk önünde parçalatır.
    İşçilerin de balyozların da maşallahı var! O balyozlar plastikten yada içi boş metalden herhalde. Ya da Lamborghini araçları 5 cm kalınlığında çelikten ve monoblok olarak üretiliyor galiba. Baksanıza balyoz bile işlemiyor.
    Firma, araç sahibiyle anlaşmıştır, ya para almıştır ya da yeni Lambo aracı yoldadır meraklanmayın.

Meşhur bir söz vardır çok sevdiğim "Reklamın iyisi kötüsü olmaz"

Sağlıcakla kalın.
  • her kim ise akilli ve isbilen bir adammis, amacina fazlasiyla ulasti cunku.
  • Adam çok akıllı davranmış Lamborginin bu vidyodan sonra dünya çapında karizmasını aldığı zarara bak 1 kötü reklamı 100 iyi reklamla düzeltemezsin :)
  • lambo burada kaybettiği imajını milyon dolarlar harcasa yerine koyamaz. helal olsun çinliye. boşuna dememişler önemli olan boyu değil, işlevi diye.
  • Tüketici hakları gününe denk getirmeside çok akıllıca olmuş. Artık bütün dünya Lamborghini'nin sattığı araca servis vermediğini ve üstelik teslim ederkende araca zarar geldiğini biliyor.
  • iyi parçalayamamışlar beğenmedim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.