Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.343
Cevap
48
Favori
367.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Mars'a giden robotlar var. O robotlarla pekâlâ da çekilebilirdi Dünya'nın resmi. Arka yüzeyini neden sayacaksın? Çapını söyledin ya işte."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Yoldaşlarım kusura bakmayın son zamanlarda pek aktif olamadım. Nasa şu sıralar çok yüklendi, düz dünya direnişi hızla yükseliyor. Uydular konusundaki manipülasyon işlerini sağlıklı hale getirebilmek için geçici görev ile propaganda sorumluluğundan alınıp tekniker olarak atandım. Şuan güney afrikadaki gizli uydu tesisinde kurulu anten tamirleri ve yeni imalatları gerçekleştirip gerekli kalibrasyon işlemlerini yapıyoruz. Malum stratosfer katmanında mevsimler değişiklikler oluyor. Bulunduğum bölgeden bir görsel paylaşayım burada yabancı yok.

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Ee niye simülasyon?
  • T Square kullanıcısına yanıt
    Ula ben de T Square'i kavram falan sandım.
  • 1 paralık birisi için 60 kez klavye tuşuna bastım bak. Stop.
  • BrokenDiamond B kullanıcısına yanıt
    Cevap çok net değil mi... Değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DonanımTeknoloji

1 paralık birisi için 60 kez klavye tuşuna bastım bak. Stop.
    Ne boş insan dolu şu ülke. Laf marifeti ile kendini degerli yapmaya calışıyorsun demek? Ekşi üyeleri gibi tamm. Bu durumda bana düşen direk blok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caydım la şu konuyu görmekten . Düzse düz yuvarlaksa yuvarlak . İsterse pide şeklinde olsun bana ne !! Konuyu gizledim engelledim yine çıkıyor .
    Bıktım ya . Boş konu bu kadar nasıl önde anlamış değilim.
  • Barış Özcan hakkında 2kelimelik youtuber dedin bu adamı enes batur ile mi karıştırdın anlamadım ama sanat,bilim ve teknoloji hakkında bilgilendirici, kitap okumaya, öğrenmeye, çalışmaya teşvik eden birisi nedenini merak ettim NEDEN...
  • Konu geyik konusu kardeşim eğleniyoruz aramızda

• DonanımTeknoloji D kullanıcısına yanıt
    çünkü büyük üstad, doğunun ve batının ilim ışığı, dünyanın aydınlanma kaynağı olan büyük reis satranç ve almanca biliyor. şüphesiz ki herşeyin doğrusunu o bilir. bilmediği şeyleri bile bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

çünkü büyük üstad, doğunun ve batının ilim ışığı, dünyanın aydınlanma kaynağı olan büyük reis satranç ve almanca biliyor. şüphesiz ki herşeyin doğrusunu o bilir. bilmediği şeyleri bile bilir.
    zaten onu diğer ustadlardan ayiran en buyuk ozelligi de o,
    bilmediği şeyleri de biliyor olması. öylesi görülmemiş bir yetenek işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 5 Temmuz 2018; 11:32:30 >
  • Nasanın son oyunu masum Türk gençlerinin beyinlerini yıkayıp Türkiye'de artan düz dünya direnişini engellemek istiyorlar.

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

• Arkadaşlar... bugün öğlen DH Forum yönetimine ilettiğim dilekçede bu konu başlığı altına bazı kişilerin "geyik / eğlence maskesi altında" salt kişisel sataşma / dalaşma amaçlı geldiklerini ve benim salt bilgi paylaşımı amaçlı gönderilere karşılık olarak dolaylı yoldan taciz amacında kişiler olduğunu belirttim. Ne herhangi bir mesajı özellike seçtim, ne de özel bir rumuz verdim. Sadece genel bir dilekçe gönderdim. Konunun kapatıllması üzerine herhangi bir imada bulunmadım fakat o ihtimali açık bıraktım. Ve dilekçem işleme konuldu. Ve akabinde son sayfada bazı gönderi yönetim tarafından silindiğini fark ettim. Yani yönetim dilekçem kapsamında uygunsuz gördüğü bazı mesajları kendi insiyatifi ile silmiş durumda. Son bir iki sayfada mesajı silinen varsa bilsin ki o mesajlar bu şekilde silindi.

İşbu mesajım, DH Forumda bilgi alışverişi yapmaya çalışmamı dalga konusu haline getirmeye çalışan şahısları bilgilendirme amaçlıdır ve sorun devam ettiği takdirde aynı şekilde daha kapsamlı dilekçeler ile DH yöneticilerine başvuracağımı belirtirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim hiç mesajım silinmemiş. Bu revivo iyice kudurdu gençler konu geyik konusu beğenmiyorsan gelme. Bu yakında turboya bağlar hepimizi mahkemeye verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semavi7 -- 5 Temmuz 2018; 17:52:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Arkadaşlar... bugün öğlen DH Forum yönetimine ilettiğim dilekçede bu konu başlığı altına bazı kişilerin "geyik / eğlence maskesi altında" salt kişisel sataşma / dalaşma amaçlı geldiklerini ve benim salt bilgi paylaşımı amaçlı gönderilere karşılık olarak dolaylı yoldan taciz amacında kişiler olduğunu belirttim. Ne herhangi bir mesajı özellike seçtim, ne de özel bir rumuz verdim. Sadece genel bir dilekçe gönderdim. Konunun kapatıllması üzerine herhangi bir imada bulunmadım fakat o ihtimali açık bıraktım. Ve dilekçem işleme konuldu. Ve akabinde son sayfada bazı gönderi yönetim tarafından silindiğini fark ettim. Yani yönetim dilekçem kapsamında uygunsuz gördüğü bazı mesajları kendi insiyatifi ile silmiş durumda. Son bir iki sayfada mesajı silinen varsa bilsin ki o mesajlar bu şekilde silindi.

İşbu mesajım, DH Forumda bilgi alışverişi yapmaya çalışmamı dalga konusu haline getirmeye çalışan şahısları bilgilendirme amaçlıdır ve sorun devam ettiği takdirde aynı şekilde daha kapsamlı dilekçeler ile DH yöneticilerine başvuracağımı belirtirim.
    mağdur rolü oynama.

hickimse buraya senle dalga gecmek icin gelmemişti. sana milyon tane ispat sunmamiza ragmen hepsini "boş iş " diyerek inanmaman sonucunda sana bilgi vrermek icin emek ve zaman harcayan insanlarin seninlr ilgili düşüncesi değişmiş durumda.

acaba yonetime attığın mesajda bunlardan bajsettin mi?

bana yuzlerce kez ispat sundular, resimle, video ile kendi yaptiklari arastirma sonuçlarını paylastilar ama ben hicbirime inanmadım " dedin mi?

delikanli gibi söyle..

sen, burdaki insanlarin seninle dalga gecmesi için elinden geleni yaptin, simdi bundan rahatsiz oluyorsun.

hatirlarsan ilk once sen bana şöner diyerek dalga geçip hakaret etmistin, seni defalarca uyarmama ragmen bu hitabina devam edince ben de sana 'rezilo72.5'deyince zoruna gitmisti.

bunlardan da bahsetseydin yonetime keske....

ayrica madem burdan rahatsizsin im li sayfalara gidebilirsin.

ne de olsa orda daha olgun insanlar, daha duzeyli myazilar vardi.

ama ne hikmetse o duzeyli riot.im seni sutlamis, simdi duzeyli status.im'e cagiriyorsun.

orda takilabilirsin.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında senide alıntılamak istiyorum fakat olmuyor. Güzel cevap. Bu arada bir kaç gündür forum felç halde.

• konu sahibini şikayet edin, "konuyla ilgisi yok başlığı açıp kaçmış" deyin belki konuyu kapatırlar ...
  • DonanımTeknoloji D kullanıcısına yanıt
    He eleman o videoya mı cevap vermiş. Ben de benim attığım videoya cevap vermiş sandım.
  • Sanki valiliğe dilekçe yazıyor. Bu adam tam bir komedi.
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.