Şimdi Ara

Dudullu Postası (Onur Ünlü)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dudullu Postası (Onur Ünlü)

Yapımcı şirketin sahibi Hayri Aslan tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin senaryosu tamamlanmış ve oyuncu kadrosu da çok yakında açıklanacakmış. İşin içinde Onur Ünlü ve komedi olunca tabii ki yönetmenin hayranları efsane kadro Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Cengiz Bozkurt'u sordular. Bu sorulara cevap yönetmenden değil, yönetmenin yapımcı olan eşi Funda Alp'ten geldi. Ünlü yapımcı Funda Alp, eşinin paylaştığı fotoğrafı kendi profilinde de paylaştı ve Ali Atay, Serkan Keskin ve Yiğit Sertdemir'i etiketledi.

Bu her ne kadar L&M hayranlarını sevindirmiş olsa da maalesef şu anlık bu oyuncuların kadroda olacağı doğrulanmadı. Ama herkes bu etiketlenen 3'lünün kadroda olacağına kesin gözüyle bakıyor. Bakalım Limon Film'den oyuncu kadrosu açıklaması ne zaman gelecek bekleyip göreceğiz.

http://www.merlininkazani.com/Onur_Unlu_yeni_komedi_dizisiyle_geri_donuyor-oyun_haber-92336p1.html

• Büyük ihtimal maximum 13 bölümde kaldırırlar bunu. Ah Muhsin'in kaderi bu.
  • Yerel kanallarda mallesef 13 bölüm sonr kaldırıacak. Leyla mecnun gibi trt de yauınlanırsa uzun soluklu olabilir diye düşünüyorum. Ama nerede oynarsa oynasıl kesinlikle izleyeceğim.
  • Burak aksak yoksa tutmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir çöp yaklaşıyor.
  • bir aralar penguendeki en komik sayfaydı. hey gidi günler be

• BluTV'deymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kepçe izlemek için mi toplanmışlar....
  • Tırt maksimum 10 bölüm.
  • leyla ile mecnun u özledik.
  • İlk 2 bölümden sonrasına bakmadım, olmuyor Onur Ünlü zorlama ya. Hani kendine has abüsrt bir tarzın var ama zorla da insanın gözüne sokulmaz bu L&M gibi olmuyor işte.
  • Televizyonda Kanal d ve Teve 2 de tekrarları başladı. İlk bölümün yarısını izledim eğlenceli olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 4 Nisan 2020; 1:56:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.