Şimdi Ara

Dune HD TV-101 Review & İnceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
4
Favori
17.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demek ki sorun yok o zaman. tv 301 geldiği zaman optik çıkışlı z5500 ile rahatlıkla film seyredilebilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

tv 301 için yazdım o mesajı
  • ocaklilar , yazmayı unutmuşlar
  • Bugün makina elime geçti. Çok detaylı test yapamadım ama şu ana kadar çok memnunum.
    Ayrıca eğer iphone veya ipad iniz varsa uzaktan kumandaya gerek kalmadan local area üzerinden ücretsiz bir uygulama olan Dune RC ile kumanda edebiliyoruz. Böylece küçük kumanda sorunu da ortadan kalkıyor. Sadece ilk açılış için powera basmak gerekiyor remote dan eğer standby da ise o da sorun değil
  • dune tv -101 flaş video lar nasıl izlenir..birde yutobe girme nasıl olur+rtsp desteyi varmı..ürünü aldım ama hiç.bişey yaramıyor lütfen yardımcı olsun..tanıtım video sunda herşey var gösteriyor ama..hiç alakası yk..ürünü satmak için..yanıltıcı video koymuşlar..lütfen biri yardımcı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redline09 -- 16 Kasım 2011; 15:35:28 >
  • Logitech wireless USB klavye ve mouse bağladım çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline09

dune tv -101 flaş video lar nasıl izlenir..birde yutobe girme nasıl olur+rtsp desteyi varmı..ürünü aldım ama hiç.bişey yaramıyor lütfen yardımcı olsun..tanıtım video sunda herşey var gösteriyor ama..hiç alakası yk..ürünü satmak için..yanıltıcı video koymuşlar..lütfen biri yardımcı olsun

85 Cevap yazılmiş.
    hepsimi yanilticı?
    gerçi ben usb port eksikliği ve dahili hdd desteği yüzünden wd streaming veya dune 301'in çıkmasını bekliyorum. ama sizin bu cihazla ilgili bilgi /kullanım eksikliği var gibi geldi bana.
  • Arkadaşlar konu gene dağılmış.Ben elimdeki film arşivimdeki DTS,DD,DD+ ve DTS HD MR tüm ses formatlı filmler mevcut hepsini denedim herhangi bir problem yok.AVR olarak da Harman/Kardon AVR360 ile test ettim.Sorun yok anlayacağınız.
    **Tabii bu benim arşivimdeki filmler baz alarak testlerini yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harman/Kardon-JBL

Arkadaşlar konu gene dağılmış.Ben elimdeki film arşivimdeki DTS,DD,DD+ ve DTS HD MR tüm ses formatlı filmler mevcut hepsini denedim herhangi bir problem yok.AVR olarak da Harman/Kardon AVR360 ile test ettim.Sorun yok anlayacağınız.
    **Tabii bu benim arşivimdeki filmler baz alarak testlerini yaptım.

Samsung logolu test videosu var (balıklar) 60+ Mbit'e kadar çıkıyor: TV 101 de hafif takılmalı oynatıyor.

Aynı video R6A da mozayikli ve renkler gidiyor,

En iyi sonucu gene emektar HTPC veriyor Splash pro donanım hızlandırma ile hatasız

Bilginize
  • quote:

o video medya player lar için aslında ulaşılabilinecek zirve noktası. blu ray isoları oynatma kabiliyetini bir nevi anlatabilecek ya da hakkında bilgi verebilecek en önemli kaynak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

o video medya player lar için aslında ulaşılabilinecek zirve noktası. blu ray isoları oynatma kabiliyetini bir nevi anlatabilecek ya da hakkında bilgi verebilecek en önemli kaynak.

Elinde olanlar R6A-II ve diğer Dune modellerinde de denese de sonucu paylaşsa iyi olur.

Samsung logolu "Nature Life" gibi bir adı var 500Mb civarında 2-3 dakikalık bir video
  • quote:

tv 101 takılarak oynatıyorsa egreat in de aynı şekilde oynatcağını düşünüyorum. ben HD smart H1 modeli ile o videoyu çok rahat oynatabiliyorum. ileri-geri ani sarmalarda bile herhangi bir takılma yapmıyor. bluray iso ları çalabilen medya oynatıcıların o videoyu sorunsuz bir şekilde oynatabileceği kanısındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

tv 101 takılarak oynatıyorsa egreat in de aynı şekilde oynatcağını düşünüyorum. ben HD smart H1 modeli ile o videoyu çok rahat oynatabiliyorum. ileri-geri ani sarmalarda bile herhangi bir takılma yapmıyor. bluray iso ları çalabilen medya oynatıcıların o videoyu sorunsuz bir şekilde oynatabileceği kanısındayım.

Takılma derken çok zor farkediliyor belli - belirsiz.

Bu durumda H1 deki 2009 model 8642 @667 Mhz chip, TV 101 deki 2011 model 8670 700Mhz chipden daha iyi sonuç veriyor
  • quote:

zaten fiyat olarak ta bir eksisinin olması doğal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline09

dune tv -101 flaş video lar nasıl izlenir..birde yutobe girme nasıl olur+rtsp desteyi varmı..ürünü aldım ama hiç.bişey yaramıyor lütfen yardımcı olsun..tanıtım video sunda herşey var gösteriyor ama..hiç alakası yk..ürünü satmak için..yanıltıcı video koymuşlar..lütfen biri yardımcı olsun

size özelden flash kullanımı nasıl olur , iptv'leri nasıl izliyebilirsiniz vb.... bilgiler verildi.
    yanıltıcı video filan demeyin lütfen , zira o video'da Dune HD'ler ile neler yapılabileceğinin bir örneği.
    (Yadis , zappiti , Flash Menu vb... uygulamaları bu cihazda kurulup , kullanılabileceğinin bir örneği )

Ama cihazı tam tanımadan ve nelerin nasıl yapılacağını öğrenmeden iade etmek istiyorsanız , buyrun iade edin ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 17 Kasım 2011; 13:41:36 >

• gg deki fiyat zamlanmış biraz :)
  • Bayram özel indirimi bitmiş olmalı.
  • evet , indirimin sadece bir bölümü bitti ( %10 zamlandı )
    %20 ise devam ediyor.
  • biri bana ne bir cevap versin

301-TV ÇIKACAK MI ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael scofield77

biri bana ne bir cevap versin

301-TV ÇIKACAK MI ?

sabırsizlıkla bekliyoruz.
    yılbaşını bulur diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.