Şimdi Ara

duman dedektörü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akıllı ev sisteminde evde her odada duman dedektörü var yeşil ışık yanıp sönüyor ama bir odada ışık yanıp sönmüyor ışığı yanmayanın kapağını çevireyim dedim gaz alarmı ötmeye başladı ana panoda şifre girerek susturdum ama açmadım ışığın yanmaması niye çalışmıyor diye düşünüyorum ne yapmalıyım ışığının yanması için.Modeli codesec dk230 çıkan üst kısmını ışığın olduğu çıkarıp başkasına taktım orada çalışıyor alt kısmında bir sorun var baktımda ama kablolar takılı hepsi niye olur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eldorado45 -- 20 Eylül 2018; 13:5:6 >

• yokmu hiç anlayan arkadaşlar
  • Arkadaşım ya besleme voltajı gelmiyor yada yanlış bağlantı.
  • Rs teknik R kullanıcısına yanıt
    bir tek odadaki öyle üstünü çıkarınca alarmı öttürüyor üst kapağıda değiştirdim ondanda değil bağlantılara baktım onlarda tamam ama çalışmıyor
  • Rs teknik R kullanıcısına yanıt
    besleme voltajı gelmiyorsa ona bir şey yapamam ben herhalde ama yanlış bağlantı olduğunu nasıl anlayacağım
  • Dedektörün alt kısmını çıkartıp 3 ve 4 nolu bağlantıları tam tersine bağla bu olmaz ise eski bağlantısını tekrar yapıp 4 nolu uç ile 1 nolu ucu kısa devre yap.
  • Teşekkürler dedektörün üst kısmını çıkardım dediğiniz gibi 3 ve 4 ün yerini değiştirdim ışık yanıp sönmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rs teknik

Arkadaşım ya besleme voltajı gelmiyor yada yanlış bağlantı.
    yanlış bağlantı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.