Şimdi Ara

DUNE HD BASE 3D VE HD TV 3D İNCELEMESİ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
38
Favori
162.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet görüntü iyileştirme yapılmış görüntü özellikler.menü değişmiş.fakat benim cihazda ses sorunu devam ettiğinde bi önceki versiyona dönmek zorunda kaldım.stabil versiyonu bekleyeceğim
  • - This includes the following models:
    - Dune HD Base 3D
    - Dune HD Base 3D v2
    - Dune HD TV-303D
    - Dune HD TV-303D v2
    - Dune HD TV-102
    - Dune HD TV-102 v2
    - Dune HD Connect
    - Dune HD Max
    - Dune HD Duo
    - Dune HD Smart D1
    - Dune HD Smart H1
    - Dune HD Smart B1
    - Dune HD Prime 3.0
    - Dune HD Base 3.0
  • Bazen stable versiyon geç gelebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Hafta son, fırsat bulursam örnekleri koyarım. Renkler diğer cihazlarda daha canlı ve net gibi. Detaylı bakacağım tekrar.

Fırsatınız olmadı Galiba!
  • merhaba arkadaşlar çok severek aldığım ama kullanmaya çok fırsatım olmayan Dune HD Base 3D cihazımı satıyorum. hiç bir sıkıntısı bulunmamakta sadece çizikler var okadar
    fiyat:750 tl
  • Arkadaşlar gerek ethernet gerek usb vasıtasıyla olsun güncelleme yapamıyorum, hata:yükseltme başarısız 2201 yazıyor, yani güncelleme başlamıyor. Bir fikri olan var mı?
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Cihazın ağ ayarlarını sıfırlayın, olmadı DNS girerek deneyin bakalım.
    Bi sorun olmaması lazım.Ben yaptım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
    Bu afişleme olayı çok başarılı olmuş. Sırf bu yüzden Zidoo X9S almıştım ve Dune yi satılığa çıkarmıştım.
    Şimdi kararsız kaldım, satsam mı satmasam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakabo34 -- 23 Haziran 2017; 23:48:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Arkadaşlar gerek ethernet gerek usb vasıtasıyla olsun güncelleme yapamıyorum, hata:yükseltme başarısız 2201 yazıyor, yani güncelleme başlamıyor. Bir fikri olan var mı?

http://files.dune-hd.com/sdk/doc/html/firmware_upgrade_error_codes.html

Hata kodları

2201
    Internal error. Failed to start upgrade.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

Güncelleme cihaza özel mi geliyor?
    Bende güncelleme yok diyor?

firmware menusune gir orda ara deyince bulamıyor altta mevcut güncellemeleri göster gibi birşey var ona tıklayınca birsürü versiyon çıkıyor orda en üstte yeni versiyonu görebilirsin beta oldugu için otamatik yüklemiyor en üsttekine tıklayıp yükselt diyeceksin

Şimdi güncelledim yalnız baya baya değişiklik olmuş bu sefer.. Başka bir alet gibi oldu... (Hd base 3d) Sanki renkler daha canlı ve ses daha iyi gibi...

Online movies bölümü gelmiş.. Şimdilik free..

Yadis in aynısı gelmiş.. Buna çok sevindim.. Hemen denemek için bir klasöre girdim index le dedim 30 saniyede bütün filmleri buldu... Yadis çok uşraştırıyordu hatta kullanmıyordum artık hamallık oldugundan... Bu süper olmuş... Bu kendi hardiskim.

Fragman HD kalitede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 26 Haziran 2017; 5:57:31 >

• Arkadaşlar yadis 2.3 sürümünü kullanıyordum ama bir süredir sorun var film ekleyip silemiyorum dün komple filmleri sildim ve yeniden yüklemeye çalıştım ama bir tane bile film eklemiyor yadisi sildim yeniden yükledim ama sonuç aynı, netten baktığım kadarıyla yadisin yeni sürümü de yok veya ben göremedim sorun ne olabilir ne yapabilirim, yadisin alternatifi bir afişleme var mı dune için çok filmim var ve yadis olmadan maalesef işkence oluyor, yeni yazılım ile cihaza afişleme gelmiş deniyor ama ben dün güncelleme yapmama rağmen afişleme ile alakalı bir şey görmedim, dune üzerinden afişlemeyi nasıl ve hangi menüden yapabilirim, yardım lütfen.
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Hocam son beta güncellemeyi yaptım, index menüsü gelmiş kurcaladım ama kendi kalasörlerimi index lemeyi becermedim tek tek seçmek gerekiyor klasördeki tüm filmleri nasıl index leyebilirim detaylı açıklarsanız memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.
  • 170519_1351_r11.dff yenisi çıkmış.benim cihazdaki ses problemi düzeltilmiş..şimdilik sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Arkadaşlar yadis 2.3 sürümünü kullanıyordum ama bir süredir sorun var film ekleyip silemiyorum dün komple filmleri sildim ve yeniden yüklemeye çalıştım ama bir tane bile film eklemiyor yadisi sildim yeniden yükledim ama sonuç aynı, netten baktığım kadarıyla yadisin yeni sürümü de yok veya ben göremedim sorun ne olabilir ne yapabilirim, yadisin alternatifi bir afişleme var mı dune için çok filmim var ve yadis olmadan maalesef işkence oluyor, yeni yazılım ile cihaza afişleme gelmiş deniyor ama ben dün güncelleme yapmama rağmen afişleme ile alakalı bir şey görmedim, dune üzerinden afişlemeyi nasıl ve hangi menüden yapabilirim, yardım lütfen.

yaDIS te herhangi bir sorun yok!
    sadece ara ara MediaInfo.dll dosyasını güncelleyin yeter.

yaDIS >https://yadi.sk/d/bF3D9JqC9m8BN
    MediaInfo.dll >https://yadi.sk/d/m-SyKzeu9mANZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 19 Ağustos 2017; 9:49:4 >

• arkadaşlar zamanı bulamadığımdan bu konuya pek yazamam ancak
    bu önemli
    2013 den beri dune hd base 3d kullanıyorum yıllarca yadisle cebelleştim bilgisayardan ağa<gir bağlanması dert yadis arayüzü ayrı dert taratması kanser nedeni fakat şu son güncellemeden sonra sanki günümüzün en fantastik cihazını yeni almış gibi oldum
    evet index devrimi var
    yadisi bilgisayarsız kullanmak muhteşem
    size önerim ne yapın edin son güncellemeyi yapın ve down ettiğiniz dts full hd filmleri indeksleyip yeni bir dünyaya hoşgelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Arkadaşlar yadis 2.3 sürümünü kullanıyordum ama bir süredir sorun var film ekleyip silemiyorum dün komple filmleri sildim ve yeniden yüklemeye çalıştım ama bir tane bile film eklemiyor yadisi sildim yeniden yükledim ama sonuç aynı, netten baktığım kadarıyla yadisin yeni sürümü de yok veya ben göremedim sorun ne olabilir ne yapabilirim, yadisin alternatifi bir afişleme var mı dune için çok filmim var ve yadis olmadan maalesef işkence oluyor, yeni yazılım ile cihaza afişleme gelmiş deniyor ama ben dün güncelleme yapmama rağmen afişleme ile alakalı bir şey görmedim, dune üzerinden afişlemeyi nasıl ve hangi menüden yapabilirim, yardım lütfen.

arkadaşım merhabalar
    artık yadisle cebelleşmemize gerek yok
    bilgisayardan yadisi zevkle kaldırabilirsin
    sonra kaynaklara gel filmlerinin olduğu klasörlerin herbirine ayrı ayrı şu işlemi yapın:klasörün üzerine gelip popup menü tuşuna basın en üstteki seçeneği(add to my collection) okey diyip sonra birkaç tane daha onay yapın ve taramaya başlıyor çok kısa sürede indeksliyor bitince geri tuşuyla çıkıp diğer tüm film klasörlerine aynı işlemi yapın hepsi bitince ana menüye dönüp my collection ikonunu açın işte yadisin kralı karşımızda sonra keyfini sürelim
    umarım faydalı olmuştur
    sil bilgisayardan artık şu yadis 2.3 mü ne onu

• muratigdirli M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ilk önce yapamamıştım ama sonra kurcalayınca sorunu çözmüştüm, dediğiniz gibi çok iyi olmuş ve yadisin sorunlarından kurtulmuş olduk.
  • Yadis'ten kurtulmak harika olur gerçekten, bu dediğiniz sistem bir süre sonra paralı mı olacak ? Dune plus üyeliği ile alakası var mıydı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 27 Ağustos 2017; 15:14:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar,
    uzun zamandir ugrastigim, ugrunda pc'ye format attigim halde cozemedigim bir sorunum var.

kisaca sorunum su;

Dune HD BASE 3D cihazimdan agimdaki pc'leri kaynaklar sekmesi altinda görebiliyorum ama onlara erisemiyorum.
    tikladigim zaman once bir giris penceresi aciliyor.

username: guest
    password:

seklinde...

agimdaki pc'lerde tek kullanici oldugu ve ev ortami oldugundan sifre kullanmiyorum.
    (denemek icin kullaniciya sifre atadim ama yine kabul etmiyor)

kafayi yemek üzereyim ne olur bir yardim edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARPAGON -- 22 Eylül 2017; 20:47:57 >

• bebeto911 kullanıcısına yanıt
    Ilan guncel mı?
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    ılan guncel mı?
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.