Şimdi Ara

Dün gece 20 aylık sevgilimden ayrıldım şuan çok kötüyüm (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: söz yok

Arkadaşlar dün gece 20 aylık sevgilimden ayrıldım. Sebepse ben onun güvenıni yıkmışım bir daha güvenemezmiş bana. Ama aslında onun güvenini yıkacak birşey yapmadım ne aldatma ne ihanet yok.

Burdan sonrasını birazdan okuyacağım ama kız senden ayrılmak için bahane üretmiş. Okuduktan sonra fikrim değişirse editlerim.
  • söz yok kullanıcısına yanıt
    Yirmi aylık değil ama iki ay süren ilişkim bitti benim de aralik ayında. Tıpatıp senin yaşadıklarını yaşadım ve ayrılık sebebi de aynıydı. Kaç ay geçti aradan hâlâ aklıma geliyor. Umarım üzüntün geçer bi an evvel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim de 23 ay olmuştu 2 hafta daha sürse 2 yıl olacaktı 3.yıla girecektik, ama olmadı.

Bu çok güzel özetliyor ya...
  • Rochie Roch kullanıcısına yanıt
    gerçekten çok güzel özetlemiş ağlattı resmen
  • 3. yıldönümümüzde sevgilimden ayrıldım geçen hafta,tıpkı senin gibi güven sorunumuz vardı 6 ay boyunca öyle devam ettirmeye çalıştık ama sonuç kaçınılmaz oldu. Sonuç olarak güven yoksa ayrılmak en mantıklısı bunu bil
  • quote:

Arkadaşlar dün gece 20 aylık sevgilimden ayrıldım. Sebepse ben onun güvenıni yıkmışım bir daha güvenemezmiş bana. Ama aslında onun güvenini yıkacak birşey yapmadım ne aldatma ne ihanet yok. Onunla çıkmaya başladgımızdan beri kimseye bakmadım kimseyle konuşmadım. Hatta o rahatsız olmasın diye karşı cinsten yakın arkadaşlarım vardı onlarla bile muhabbetimi kestim. Ama onun yaptığı gereksiz konulardan kafasında bişeyler kurgulamak. Ayrılırken dün gece çok ağladım oysa sanki çok kolay bişeymiş gibi gülüyordu bile (ama bunu kendisi de çok üzüldgündendir diye düşünmek istiyorum). Ve dün geceki o uzun konuşmadan sonra benim ateşim yükselmeye başladı böbrek ve belimde de geçmeyen bir ağrı var yani şuan çok kötüyüm arkadaşlar. Ben böyle bi ayrılığı hakketmedim onu da çok ama çok seviyorum olanları düşündükçe kafayı yicek gibi oluyorum. Bu arada o benim ilk sevgilimdi... Bir iki ay sonra okul başlıcak ve okudugumuz şehre gidicez aynı bölüm aynı sınıftayız yani hergün onu görcem karşımda ama napcam bilmiyorum. Hep yaşadıgımız güzel şeyler geliyor aklıma çok üzülüyorum

Sonuç ne oldu

• 8 aylık sevgilimden ayrıldım bugun yeni yeni kendime geliyorum 1 hafta oldu fazla sende yaklaşık 1 ayda kendine gelmeye başlıcan benim hesaplayışıma göre
  • quote:

Arkadaşlar dün gece 20 aylık sevgilimden ayrıldım. Sebepse ben onun güvenıni yıkmışım bir daha güvenemezmiş bana. Ama aslında onun güvenini yıkacak birşey yapmadım ne aldatma ne ihanet yok. Onunla çıkmaya başladgımızdan beri kimseye bakmadım kimseyle konuşmadım. Hatta o rahatsız olmasın diye karşı cinsten yakın arkadaşlarım vardı onlarla bile muhabbetimi kestim. Ama onun yaptığı gereksiz konulardan kafasında bişeyler kurgulamak. Ayrılırken dün gece çok ağladım oysa sanki çok kolay bişeymiş gibi gülüyordu bile (ama bunu kendisi de çok üzüldgündendir diye düşünmek istiyorum). Ve dün geceki o uzun konuşmadan sonra benim ateşim yükselmeye başladı böbrek ve belimde de geçmeyen bir ağrı var yani şuan çok kötüyüm arkadaşlar. Ben böyle bi ayrılığı hakketmedim onu da çok ama çok seviyorum olanları düşündükçe kafayı yicek gibi oluyorum. Bu arada o benim ilk sevgilimdi... Bir iki ay sonra okul başlıcak ve okudugumuz şehre gidicez aynı bölüm aynı sınıftayız yani hergün onu görcem karşımda ama napcam bilmiyorum. Hep yaşadıgımız güzel şeyler geliyor aklıma çok üzülüyorum

çok zor çocum içip sıçma bol bol arkadaşlarınla konuş özeline fazla girme :) bende 4 yıllık sevgılımden ayrıldım tecrube :D

• Ben 5 yillik sevgilimden ayrildim mayista,zaman her seyin ilacı takma fazla insan alisiyor.

• Agar.io oyna

Kesin çözüm

• fernandao kullanıcısına yanıt
    Bizde ayrıldık, ama kopmadık.. çok çok zor geçti ilk zamanlarda.. şimdi sadece mesaj var, Abi ben kaşınıyorum acı çeke çeke, bir yerde ip kopacak gorusnenemiz gerekecektir, ozaman hine acı çekeceğim ya o yada ben biri ile tanışacak, arkadaşça ilerletmek bile olsa, başkası düşüncesi,bana bir daha acı verecek. Dedim ya kopamiyoruz ama ilerisi yok, bulustugumuz zaman onu ozlememek için yaklasmiyacam diyorum, birini sevmek ne kötü şeymiş, önceden tanımadığınız biri nasıl sizin için özel benimsenmiş ve paylaşılmaz oluyor, oysaki arkadaşım bana ilk tanışırken kıza bağlanma demişti. İlk olduğu için galiba, ama bir daha sevmekten korkuyorum, önce mantık sonra bağlılık olur diye düşünüyorum. Aşk mı sevgi mi bağlılık mı her neyse , helalim olmayacaksa rast gelmesin bir daha. Allah herkese Hayırlısini nasip etsin.

• söz yok kullanıcısına yanıt
    samimi arkadaşlarınla onun yüzünden aranı kesmeyeydin iyidi be hocam.Şimdi arkadaşlarınla takıl gez toz yada aile bireylerinle vakit geçinr unutmaya çalış evet çok zor bir durum ama nereyse tüm ilişkilerin sonu böyle

Ama en çok dokunanda ayrılanlar hep kızlar oluyor biz daha bağlıyız işte bizde sevmek daha güçlü bir eylem.Daha sadık bir eylem.
  • Durduk yere ayrılık mesajı mı geldi?
  • anladığım kadarıyla kız senden sıkılmış yada başka birisinden hoşlanıyor anlattıklarına bakılırsa ideal erkek adayısın ama bana tavsiye o kızı unut bunu yapan ilerde daha büyük şeyler yapma riski var yapabileceğin en iyi şey alemlere akmak ve bi kız bulmak yada bu ilişkiden sonra uzun süre dinlenmek ve şunu unutma o seni ne kadar değer verdiyse sende ona o kadar değer ver çünkü ayrılınca daha fazla değer verince insana fazla koyuyor terk edilmek
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.