Şimdi Ara

DÜN BAHSETTİĞİM YABANCI KIZLA BUGÜN CLUB'A GİRDİK ( SANIRIM REZİL OLDUM . )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bahsetmiştim . Neyse utanç duyuyorum kendimden . Neyse konuya girim dün bahsettiğim kızla sahilde güzel bir disko club gibi bir yere girdik . İçeri girdiğimde müzik danslar falan ... Bir kaç kadeh kokteyl içtik sonra dans edelim falan dedim oda tamam diyince kalktık dans etmeye başladık . Dans edemiyordum saçma sapan hareketler yapıyorum mal gibi hissettim kendimi tam gerizekalıyım ordan garson geldi kafayı yalatmış inekler gibi adamda hem ingilizce var hem dans ediyor . Arkadaş dedim bak adama kızı götüyor tipine bak birde benim tipe bak . Aldım kızı çıktık dışarı oteline götürdüm . Kafam iyice attı . Yarın tekrar o bara götürmek istiyorum . Ama dans figürlerini hiç bilmiyorum . Nereden öğrenebilirim . Kıza resmen rezil oldum .

•  DÜN BAHSETTİĞİM YABANCI KIZLA BUGÜN CLUB'A GİRDİK ( SANIRIM REZİL OLDUM . )
  • Yıllarımı paylaşan derince izler,beni izler. Onları bir görseydiler,solardı benizler. Ağlamaktan susuz kalırdı denizler.Eskideki ahmaklıklarım,geleceğimi temizler… Çorbamın tuz biberi şaşkın,kaşıktan habersiz, Bak bir aşık gömülür kefensiz.Ölümden hızlı kaçar zamansız sabırsızKimse değil ölümsüz herkez izli kimse değil izsiz herkez ıssız...

haber ola..!
  • dansını merak ettim şimdi
  • Kız seni seviyosa dans fügürleriymiş,buymuş,pazardaki artismiş umrunda olmaz...
  • 4 yıllık hort ! selam ola..
  • bara götürme kızı niyetin belliyse işini kısa sürede gör belli değilse kızla yakınlaş gezdir çiçek al falan lunaparka götür gondola bin kızın üstüne kus
  • Birden gaza geldim o an müzikler dans edenler salak kafam
  • İyi oynayanları taklit etseydin şampiyon o kalabalıkta anlaşılmazdı tabi alkolünde verdiği mallıkla yaptın apache dansını :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad_Archer

Yıllarımı paylaşan derince izler,beni izler. Onları bir görseydiler,solardı benizler. Ağlamaktan susuz kalırdı denizler.Eskideki ahmaklıklarım,geleceğimi temizler… Çorbamın tuz biberi şaşkın,kaşıktan habersiz, Bak bir aşık gömülür kefensiz.Ölümden hızlı kaçar zamansız sabırsızKimse değil ölümsüz herkez izli kimse değil izsiz herkez ıssız...

haber ola..!

Adam sagocu beyler:P(bende sagocuyum xD )

Hacı dans bilmiyorsan ne diye atladınki
    Sakin sakin otursaydın kenarda.
  • Bir yanda cool gibi oturmak olmuyor arkadaş . İlla hareket edicen dans veriyor gazı . kızla şimdi telle konuştum neden böyle bir tavır yaptın falan dedi . Dans edemem canımı sıktı falan dedim . Birlikte ingiltereye gidiceğimiz zaman sana bütün figürleri öğreticem dedi . şuan şoklardayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad_Archer

Yıllarımı paylaşan derince izler,beni izler. Onları bir görseydiler,solardı benizler. Ağlamaktan susuz kalırdı denizler.Eskideki ahmaklıklarım,geleceğimi temizler… Çorbamın tuz biberi şaşkın,kaşıktan habersiz, Bak bir aşık gömülür kefensiz.Ölümden hızlı kaçar zamansız sabırsızKimse değil ölümsüz herkez izli kimse değil izsiz herkez ıssız...

haber ola..!

•  DÜN BAHSETTİĞİM YABANCI KIZLA BUGÜN CLUB'A GİRDİK ( SANIRIM REZİL OLDUM . )
  • Emrah kadar da edemedin mi yahu
  • sende garson olsaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man!me

Kız seni seviyosa dans fügürleriymiş,buymuş,pazardaki artismiş umrunda olmaz...

Artiz ne arar la bazarda
  • videonun başını izle

• quote:

Orijinalden alıntı: visibleghost

BU ADAMA BİTİYORUM YA

@1

• Hacı kıza söyle videonu çeksin senin, gelince bizde izleyelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.