Şimdi Ara

Dualogic Bravo alınmak üzere yardım. (alındı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
6.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epeydir Bravo'lara bakıyordum. beyaz dynamic plus 2011 model dualogic yarı otomatik almak üzereyim. km 160 bin. multijet motorda çok takıldığım bir şey değil km. arabanın içi temiz. cam tavan yok. kitapçıkları, yedek anahtarları pırıl pırıl duruyor.

-ÇİFT YÖNLÜ DİJİTAL KLİMA
    -8ADET HAVA YASTIĞI
    -ABS-ASR-ESC-MRS
    -ORTOPEDİK ÇİZGİLİ KUMAŞ KOLTUKLAR
    -XENON FARLAR
    -ELEKTİRİKLİ KATLANIR AYNA
    -4 CAM OTOMATİĞİ
    -YOL BİLGİSAYARI
    -YAĞMUR FAR PARK SENSÖRÜ
    -ORTA KOL DAYAMA
    -SOĞUTMALI TORPİTO
    -KARARTMALI DİKİZ AYNASI
    -KAZAYA DUYARLI FREN SİSTEMİ
    -VİRAJA DUYARLI SİS LAMBALARI
    -FOLLOW ME
    -ELEKRİK DESTEKLİ DİREKSİYON
    -HİLL HOLDER
    -İSOFİX
    -USB AUX
    -BLUETOOTH
    -KATLANIR AYNA
    -WINDOWS PAKET

36 bine anlaştık. ne dersiniz? cevap bekliyorlar. biraz daha araştırıp cam tavanlı bir şey mi alsam? dualogic şanzıman hiç kullanmadım. genellikle aracı eşim kullanacak. tam otomatik araçlar kullandım ama bu şanzıman hakkında tecrübem yok. bir de sport style olan bravolar var ama çoğunda esp yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wraith Todd -- 22 Ekim 2016; 10:53:25 >

• Yok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xenon fabrika çıkışlı mi?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    ben xenon sevmediğim için sormadım. hani aracı alırsam hemen sökülecek bir şey. fabrika çıkışıysa kalabilir tabi. benim çekincem vites geçişleri hızlı mı acaba. araba sollayacağız diye kamyon altında kalmayalım da
  • O fiyata bedava bile değil. Normal piyasası 42'den başlıyor eli ayağı düzgün olanların.
    Sorun yoksa düşünme, al geç.

• Dualogic çok hızlı değişim yapmaz ama alıştıktan sonra sollama vb hiç bir sıkınt olmaz araçta o motor varken. Kararmalı dikiz aynası ve aux sonradan eklenmediyse arabada yok bu arada. Özellikleri doğru olmayabilir o yüzden. İyi bakmak lazım
  • Offffffffff...

ORTOPEDİK ÇİZGİLİ KUMAŞ KOLTUKLAR var.

Kaçmazzzzz....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 sonunda 2011 model 55.000km'deki hatasız cam tavanlı ve Assist Kit'li Bravo 1.6MJet Dualogic'i 46'ya sattım. O zamandan bu yana fiyatlar da arttı. Bence aldığınız fiyat gayet iyi.

Dualogic biraz alışma ister, alışınca gayet iyidir. Ama asla bir tam otomatik konforu yoktur. Tam otomatiğe göre yakıt tüketimini arttırmama avantajı var.

Dualogic'lerin hepsinde ESP ve Hill-holder standarttır.

Bravo çok güzel ve ikinci elde tam bşr F/P aracıdır. İnsanlar daha çok parayı dizel Polo, Fiesta'lara veriyorlar.
  • Febr kullanıcısına yanıt
    ben yazmadım onları sahibi yazmış
  • Cassablanca kullanıcısına yanıt
    onlar fabrika çıkışı var windows paket yazmışya blue me oluyor ismi. ön konsolda kendi girişleri var. ben hyundai accent blue tam otomatik kullandım araba gayet güzeldi sollamaya çıkacağım zaman basınca hemen ivmeleniyor güven veriyordu. demek ki alışana kadar dikkatli kullanacağız.
  • Hocam araba galeriden satılık... dikkat edin alırken iyi baktırın.

Ben olsam biraz bekler 3-5 daha koyar başka araçlara bakardım. Siz beğendiyseniz bir şey diyemem.
  • shakircan kullanıcısına yanıt
    motorda sorun yoksa benim için problem olmaz. araba sonuçta illa ki biri dokunuyor, sürtüyor. başka bir otomatikte 26 bin tl hasar kaydı var adam 45 istiyor. başka bir tane vardı anlaştık motoruna chip yaptırmış siyah duman atıyor diye vazgeçtim. ben vazgeçince fiyatı 5 bin daha indirdi hepten vazgeçtim artık sıkıldım yahu. temiz bir şey olsun da isterse gargamel satsın razı oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: palpatine48

onlar fabrika çıkışı var windows paket yazmışya blue me oluyor ismi. ön konsolda kendi girişleri var. ben hyundai accent blue tam otomatik kullandım araba gayet güzeldi sollamaya çıkacağım zaman basınca hemen ivmeleniyor güven veriyordu. demek ki alışana kadar dikkatli kullanacağız.

Öyle bir paket yok Bravo'da. Blue&Me de aux da yok. Ancak sonradan eklenebilecek özellikler tabi bunlar. Bizzat 3.5 yıldır kullanıyorum :)
  • Çakmağın yanında iki adet beyaz Windows sembollü giriş gördüm kapaklı. Usb işareti vardı.

Arabadan Memnun musunuz? Konfor nasıl?

• Verilen fiyat gerçek olamayacak kadar iyi buda akla ağır hasar gibi durumları akla getiriyor İşini bilen bir ustayla beraber bakın derim araca

şanzımanı bilmiyorum fakat Mjet iyidir
  • Merhaba hiç bir bravoda xenon far ve otomatik kararan dikiz aynası yoktur. AYrıca yokuş kalkış desteği varsa hız sabitleyicide vardır. bence sahibi sallamış. siz bana bi linki atın merak ettim. ayrıca o km için fiyat çok yüksek.

ŞUnu tavsiye ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-orjinal-31000-kilometrede-otomatik-vites-bravo-120-hp-342604234/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Merhaba hiç bir bravoda xenon far ve otomatik kararan dikiz aynası yoktur. AYrıca yokuş kalkış desteği varsa hız sabitleyicide vardır. bence sahibi sallamış. siz bana bi linki atın merak ettim. ayrıca o km için fiyat çok yüksek.

ŞUnu tavsiye ederim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-orjinal-31000-kilometrede-otomatik-vites-bravo-120-hp-342604234/detay/

Bunda fabrika çıkışlı mı bilmem ama Xenon far ve far yıkama bir ara opsiyon olarak satıldı. Ayrıca dualogic şanzıman olanlarda ESP ve hillholder standard fakat Hız sabitleyici her donanımda standard değil.

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    hız sabitleyici var resimlerde gözüküyor. farların yandığı bir resimde göndermiş. mercekli farları beyaz yanıyor. ama muhtemelen sonradan takılmadır. ben onu söktürürüm. kararan dikiz aynasını bilemiyorum zira o gözükmüyor. zaten katlanır aynayı iki defa yazmış. cc yazmamış. fiyat çokta bedava değil aslında. aynı km de diğerleri de 38-39 civarında seyrediyor. iki çizik varmış çok mühim şeyler değil. ben o tarz şeylerden kimsenin malının değerini öldürmeye çalışmam. ben pazarlık yapmadım. arabayı getirirseniz paranız hazır dedim. eşimle görüşüp size haber vereceğiz dedim. sağolsunlar biz getiririz, siz karar verin dediler.

sizin gösterdiğiniz de çok temiz bir araba. kilometresi süper ama benzinli. benzer bir bravoyu bu hafta milas'tan bir arkadaş 29 a bırakayım diye baya uğraştı ama benzinli istemiyorum. 25 bine verseler yine istemem. benzinli arabadan çok çektim.

• Xenon far+far yıkamalı bravo var,hatta geçen yıl satılıktı beyaz sport style,zonguldaktaydı.Otomatik kararan dikiz aynası hiç birinde yok dediğiniz gibi.Gerçi dert değil benim puntoya çıkmasını 150₺ ya taktırdım.
    Puntoyla bakım için 3 kez yetkili servise gittim her gittiğimde ya çekici üstünde ya da şanzımanı inmiş duologic bravo gördüm,raslantı da olabilir.Robotu anlayan birine iyice baktırmak lazım almadan önce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Merhaba hiç bir bravoda xenon far ve otomatik kararan dikiz aynası yoktur. AYrıca yokuş kalkış desteği varsa hız sabitleyicide vardır. bence sahibi sallamış. siz bana bi linki atın merak ettim. ayrıca o km için fiyat çok yüksek.

ŞUnu tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-temiz-bakimli-otomatik-bravo-full-319988739/detay

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.