Şimdi Ara

Dungeon Siege III (2011) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
13.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok kafasına göre takılır o, hangi skilini arttırırsan onu daha çok kullanıyor.

Armorlar sonlara doğru birazcık değişiyor o kadar.
  • Cok acil yardım lazım.Beyler elit de oynuyorum zorluk seviyesini hangi skillin ölen adamı kaldırdığını bulamadım.baya da ilerledim nasıl oluyor ölen adamı kaldırma olayı lütfen yardım edin skille yapılıyorsa hangi skil olduğunu yazın ya da bir tuşlaysa nasıl yapılıyorsa ayrıntılı yazın lütfen.Şimdiden cok teşşekürler cok hecanlı bir yerdeyim acil yardımınızı bekliyorum.OYUNA KÖTÜ DİYENLER SİZE DİCEK BİŞE BULAMADIM...
  • TAMADIR BULDUM RESLE MEYİ. yazıyı okumamıştım ''E'' YE BASILI TUTUYORMUŞUZ.
  • Cok aşırı sağlam oyun neden kötü diyorlar anlamıyorum gerçekden.Cok hoşuma gitti oyun başından kalkmadan oynuyorum charımın fotolarını koyim.BU ARADA İTEMLERLE BERABER CHARIN GÖRÜNTÜSÜ AŞIRI DERECEDE DEĞİŞİYOR COK ÇEŞİTLİ İTEM COK ÇEŞİTLİ BOSS VE MOB BULUNUYOR.HARİTASI OLDUKCA BÜYÜK GÖREVLER COK GÜZEL VE EĞLENCELİ.HADİİ BAKALIMMM DARISI CIKACAK DİĞER RPG HACK SLASH OYUNLARA.
    http://b1110.hizliresim.com/11/10/3/16485.jpg
    http://b1110.hizliresim.com/11/10/3/16548.jpg
    http://c1110.hizliresim.com/11/10/3/16556.jpg

TAVSİYEM Mİ??? KESİNLİKLE OYNAYIN OYUNA KÖTÜ DİYENLERİN COĞUDA 1 SAAT OYNAYIP BIRAKMIŞ KİŞİLERDİR ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.

• vayy Lucas...
    tavsiyem Blade_Dashe yatırım yap...o skille master ol. empowered blade_dash'i bir görmen lazım...anlatmıcam..hevesin kaçmasın...
    bu arada hatırlatayım, empowered blade dash yapabilmen için o küçük kırmızı küreleri doldurcaksın ve "two hand stance" deyken shift + 1 yapıcaksın...süper bir saldırı...
  • taktik alınmıştır dostum hadi deniyelim :)))bunu bitirim birde bu silahlı hatunla oynucam adını hatırlayamadım.O DEĞİL BU OYUNA KÖTÜ DİYENLERİ LANETLİYORUM :D:D:D
  • catherina kendisi...lucastan sonra catherina ile oynamak daha kolay gelmişti bana...bakalım sende öyle olacak mı...
  • az önce bitirdim. oynayış ve grafikler benimde hoşuma gitti hemde yıllardır wow oynayıp single rpg'den bi haber olan ben. kendimden utanıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

az önce bitirdim. oynayış ve grafikler benimde hoşuma gitti hemde yıllardır wow oynayıp single rpg'den bi haber olan ben. kendimden utanıyorum :D

grafiklere takılmayacaksan x)

Dungeon Siege
    Dungeon Siege - Legend of Aranna
    Dungeon Siege II
    Dungeon Siege II - Broken World

bunlarıda bitirebilirsin.
  • Beyler, oyunu indirdim fakat exe'yi tıkladığımda işlem yapıyor ama oyun açılmıyor.Görev yöneticisinde de gözükmüyor.Hiç böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
  • crack yap kardej
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

crack yap kardej

Patch + Crack yaptım bu seferde yanıt vermeyi kesti diye hata veriyor ya da açılıyor oyun görev yöneticisinden bakıyorum görünüyor 200.000 küsür ram yiyor ama ekran gelmiyor :S
  • directx i güncellemeni öneririm
  • sorunsuz oynamak istiyorsan alacaksın 35 tl bir orjinal key bakacaksın keyfine artık sorunsuz kürekli oyun zor üç dört patch çıkarmaya başladı onlarda oyun yapımcıları gibi
  • Dungeon Siege Broken World'e tekrar başladım. Bitirip el atıcam bunu da bakalım...
  • Bitirdim tekmeledim pis şeyi, o kadar oyun varken 2 kez oynanmaz.
  • Ya arkadaşlar ben oyunu aldım ama sorun çıktı 2 kişilik yapamıyorum kolumu görmüyorsa artık ne ama kol peste flen çalışıyo yardım edin nasıl arkadaşla oynuycaz yardımmm ?
  • Arkadaşlar oyunun Dungeon Siege III: Treasures Of The Sun adında dlc patch'i var bunun ile lvl seviyesi 35'e çıkıyormuş galiba sürekli bu şekilde dlc çıkararak olunu genişletecekler. Bu dlc yi oynayan var mı ? Ne gibi değişiklikler yapıyor. Oyunun kamera açısında setlerde bir değişiklik oluyor mu ?
  • oyunu yükledim yalnız hiç hareket edemiyorum mouse imleci de gözükmüyor ne gibi sorun olabilir ?
  • Mahallenizin upçısı geldi. Oyunu Obsidian yapmış ne diyorsunuz fiyatı 5 tl. İlk iki oyunu sevmiştim ama çok eski kalıyorlar bitirecek kadar oynamamıştım elbette. Bunu suyunu çıkarırcasına oynar mıyım acaba merak ediyorum. Böyle beş tl beş tl diye iliğimiz kuruyor o yüzden ince elemeye karar verdim artık.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.