Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.342
Cevap
48
Favori
367.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Caydım la şu konuyu görmekten . Düzse düz yuvarlaksa yuvarlak . İsterse pide şeklinde olsun bana ne !! Konuyu gizledim engelledim yine çıkıyor .
    Bıktım ya . Boş konu bu kadar nasıl önde anlamış değilim.
    Sen niye bıkıyorsun kardeşim. Konuyu sevmiyorsan girmezsin olur biter amma abarttınız şunu Allah Allah.
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Bence revivo reis gene hepimize hak ettiğimiz dersi vermiş. Büyük oyunu bozmak üzere revivo reyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

konu sahibini şikayet edin, "konuyla ilgisi yok başlığı açıp kaçmış" deyin belki konuyu kapatırlar ...
    https://chat.status.im/#/room/!KQRgUdaoVkXslDmFnG:status.im odamıza gelsene. konuyu kapatmak gibi etki. buraya değil de o odaya gelirsin, Trol'süz, gürültüsüz, rahat bilgi alışverişinde bulunma ortamı var orda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Hocam aslında senide alıntılamak istiyorum fakat olmuyor. Güzel cevap. Bu arada bir kaç gündür forum felç halde.
    adam 'bilgi alışverişi' için status.im'e e gel diyor.

bak bilgi alışverişi diyor.

olmayan bir şeyin alışverişini nasıl yapiyorlar acaba?

• Lahmacunu akepe icat etti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Status.im'e davet edildin hocam ne diyorsun bu duruma

daha ne olduğunu bilmiyorum, başıma iş açmayayım şimdi ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Boş beşeleş bir şey. Eski mirc sistemi girip üye oluyorsun odaya girip sohbet ediyorsun. Burda reklam yapıyor o kadar oda bomboş

• Yav yeter başlıcam düz dünyana uplamayın arkadaşlar şu konuyu 1.5 senedir görüyorum yav

Öyle deme, mirc e beklerim, özgür ve serbest bir platform. Üstelik troller de yok. Oradan da mynet okey odasına geçeriz. Bizim üstad sever böyle yerleri.

• Madem Status'ta yoksun o zaman burda da bir Blok cekeyim fark eden birşey olmaz :)

• Revivo reyiz çiğ yumurta sarısının tüketimini artırınca hastalığı daha çok ilerlemiş malesef. Konunun troll olduğunu biliyor, kapansın diyenlere ben de destek olurum diyor ayrıca .im li.cim li yerlere davet ediyor. Buradaki yazdığı saçmalıklara troll konu içindeki geyik derdinde olan bizlerde karşılık verince kendisi DH yönetimine talepte bulunuyor. Çıldırıyorum

• T Square kullanıcısına yanıt
    Dilekçesini "arz ederim" yerine "rica ederim" yazarak bitirdiği için dilekçesi reddedilmiş diye duydum.

• Revivonun yakında konuşacak kimsesi kalmayacak blok atmaktan Hem özgür düşünceden bahseder hemde aksi fikirdeki herkesi bloklar

• Konu ciddi değil kardeşim eğleniyoruz aramızda. Bir tek revivo72 var. Onunda ciddiyetinden şüphe etmeye başladım iyice saçmaladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Madem Status'ta yoksun o zaman burda da bir Blok cekeyim fark eden birşey olmaz :)
    status dediğin ne menem şeydir bilmiyorum ama onunla mutlu mesut takılabilirsin, senin yapacağın hiçbir şey benim için zerre farketmez ...
  • Blok yiyenlerin mesaj atmaya çalıştığını gördükçe gülelim geliyor. Hah hah . Blok yemişsin hala neye mesaj atıyorsun görmüyorum ki , hiç güleceğim yoktu. : )

• quote:

Blok yiyenlerin mesaj atmaya çalıştığını gördükçe gülelim geliyor. Hah hah . Blok yemişsin hala neye mesaj atıyorsun görmüyorum ki , hiç güleceğim yoktu. : )
    blokladiklarin sana mesaj atmiyor zaten.

senin sacma sapan yazilarini alintilayip altina yapıştırıyor cevabi ki konuyu okuyan baskalari senin nasıl rezil oldugunu gorsun diye.

yaa bu garibim o kadar dışlanmış ki her alintiyi kendisine yapildi saniyor.

sana kimse yazmiyor rahat ol. yazdiklarimizi anlamadigini bildigimiz icin sana degil konuya gelenler icin alinti yapiyoruz.

• Öner kullanıcısına yanıt
    bayberty 'yi blokladım fakat alıntılamış, Bak SS, DH bildirimler mi yalan, sen mi? Yalancı seni :) Bloklanmadık bir sen kaldın, ona göre.

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

• quote:

bayberty 'yi blokladım fakat alıntılamış, Bak SS, DH bildirimler mi yalan, sen mi? Yalancı seni :) Bloklanmadık bir sen kaldın, ona göre.

sen beni kaç kere blokladın tekrar kaldırdın :)
    hatta burda bir sürü kişiyi blokladın tekrar kaldırdın.
    Çünkü seni ciddiye alıp mesaj yazan buradaki 3-5 kişiden başka kimse yok.

istersen blokla, çok da tın.
    senin mesajlarını alıntı yapıp insanlara ne kadar yalancı olduğunu, bu konulardan hiç anlamadığını göstemek boynumun borcu benim.

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.