Şimdi Ara

Dungeon Siege 1 Türkçe yama(Translate) V2 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
5
Favori
3.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dungeon siege 2 çevirisine hala devam ediyorum bitince paylaşıcam bekleyenler için bilgilendireyim dedim muhtemelen 1 hafta içinde çıkacak şimdiden oynayacak ve yamayı test edecekler oyunu hazır tutabilirler türkçe yama steam destekli olacak

• Bu müthiş bir haber 2. oyun yamasını sabırsızlık ile bekliyorum. Şu an birinci oyunu oynuyorum ve Kroth Kalesi'ne doğru ilerliyorum. Normalde iyice zorlamaya başladı ve kolaya indirdim. Gerçekten zorluyordu oyun. Muhteşem bir deneyim. Umarım bir aksilik olmaz ve de paylaşırsınız. 3 oyunu beraber Steam'den aldım. Umarım son oyunu da çevirirsiniz. Çok teşekkürler. İyi akşamlar.

• Bu arada diğer oyun yamalarınızı indirmek çok güç. Yüklediğiniz siteye çoğu zaman zar zor giriyor ve çok geç indiriyor. Gerçekten çok tuhaf.

• Ayrıca Sacred yamanızı indirip tarattım ve 3 uyarı aldım. Görsel koyuyorum. Gerçekten virüslü mü kurulum yoksa türkçe yama olduğu için risk mi taşıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Kurulum uygulamasında bu sonuçları verdi.

Dungeon Siege 1 Türkçe yama(Translate) V2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semiramis9390 -- 21 Kasım 2020; 20:1:32 >
  • Kurulum programında bir virüs bulunmamakta sistemimde hiç bir virüs uyarısı almıyorum sadece zipleri çıkartan dll dosyaları mevcut o kadar güvenmeyenler için 2 seçenek halinde sunucam bitince programlı ve programsız dileyen istediği gibi kullanır

yama ilerlemesi hakkındada menüler %100 bitti diğerlerindede hızlı bitirmeye çalışıyorum elle düzellitiğim yerler fazla olduğu için 1 hafta'da çıkmayabilir yinede hızlı bitirmeye çalışcam direk copy paste olmıyacak yama daha anlaşılır olucak menüler dialoglara pek ellemiyorum uzun olduğu için

• Teşekkürler cevaplar için. Virüstotal ne kadar güvenilir bilmiyorum. Tahminimce bu yamalar sonuçta lisanslı yapılmadığı için bu uyarıyı vermiştir. Sizden bir ricam olacak. Dreamfall The Longest Journey yaması elinizde mevcut mu? Oyunçeviri yamayı yapmış ama yama da onlarca virüs algılanıyor. Zamanında oynamıştım fakat yeni sistem topladım ve bu durum beni endişelendirdi. Elinizde temiz olarak mevcut mudur? Ve yahut acaba translate dahi olsa Dreamfall oyunlarını çevirmeyi düşünür müsünüz?

• oyunçeviri'den pek çok türkçe yama indirdim virüs'e denk gelmedim hiç bilemiycem sizin antivirüs biraz agresif herşeyi virüs algılıyo olabilir Dungeon Siege 1 Türkçe yama(Translate) V2 elimde türkçe yaması mevcut değil ve hazır türkçe yaması varken translateli oynamak abes kaçar oyunçeviri'den türkçe yamayı kurup oynayabilirsiniz

• Dreamfall oyunundaki virüsleri https://www.virustotal.com/en/gui/ bu site ile taratınca buluyor. Çok ilginç gerçekten.

• Oyunçeviri'den indirdiğim Manhunt 1 Türkçe Yamasını www.virustotal.com ile tarattım ve 1tane olsa neyse de 32 programda zararlı virüs trojan algılamış. Bu güvenilir mi acaba? Aktif bir konu yok kimse cevap vermiyor. Siz bu iş ile ilgilendiğiniz için size sorayım dedim.

• oyunçeviriden uzun süredir yama indirmediğim için bilemiycem seçenek olarak

yamayı sandbox programıyla kurup sandbox yerel dosyaları içinden türkçe yamayı alıp kurduğunuz oyunun içine atabilirsiniz programsız kendiniz kurabilirsiniz yinede riskli olabileceğinden seçim size kalmış

ayrıca

Dungeon Siege 2 Türkçe yama çıktı indirebilirsiniz.

• Teşekkürler... Sonunda Dungeon Siege 2 yamasına kavuştuk. Darısı 3'e.

• Helal, ilk oynadığım oyunlardandır 2. çok daha iyidir onu da belirteyim.

• Türkçe yama güncellendi V2 olarak ve bazı yarım kalmış eksik kalmış hatalı çıkan yerleri düzelttim

• unknownelement kullanıcısına yanıt

beleş olan nedir hocam anlamdıkm

• Teşekkürler.

• Exe den kurdum ama hata veriyor.

hata budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artex4755 -- 18 Şubat 2022; 17:15:58 >
  • s.a. hocam link patlamış yeniler misiniz linki?

elinize emegınıze saglık

yenileneyın ındırelım hocam

• S.a Arkadaşlar Link Ölü.

Elinde olan biri Paylaşırsa Çok sevinirim Kolay gelsin .

• KaSIrGa47 K kullanıcısına yanıt

Bu arkadaşın tüm yamaları dosya tc den verdiği için linkleri hepsi öldü durumda. Blog sayfasını da kapattığı için ulaşmak pek mümkün değil.

• KaSIrGa47 K kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.