Şimdi Ara

Dünya'nın en yüksek verimli SUV modeli: Volkswagen Cross Coupé.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu modeli yeni gördüm paylaşayım dedim..vw in kendi sitesinde de göremedim bu modeli..sanırım yeni çıkartacak..Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiktuk -- 11 Eylül 2012; 21:54:09 >

• Dikkat edin de karbon salınımı tablosunda yaptığı sahtekarlığın bir benzerini verimlilik grafiğinde de yapmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Dikkat edin de karbon salınımı tablosunda yaptığı sahtekarlığın bir benzerini verimlilik grafiğinde de yapmasın.

daha önce verilmişti iğrenç bir araç tasarım fakiri
  • Bu araca takılabilecek tek kulp var onuda peşinen ben takayım sonrakiler boşları toplasın.

"önü evoque a benzemiş"

Not: bence bu tüm vag gurubun en estetik aracı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In absentia -- 11 Eylül 2012; 22:06:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: In absentia

Bu araca takılabilecek tek kulp var onuda peşinen ben takayım sonrakiler boşları toplasın.

"önü evoque a benzemiş"

Olmamış bence.
  • Plug-in Hybrid konsepti
    yani bir içten yanmalı motor ve bir(yada iki) elektrikli motor var
    isteğe bağlı olarak sadece elektrik yada hybrid modda çalışabiliyor motorlar
    2.0 litrelik TDI motor varmış üzerinde bunun yanında iki elektrikli motor
    1.8 litrelik yakıt tüketimi 49 gr/km lik CO2 salınımı
    tüm motorlar toplam 306 beygir 700 Nm tork üretiyor bu şekilde 0-100 6.5 saniye son hız 220 km/sa

Suv değil kompakt suv olur ayrıca bundan anca zira Golf/A3 platformu üzerine kurulmuş

sonuç: üretilip üretilmeyeceği belli olmayan bir konsept

bunun yerine V60 Plug-in Hybrid gibi modeller mevcut daha yakın gelecekte görebileceğimiz (ingilterede satışa çıktı hatta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaman Ötesi -- 11 Eylül 2012; 22:10:30 >
  • neye göre, sen mi söylüyorsun, teknik veriler mi
  • Açıkçası otomobil konusunda iyi arastirma yapin derim. Hemen çamur atmaya gerek yok. Bu aracın temeli 6 yıllık tiguan bunun konseptinden dizayn edildi. Araç yeni nesil tum motor teknolojilerini ve suvdekı en yi hava surtunmesini elde etti. Aynı platformda lamborghini 4x4 üretecek. Lütfen araştırmadan atıp tutmayalim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmst

Açıkçası otomobil konusunda iyi arastirma yapin derim. Hemen çamur atmaya gerek yok. Bu aracın temeli 6 yıllık tiguan bunun konseptinden dizayn edildi. Araç yeni nesil tum motor teknolojilerini ve suvdekı en yi hava surtunmesini elde etti. Aynı platformda lamborghini 4x4 üretecek. Lütfen araştırmadan atıp tutmayalim...
    jetta bundan daha güzel yahu
  • quote:

Açıkçası otomobil konusunda iyi arastirma yapin derim. Hemen çamur atmaya gerek yok. Bu aracın temeli 6 yıllık tiguan bunun konseptinden dizayn edildi. Araç yeni nesil tum motor teknolojilerini ve suvdekı en yi hava surtunmesini elde etti. Aynı platformda lamborghini 4x4 üretecek. Lütfen araştırmadan atıp tutmayalim...
    vay be motoru fena değilmiş bu durumda..1.8 litre yakıt tüketimi 306 beygir 700tork...

Amazing
  • quote:

ikinci defa gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 11 Eylül 2012; 22:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

vay be motoru fena değilmiş bu durumda..1.8 litre yakıt tüketimi 306 beygir 700tork...

Amazing

Hakikaten çok çok iyi yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Bu araca takılabilecek tek kulp var onuda peşinen ben takayım sonrakiler boşları toplasın.

"önü evoque a benzemiş"

zevklerinin kalitesi yetiye binmenden anlaşılıyor

Zevk işte naaparsın
  • Bu arac uretilmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bu arac uretilmeyecek
    ön tasarımını dacia ya benzettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

ön tasarımını dacia ya benzettim.

Alıntıları Göster
    bir an duster gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmosferik 8000rpm

bir an duster gördüm.

Alıntıları Göster
    TAMAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14B537748

TAMAM

Alıntıları Göster
    he he ondan 2 kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14B537748

TAMAM

Alıntıları Göster
    Önden duster,arkadan golf, etek altı qq, , camurluklar toureg. Ortaya karışık olmuş :)
  • Arkadan megane 3 hb ye benzettim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.