Şimdi Ara

Duckroad'a başlıyoruz! Açılış: 13.11.2015 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    e hani ekip vardı ben de bilmiyorum hocam ya milletle yarışıp tüm gün pc başında sro oynayacak gücüm yok ama silkroad elitepvpers konusuna bi girdim ona da bakiyim bunu da indiriyim bu güzel gibi bak bu server yeni derken kanser gibi sardı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

e hani ekip vardı ben de bilmiyorum hocam ya milletle yarışıp tüm gün pc başında sro oynayacak gücüm yok ama silkroad elitepvpers konusuna bi girdim ona da bakiyim bunu da indiriyim bu güzel gibi bak bu server yeni derken kanser gibi sardı ya

Valla yalan oldular ya. Bi de beni çağıran onlar ama kendileri yok piyasada :D Kimse olmayınca bende vizelere çalışyorum napayım

• bi server buldum mesela çok güzel 90 cap eu-ch var rateleri düşük daha çok yeni server istesen kralı olursun yani ama 50 kişi oynuyor serveri üstüne bi de sahibini buldum tek başına bakıyomuş servera bi dc sorunu oldu 1 saat servera girilmedi adam yatıyomuş falan saçma sapan işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

quote:

Valla yalan oldular ya. Bi de beni çağıran onlar ama kendileri yok piyasada :D Kimse olmayınca bende vizelere çalışyorum napayım

Hadi başlamıyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

quote:

Hadi başlamıyor muyuz?

Server yalan oldu galiba ya. Populated gözüküyor ama hiç aktif görmedim herkes 4-5 char açmış kasıyor ha bire. Bu hafta vizelerim de var biraz uzak dursam iyi olacak gibi, guilde falan gelmek istersen alırım takıl bizimkilerle ben gelene kadar

• biz başladık, ip limit 4 populate 500 +, oynanır 110cap sevenler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: conem

biz başladık, ip limit 4 populate 500 +, oynanır 110cap sevenler ;)

Abi gelsem oynar mıyız birlikte indirdim de akşam girmeyi düşünüyorum artık bi de mBot çalışıyor mu?
  • işler yoğun olmasaydı gelirdim

eski duckroaddan

Duckroad'a başlıyoruz! Açılış: 13.11.2015
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben başladım beyler..Oynayanlar oyun içinden pm atsınlar nick WoooP..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de gelirim, vizelerden sonra tabi

• Server saat 5e kadar gg galiba ne güzel 8li pt açıp kasmaya başlamıştım
  • siz naptınız kurdunuzmu guildi?
    _Ayyildiz_ guildindeyiz biz smdilik maksat türkleri bir arada toplamak. gelcek warsa oyundan pm atın alalım guilde

nick: Victorya
  • server in suanki durumu nedir? ben oyunu biraktigim zamanlarda herkes oyuna para bastigi icin oyunun zevki felan kalmamisti. lvlim maxti diye hatirliyorum, bir tek item sıkıntım vardı charda.

eger oyun zevkli bir hal aldiysa geri donme ihtimalim olabilir, sohbeti/muhabbeti bol bir guildde.
  • Server'da birinciliğe oturmuş bulunmaktayım arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Posterior -- 21 Kasım 2015; 17:09:06 >

• Kaleyi almış bulunmaktayız arkadaşlar...

Oyuna başlamak isteyen bize uyum sağlayacak yardımı seven saygılı arkadaşlar WoooP ve Victorya'ya pm atabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Kaleyi almış bulunmaktayız arkadaşlar...

Oyuna başlamak isteyen bize uyum sağlayacak yardımı seven saygılı arkadaşlar WoooP ve Victorya'ya pm atabilirler.

Ben sizin guilddeyim aga. Nick Hannibal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

işler yoğun olmasaydı gelirdim

eski duckroaddan

Ben nerdeyim
  • Biraz geç oldu ama oyunun ilk Baron'u benim arkadaşlar..

Tüm Türk oyuncuları ALLianCE guildimize beklerim...

• bende indireyim bari bugun oynarim

• 2009 da bırakmıştım gene başlasam mı bilemedim 110 olmak ne kadar sürüyor.?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.