Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.040
Cevap
38
Favori
162.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nvidia Shield kullanıyorum ama dune de duruyor.
  • ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    Nvidia Shield başlığına bi göz gezdirdim. Memnun olanların yanı sıra şikayeti olanlar da var.

Android tabanlı medya oynatıcılara karşı linux tabanlılara nazaran pek iyi olmadıkları gibi bi önyargım var.

Himedia Q serisini de biraz inceledim.

Son zamanlarda Nvidia Shield ve Himedia Qx yanında beğenilen başka modeller var mı?
    Teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba Dune HD Base 3D cihazımı satıyorum. hiç bir sıkıntısı yok, çizik yok

fiyat düşünmedim; alıcak arkadaşla piyasasına bakıp orta yolu buluruz.
  • Dune HD Base 3D cihazımı satışa koydum, ilgilenen varsa iletişime geçebilir. Fiyat 580 TL

https://forum.donanimhaber.com/satilik-dune-hd-base-3d-media-player-580-tl--131318583#131318583
  • Satılık Dune 303D tertemiz sıkıntısız 350 TL İstanbul içi elden teslim veya kargo yapılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebeto911

merhaba arkadaşlar çok severek aldığım ama kullanmaya çok fırsatım olmayan Dune HD Base 3D cihazımı satıyorum. hiç bir sıkıntısı bulunmamakta sadece çizikler var okadar
    fiyat:750 tl
    içinde ayrıca hdd yok hiç o şekilde kullanmadım. kumandası var hiçbir problemi yok

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ

Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba yazılımı guncelledikten sonra cihazın ustundeki display karardi ve artık hiçbir şey görünmüyor. Fikri ve bilgisi olan paylaşır ise sevinirim

• Arkadaşlar evdeki sistemi değiştirdiğim için elimde bulunan DUNE HD BASE 3D ürün satılıktır. içinde de 1TB disk vardı sanırım. ilgilenenler bana ulaşabilir. 0532 392 41 51
  • ada-m- A kullanıcısına yanıt
    Benimde başıma geldi daha sonra cihaz tamamen kapandı.elektronikten anlayan bir arkadaşıma götürdüm.Kondansatör ün şiştiğini onu değiştirdikten sonra cihaz düzeldi
  • Arkadaşlar dune 303/base3d seyirtürk gibi türk iptvler izlenebiliyor mu teşekkür ederim
  • Arkadaşlar uygun fiyata temiz sorunsuz dune hd max satmak isteyen olursa pm atsın. Tabi 7-8 yıllık cihaza garip garip rakamlar teklif etmeyi düşünenler hariç :)
  • Arkadaşlar sistem değişikliğinden dolayı elimde dune hd base mevcut.

Neredeyse hiç kullanmadım. İhtiyacı olan varsa uygun fiyata göndereceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar,
    yaklasik 3-4 yildir dune hd base 3d cihazini sorunsuz bir sekilde kullaniyorum.
    epson tw550 ile beraber hic bir sorunum olmadan kullaniyordum kiiii... tasinana kadar...

yeni tasindigim evde ayni sistemi ve ayni sekilde kurmama ragmen simdi 3d filmleri izleyemiyorum...

sanirim bi yerde bi ayar sorunu var ama cozemedim...
    player üzerinde sbs 3d filmleri izlemek icin ne gibi bir ayar yapmam lazimdi ?

yardimci olacak olanlara simdiden tesekkürler...
  • selam arkadaslar...
    su ana kadar denediklerimi aktarmak istiyorum...

cihaza komple reset attim ve bastan temiz kurulum yaptim --> en son firmware güncellemesini tekrar kurdum.
    eskiden kullanmis oldugum hdmi switchi devreden cikardim ve projektörü direk bagladim.
    dune üzerinde bildigim tüm ayarlari kontrol ettim.

sonuc yine hüsran...

ne yaptiysam sürekli bu hatayi aliyorum

"current image/settings input cannot display 3d image"
  • Selam arkadaslar,
    sanirim sorunu buldum...

kullanmis oldugum projektör Epson EH-TW550 modeli... 3d destekli olmasina ragmen full hd bir cihaz degilmis...

Çözünürlük: WXGA, 1280 x 800, 16:10
    Yüksek Netlikli: HD ready

video modu: dijital (HDMI) secilince dune otomatik olarak görüntüyü 1920*1080 50Hz olarak ayarliyor. ki bu sekilde ayarli olunca bütün dizilerimi ve 1080p filmlerimi sorunsuzca izleyebiliyorum. ama bu ayar secili iken SBS 3D filmleri acmadi. yukarida adi gecen "current image/settings input cannot display 3d image" hatasini aldim.

yabanci forumlardan birinde "cözünürlügü düsürüp deneyin" diye bir bilgi okuyunca dün aksam video modunu 1080p den 720p ye düsürdüm ve 3d filmi sorunsuzca göstermeye basladi...

sonuc olarak normal film yada dizi izlemek istedigim zaman bu ayari 1080p de tutup 3d film izlemek istedigim zaman ise bunu 720p ye indirmem gerekecek...

sonucu paylasmak istedim belki ilerde baska birinin daha bu sekilde bir sorunu olabilir...

bu arada herkesin yeni yili simdiden kutlu olsun...

iyi seneler :)

• Merhaba arkadaşlar bir problemim var indirdiğim filmin ses dosyası uzantısı AAC filmin dialog seslerinde problem oluyor bildiğin çıkmıyor ama efekt ve müzik de sıkıntı yok çözümü nedir

• Merhaba,

Bunca yıldır canavar gibi çalışan Dune Hd Tv 3d birden Transmisson Remeto Gui ile indirme(download) işleri durdu.

Daha doğrusu Transmisson Remeto Gui ağ ile bağlanmıyor.
    Diğer şeyler çalışıyor. Sadece net ile bağlanmıyor.

Putty ile dune'de bağlanmıyor.

Hâlâ Dune Hd Tv 3d kullananlar birden ne oldu, bilen var mı?
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    ben kullaniyorum uye oldugum bir siteden indirme yapmiyor ama digerlerinde sorun yok yaklasik 1 aydir boyle..
  • ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir siteden denemeniz mümkün mü?
    Mesela rarbEgE*
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    rarbEgE*TORRENT INIYOR CALSITI BENDE
    hd spacede calisiyor mesela .Ama ice torent daha once indiyordu suan indirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 11 Temmuz 2020; 21:28:7 >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.