Şimdi Ara

Dünkü 1 Nisan şakası hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
17
Favori
8.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm yapılanlar geri alınmıştır. Forumda 5 dakikalığına herkes yönetici oldu. Aslında esas plan böyle olmamakla beraber Citizen biz yöneticilerede şaka yapınca bu oldu. Esas amaç dummy bir yönetici yapmaktı fakat burak bunun yerine herkes istediğini özgürce yaptırdı. En nihayetinde bir anı oldu hepimiz için. Bizde heyecanlanmadık mı, evet aynen sizin durumunuza düştük. Zaten bu yüzden o kadar kısa sürdü yoksa Burak'a kalsa işi uzatırdı.

İyisi ile kötüsüyle herkese özellikle de Konu Dışı bölümüne hediyemiz olsun.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yahu be adam rica ederim lütfen geç bunları.

İki yıldır senin mesajlarını gördüğümde alayı kalp kırıyor arkafaş hiç mi farkında değilsin yahu. Seni atarlar aşağılıyor sen esprinin geyiğin ötesine kaçıyorsun. Git bir kullanıcı niki al alttan istediğin sekilde yaz ama yonetici kimliğini kullandığında biraz daha yazdıklarında seçici ol arkadaş.

Banane dingonun teki sizin 1 Nisan ikramınızı istimar etmiş banane bundan yahu ben genel olarak yazdım anlamıyor musun bu konu sadece bir bahane.

Bak sana garantisini veririm ki hiç çekinmeden söylüyorum bu forumda boşver istenmeyen yonetici istenmeyen adam sensin. İstetsen git intihar et ama rica ederim bir -self realization- çek kendine "aga benim forumdaki konumum nedir, ego diye diye itibar saygıdan ödün mü verdik" diye bir kendine sor yahu.

Bir konu vardı yoneticinin biri (hatırlamıyorum) kullanıcıya alttan "it" demişti yani aslında orada suçlu diyemezdik ama çoğu yoneticinin gelip o konuda geçiştirici, saptırıcı, yersiz ve alakasız geri dönüşleri yüzünden kendinizi suçlu durumuna düşürmüştünüz.

Kendinizi ifade edemiyorsun(uz) arkadaş bak ben bir önceki yorumumda neler yazdım sen nasıl bir geri dönüş yaptın. Ben mi anlatamadım yahu? Senin her mesajin böyle aşağılayıcı arkadaş farkında olsan da olmasan da kalp kırıyorsun soğutuyor yahu.

Niye birisi çıkıp Sylar'a laf yetiştirmiyor halbuki geyikte üstüne yoktur ama demek ki dozajı biliyor arkadas özünü biliyor adam nerede duracağını biliyor ama sende ki bir ego bir ego aman Allah'ım "özür" terimine bir ıraksınki haksız da olsan konudan çekilmeye ya da ufak bir özüre yanaşmayıp habire geri dönüşlerinle soğutuyorsun yahu.

İster art niyet ara ister dikkat çekme cabaları, ben keyfime mobilden uzun uzun yazacak değilim arkadas demek ki yazdıkların onceden de simdi de bana koymuş. Emin ol cogu aynı fikirdedir.

Ceki düzen arkadas. DH yahu biraz ceki düzen arkadas dozajını bil neyse.

Tamam.

Edit: ufak tefek düzeltme...
  • Ben göremedim bile
  • Haha cok iyiydi ama ya birde 23 nisan da yapar misiniz bu guzelligi?

EDIT:Videoyu ekleyelim de izlemeyen kalmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Vettel -- 2 Nisan 2013; 18:51:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam şakayı bile doğru yapamadı.
  • teşekkürler güzel bir hediye idi benim için seviyorum sizleri
  • göremedım
  • üst konuları uçuranlar ceza aldı mı
  • İçeri gittim geldim bir baktı yönetici şakası olmuş kaçırmışım. Yoksa kendime bir kaç bölüm yetkisi verirdim Ama sonra geri alınır mıydı bilmem
  • İlginç hiç farketmedim.
  • keşke 2-3 saat sürseydi çok kısa oldu
  • Bana denk gelmediki bi ya : ))

• tüh kaçırdım
  • ss atın o durumdan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Cann

keşke 2-3 saat sürseydi çok kısa oldu

2 dakikada Konu Dışı çöktüğüne göre 2 saat içinde forum kalmazdı arkadaş
  • Eksi butonu nerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Cann

keşke 2-3 saat sürseydi çok kısa oldu

2-3 saat sürseiyi harbiden "forum silinsin" olayı gerçekleşecekti. bilmiyorum geri dönüşüm kutusuna girip silindimi kalıcı olarak gidiyormu ama. millet acımadan doğradı forumu valla ne hınc varmış arkadaş onu sil bunu sil
  • Doçent kangal sınırsız çizilmiş şakaysa niye banı geri çekilmedi onların ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Tüm yapılanlar geri alınmıştır. Forumda 5 dakikalığına herkes yönetici oldu. Aslında esas plan böyle olmamakla beraber Citizen biz yöneticilerede şaka yapınca bu oldu. Esas amaç dummy bir yönetici yapmaktı fakat burak bunun yerine herkes istediğini özgürce yaptırdı. En nihayetinde bir anı oldu hepimiz için. Bizde heyecanlanmadık mı, evet aynen sizin durumunuza düştük. Zaten bu yüzden o kadar kısa sürdü yoksa Burağa kalsa işi uzatırdı.

İyisi ile kötüsüyle herkese özelliklede Konu Dışı bölümüne hediyemiz olsun.

Bi kac msj silmistm halen yoklar hatta birinin msjiyla oynadim oda ayni duruo geri aldginiza emin misinz herseyi

• Komikmiş yönetici kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Doçent kangal sınırsız çizilmiş şakaysa niye banı geri çekilmedi onların ?

acaba konu başlığı öyle editledi diye banlanmış olabilirmi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.