Şimdi Ara

dualcore 930 zotac 260 synergy kasa için power?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dualcore930 işlemci
    2 dvdwriter
    4 sata disk
    1 ide disk
    1 tv kartı
    1 audigy ses kartı olan kasa için hangi powerı önerirsiniz?

200 tl civarı bütçem var.
    bundan önceki powerım enermax liberty modüler 500 watt idi.3 sene 7\24 kullandım.Bugün elektrikler 7-8 defa kesiilmiş power çalışmaz durumda.

acil power alacağım bugün siz değerli donanım haber forum kullanıcılarında önei bekliyorum.

thermaltake 500 watt modüler vatanda 140 lira.izmirde olduğum için izmir stoklarından bakıyorumm bugün lazım olduğu için aklıma vatan geldi.

corsair 650 245 tl
    xilince 800 230 tl
    coolermaster 550 160 tl (seneye dört çekirdek işlemciye terfi etsem yeterli olur mu?)
    thermaltake 500 155 tl modüler (seneye dört çekirdek işlemciye terfi etsem yeterli olur mu?)
    highpower 500 140 tl (seneye dört çekirdek işlemciye terfi etsem yeterli olur mu?)
    xilince 750 260 tl modüler (bu fiyata değer mi?)
    thermaltake 750 280 tl modüler (bu fiyata değer mi?)

izmirde bugün 650 watt ocz thermaltake veya enermax bulabileceğim bir dükkan bilen var mı?ileriye yönelik olarak hem de bugünü kurataracak modüler 650 lik bir ocz thermaltake veya enermax benim için en iyisi herhalde siz ne dersiniz?

ama bugüne 650 lik bulamazsam izmir vatanda stokta olanlar da yukardakiler .hangisi sizce?bugün için ileriye yönelik?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tassadar -- 3 Ekim 2009; 8:46:39 >

• http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmpsu-650tx-cmpsu-650tx-650w-120mm-fanli-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=37044

modüler değil ama corsair kalitesinde psu kolay kolay bulamazsın..bence bunu al..
  • teşekkürler vatandan corsair tx 650 aldım.245 liraya.
    eski enermax 500 ümden daha sessiz.çok uzun kablolar var.yalnız üzerinde 2 tane 6+2 ekran kartı güç çıkışı var.üzerinde slı ready diyor ancak 260 synergy ekran kartından bir daha alsam ona takabileceğim 6+2 2 tane uç yok.

hardisk sata dvd güç kabloları fazla fazla yeterli.9 sata 9 ide güç çıkışı var.2 disket sürücü ucu var.

kutudan çıkan klipsler kabloları sabitlemede işe yaradı.
    kutudan güç kablosu da çıktı 2 metrelik.

verdiğim paraya değdi.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooppss

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cmpsu-650tx-cmpsu-650tx-650w-120mm-fanli-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=37044

modüler değil ama corsair kalitesinde psu kolay kolay bulamazsın..bence bunu al..

Bu psuyu ilerisi için alabilirsin.
    Daha ucuz bişey istersen hp 500w yeterli gelir. İşlemci 4 çekirdekli olsada rahat rahat çalıştırır sistemini.

• Almış zaten PSU'yu, bir üstteki mesajı okumaya zahmet ederseniz eğer
    Güle güle kullan.
  • @tassadar

Çift güç girişli üst düzey ekran kartları ile SLI yapmak için iki PCIexp çıkışlı ürün yanlış bir tercih olmuş. Keşke güç kaynağınızı arızaya gönderip sistemi güncelleyene kadar kullanmaya devam etseydiniz ya da yeni model bir enermax alsaydınız. Araştırırsanız enermaxlarda 525W modelinde bile 3, 625W modelinde 4 PCIexp konnektörü bulunduğunu görürsünüz ki bu durum sadece enermax a özgüdür ve olması gereken budur. Diğer markaların hiçbirinde bu güç düzeyindeki ürünlerde bu sayıda konnektör bulamazsınız. Adamların ürettiği ürüne ne kadar güvendiğini buradan anlayabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HexfeT -- 5 Ekim 2009; 3:23:40 >
  • Önceki başlıkta da yazdım, 4 tane 6pin pci-ex kablosunun olması en üstün kalite demek değildir. Daha az güç yolu varsa verim artmaktadır en basit örnekle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.