Şimdi Ara

DTS Demonstration DVD No 2-3-4-5-6-7-8-9-10 Ses sistemlerinizi test edin YENİLENDİ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
13
Favori
99.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Loreena Mckennitt: The Book of secrets
    DTS-WAV 5.1 ripped from DVD video.
    490 MB

DTS Demonstration DVD No 2-3-4-5-6-7-8-9-10 Ses sistemlerinizi test edin YENİLENDİ

1- "Prologue" – 4:22
    2- "The Mummers' Dance" – 6:07
    3- "Skellig" – 6:07
    4- "Marco Polo" – 5:15
    5- "The Highwayman" – 10:19
    6- "La Serenissima" – 5:09
    7- "Night Ride across the Caucasus" – 8:30
    8- "Dante's Prayer" – 7:11

http://www.m egaupload.com/?d=HTY14EDE

şifre:www.hdmania.org

8 parça var ama son ikisi hatalı parttan çıkmıyo gerisi çalışıyor denedim vlc playerde 5.1 gözüküyor
    birde m egaupload engelli site siteyi aşmak için dns yazan yere benim yazdıgım gibi yazın siteye girer.
     DTS Demonstration DVD No 2-3-4-5-6-7-8-9-10 Ses sistemlerinizi test edin YENİLENDİ

• quote:

Orjinalden alıntı: alpxtreme

@aliger şu 60 partlık olan 'The Sound Of High Defination' dosyasını nasıl çalıştırdın. Ben dosyaları rar dan çıkardım. 2 tane dosya vardı zaten, sonra nero burningrom u açtım dvdiso dosyası yapıp image dosyası şeklinde harddiske yazdırdım. Daemon tools ve power dvd 8 ile açmayı denedim ama olmadı. Nerdoa yazdırmada hata yapıyorum herhalde.

Bu arada dido yu ne yaptın.

rar ların altındada anlatmıştım rarın içinden çıkan iki dosyayı Nero Express içine at ileri de sonraki sayfada üstten DVDRW yerine İMAGE RECODER işarekle ileri de burn (YAK) de kayıt edeceğin yeri soracak kaydet deamons tolls la açabilirmisin bilmiyorum ama benim kullandığım Virtual Clone Drive ücretsizdirhttp://www.slysoft.com/en/download.html dan indirebilirsin dido neydi bu arada

• Dostum selamlar ;)

http://r apidshare.com/files/157203237/Adres.txt

Şunu güncellersen daha iyi olur diye düşünüyorum, malum benim gibi uyuyanlar bunu indirip, yine eksik partlar olduğunu görebilirler :D

Ellerine sağlık dostum, çok teşekkür ederim, herşey için...
  • quote:

Orjinalden alıntı: James_Sunderland

Dostum selamlar ;)

http://r apidshare.com/files/157203237/Adres.txt

Şunu güncellersen daha iyi olur diye düşünüyorum, malum benim gibi uyuyanlar bunu indirip, yine eksik partlar olduğunu görebilirler :D

Ellerine sağlık dostum, çok teşekkür ederim, herşey için...

Eyvallah saol uyardığın için unutmuştum onu düzeltmeyi düzelttim..
  • hocam büyük emek vermişsin ellerine sağlık ilerde faydalanırız bu topic ten
  • Neden ilerde?
    Ben Free indirdiğim için henüz tamamlanmadı
    quote:

Orjinalden alıntı: miraculous

hocam büyük emek vermişsin ellerine sağlık ilerde faydalanırız bu topic ten
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

Neden ilerde?
    Ben Free indirdiğim için henüz tamamlanmadı
    quote:

Orjinalden alıntı: miraculous

hocam büyük emek vermişsin ellerine sağlık ilerde faydalanırız bu topic ten

heralde ileride R apidshare üyeliği alacak ondan olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ninkame -- 31 Ekim 2008; 11:26:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliger

quote:

Orjinalden alıntı: alpxtreme

@aliger şu 60 partlık olan 'The Sound Of High Defination' dosyasını nasıl çalıştırdın. Ben dosyaları rar dan çıkardım. 2 tane dosya vardı zaten, sonra nero burningrom u açtım dvdiso dosyası yapıp image dosyası şeklinde harddiske yazdırdım. Daemon tools ve power dvd 8 ile açmayı denedim ama olmadı. Nerdoa yazdırmada hata yapıyorum herhalde.

Bu arada dido yu ne yaptın.

rar ların altındada anlatmıştım rarın içinden çıkan iki dosyayı Nero Express içine at ileri de sonraki sayfada üstten DVDRW yerine İMAGE RECODER işarekle ileri de burn (YAK) de kayıt edeceğin yeri soracak kaydet deamons tolls la açabilirmisin bilmiyorum ama benim kullandığım Virtual Clone Drive ücretsizdirhttp://www.slysoft.com/en/download.html dan indirebilirsin dido neydi bu arada

aliger yazdıklarını yaptım ben de imaj oluşturdum daemon la açıyorum ama hiç bir oynatıcı oynatamıyo. Sen oynatabildin mi? Cyberlink, windvd falan hepsini denedim... Acil cevabını bekliyorum.

• aliger çok saol,büyük emek,emeğe saygı
  • tarantula kardeş virtual clone drive ile dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliger

tarantula kardeş virtual clone drive ile dene

Denedim ya ne windvd ne powerdvd oynatmıyor. codec falan da yeniledim ama olmuyor. Codec olarak sen ne kullanıyosun? 6 GB indirdim boşa gitmez umarım ya..
  • ben de dts 5.1 müzikleri indirdim vlc playerdan dinliyorum.Artık kalsik mp3 ler keyif vermiyor bana inanılmaz bir kalite müzik dinleme buymuş.benim yanlız ufak bir sorunum var vlc playeri yükledikten sonra pc kapanmıyor veya biraz geç kapanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemulas

ben de dts 5.1 müzikleri indirdim vlc playerdan dinliyorum.Artık kalsik mp3 ler keyif vermiyor bana inanılmaz bir kalite müzik dinleme buymuş.benim yanlız ufak bir sorunum var vlc playeri yükledikten sonra pc kapanmıyor veya biraz geç kapanıyor.

valla ben vlc yi hiç sevmedim gom power dvd windows media plyer tek geçerim
  • alliger VLC de dts müzikleri senin verdiğin şekli ile hiç değişiklik yapmadan codec yuklemeden dinleyebiliyoruz.
  • Selam arkadaşlar aklıma birşey geldi.

Dts Surround Sound Demonstration DvD Vol.1 & Dts Surround Sound Demonstration DvD Vol.2
    Sonlarında DTS Müzikler var.
    Acaba bunları ayrıştırıp tek DTS müzik DVD si yapabilirmiyiz?

Aliger ilk sayfada EAGLES albüm fotosunu verdin tek şarkı var.
    Albüm olarakk yokmuydu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATA@

Selam arkadaşlar aklıma birşey geldi.

Dts Surround Sound Demonstration DvD Vol.1 & Dts Surround Sound Demonstration DvD Vol.2
    Sonlarında DTS Müzikler var.
    Acaba bunları ayrıştırıp tek DTS müzik DVD si yapabilirmiyiz?

Aliger ilk sayfada EAGLES albüm fotosunu verdin tek şarkı var.
    Albüm olarakk yokmuydu?

o müzikler vob şeklinde belli olmuyor kayda bağlı bazen dvd nin içindeki tüm görüntüler 1 er GB lık 4 parça yada herbiri ayrı ayrı olmak üzere kayıtlanıyor içindeki dosyalar ayrı ayrı ise yapılabilir.

Eagles albüm fotosunu netten almıştım bu sıralar çok yoğunum hiç elimi değemedim albümlere inşallah en kısa zamanda başlıycam.
  • arkadaşlar dts demonstration dcd no 3 de eagles'a ait bir şarkı var...acilen o şarkının adını bulmam lazım bilen var mı....
  • Eagles: New York Minute (7:03) DTS 5.1

quote:

Orjinalden alıntı: poten_za

arkadaşlar dts demonstration dcd no 3 de eagles'a ait bir şarkı var...acilen o şarkının adını bulmam lazım bilen var mı....
  • teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.