Şimdi Ara

Dün gece uyuyup uykusunu alamamış var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pazar gecesi uyumuş olmasına rağmen uykusunu alamamış var mı? Bugün tam 12 kişiye sordum herkeste aynısı olmuş merak ve korku içindeyim ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nasıl bir korku
  • Açıklamak gerekirse uykusunu alamamıştan kasıt sanki hiç uyumamış gibi olan gün boyu baş ağrısı çeken

• quote:

Orijinalden alıntı: wntd1903

nasıl bir korku

Hocam sanki zamanda atlama olmuş gibi eşim dahil iş arkadaşlarım sanki hiç uyumamış gibiydik. Akşama kadar konu açmadım eve geldim baldız uğradı oda aynı şeyi söyleyince kanım dondu

• Yagmur yağıyor ve hava güneşli kararip aydınlanıyor 5 dkda bir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz benim için her gün geçerli uykum gece 1 gibi yatıyorum, aradan 1 saat geçti sanarak yandaki telefondan saate bakınca saatin sabah 4 olduğunu görüyorum . Hiç uyuyamıyorum ={

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 221B baker street

Yagmur yağıyor ve hava güneşli kararip aydınlanıyor 5 dkda bir

İlk defa yağmur yağmıyorki belki dün gece çok şimşek çaktı ondan bile olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Akanzi Kopanzi

Dediğiniz benim için her gün geçerli uykum gece 1 gibi yatıyorum, aradan 1 saat geçti sanarak yandaki telefondan saate bakınca saatin sabah 4 olduğunu görüyorum . Hiç uyuyamıyorum ={

Valla böyle gün bitmek bilmedi kafayı verip çalışamadım bile. Sizin iş zor hocam

• sabah 9da uyudum öğlen 2 gibi kalktım dincim. yarın öğlene kadar da uyumayacagım büyük ihtimalle
  • kardeş konuyu görünce afalladım. aynı durumu yaşadım dün gece. şuan uykusuzum mesela

• çok ilginç bugun benim ve çevremdeki birçok kişi yorgunluktan uykusuzluktan şikayet ediyordu
    havadan galiba
  • Aynı durumu yaşadım şuan uykusuzum ve başım ağrıyor garip

• quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

Açıklamak gerekirse uykusunu alamamıştan kasıt sanki hiç uyumamış gibi olan gün boyu baş ağrısı çeken

Az önceye kadar başım ağrıyordu. Ben de uyuyamadım dün
  • konuyu görunce verdıgım tepkı YOK ARTIK OLDU...

bugun 9 saat uyumama ragmen yemın edıyorum uykumu alamdım.2 saat otobüste uyudum.ruh gibiydim bildigin.nerde hata yapıyorumda bugun uykusuzum dıye soylenıyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rayto -- 8 Mayıs 2017; 21:33:42 >
  • Dun gece bende hic uyuyamadim yalan yok

• Aynen öyle. Kaç gündür güneş doğmadan kalkar sonra da yatmam. Bu sabah saat 10 gibi kalktım. Niye öyle oldu acep?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah allah mevzu ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

quote:

Orijinalden alıntı: wntd1903

nasıl bir korku

Hocam sanki zamanda atlama olmuş gibi eşim dahil iş arkadaşlarım sanki hiç uyumamış gibiydik. Akşama kadar konu açmadım eve geldim baldız uğradı oda aynı şeyi söyleyince kanım dondu

Zamanla size atlayabilirler hocam aman dikkat.

• Hocam bende de oldu
  • Yazın çalışırken bende oluyordu bu sebebi gün içinde çok yorulmak ve geç yatmak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.