Şimdi Ara

DSMART Yan oda 19tl Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Salonda Dsmart Maxi Hd + Sinema paketi kullanıyorum. Bugun uydu alıcısına msj geldi yan oda uyelıgı 19tl diye. Bu fiyata yan oda alınır mı yoksa fiyat pahalı mı? Mesajda avrupa ligi ve şampiyonlar ligi de içinde diye belirtmilerdi

• Anladığım kadarıyla mevcut paketinizin yarı fiyatına yan oda fırsatı sunuyorlar...
  • bizde de sd makina var. full paket acık bende ayda 17 ~13 tl mi ne ödüyoruz.yan oda kampanyası için bana 9 tl önerdiler. 2008 üyesiyim. hd ye geçmeyi düşünüyorum ama bu üyelikteki haklarımda gitsin istemiyorum. sizce bu yan oda teklifini kabul etmelimiyim? ama tabiki hd olanını. ucuza verirler diye düşünüyorum
  • ahmett_cann kullanıcısına yanıt
    bence geçmelisiniz,9 tl çok iyi.
  • 19 Tl ye Dsmart mı bağlatayım yoksa normal uydu alıcısı mı bağlayayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KashmiriaN -- 5 Şubat 2014; 1:44:01 >
  • bende cihaz getir kampanyası ile ablama almıştım (hani şu cihazınızı 360 tl ye sayalım)
    26 tl sinedizi + sinema tv ler ödüyorum
    yan oda için aradım aynı pekte 21 tl dediler bence fazla fiyat
  • babam bi gelsinde hocam bence bağlatın 19tlye. pazarlık yapın ama muhakkak
  • BUNDAN SONRA DSMART a ÜYE OLACAK ARKADAŞLAR ŞUNU GÖZE ALSINLAR,, SİZİN DSMART ALMANIZA NEDEN OLAN İLGİ DUYDUĞUNUZ KANALLARDAN BİRİSİ YADA BİR KAÇI BİR GÜN DSMART TARAFINDAN SİZDEN GERİ ALINIP, YENİ BİR PAKET İÇERİSİNE KONUP,. SİZE YENİDEN SATILABİLİNİR. Yani bu kadar dürüst ticaret erbabı bunlar.
  • bu yan oda kampanyası devam ediyor mu acaba 2009 üyesiyim erotik hariç full paket 24 lira veriyoruz eğer devam ediyorsa 12tl ye odama da almam çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

bu yan oda kampanyası devam ediyor mu acaba 2009 üyesiyim erotik hariç full paket 24 lira veriyoruz eğer devam ediyorsa 12tl ye odama da almam çok iyi olur

yan oda için, şu an ödediğiniz paranın yarısını ödemiyorsunuz. liste fiyatının yarısını ödüyorsunuz.

siz 24 lira ödüyorsanız yan oda 12 lira olmuyor.

siz 24 ödüyorsunuz. liste fiyatı 60 lira. yan oda için 30 lira ödersiniz.
  • Su anda paket faretmeksizin 15 tl yan oda..ama pesin almis aboneleri kapsamiyormus...aylik odemeli olmaliymis asil uyelik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerliyerli

Su anda paket faretmeksizin 15 tl yan oda..ama pesin almis aboneleri kapsamiyormus...aylik odemeli olmaliymis asil uyelik.

link var mı? Bende yarın geçeceğim dsmart'a şimdi yan odayada mı alsam diye düşünüyorum.
  • http://www.smartabonelik.com/d_smart_yan_oda_kampanyasi.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum var arkadaşlar. Yan oda kampanyası ile 15tl ile paket almayı düşünüyorum. Asıl dsmart aboneliğimin se taahhütü 2 ay sonra bitiyor. Asıl abonelik bitince yan oda aboneliği tek üyelik 15 tl ile devam eder mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PB258

Bir sorum var arkadaşlar. Yan oda kampanyası ile 15tl ile paket almayı düşünüyorum. Asıl dsmart aboneliğimin se taahhütü 2 ay sonra bitiyor. Asıl abonelik bitince yan oda aboneliği tek üyelik 15 tl ile devam eder mi acaba ?

emin değilim ama bildiğim kadarıyla evet. asıl biter yan oda devam eder.
  • quote:

Bir sorum var arkadaşlar. Yan oda kampanyası ile 15tl ile paket almayı düşünüyorum. Asıl dsmart aboneliğimin se taahhütü 2 ay sonra bitiyor. Asıl abonelik bitince yan oda aboneliği tek üyelik 15 tl ile devam eder mi acaba ?
    Ben dün yan oda kampanyası ile üye oldum. Ana üyelik iptalinde yan oda üyeliği de iptal oluyor. Kesin bilgidir.

Detaylar burda:http://forum.donanimhaber.com/m_93060030/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerliyerli

quote:

emin değilim ama bildiğim kadarıyla evet. asıl biter yan oda devam eder.

yanlış biliyomuşuz hocam. öğrenmiş olduk:)
  • d-smart sd yan oda için 10 tl dediler,kanul edeyim mi.bir de yeni cihaz nakit d-smart dizi paketi 600 tl ye mi alayım.bir diğer sorum nakit d-smart alırsam 24 ay sonunda bende mi kalıyor uydu cihazı.teşekürler
  • Arkadaşlar bu yan oda üyeliği illaki aynı evde mi olmalı ? Üyeliğin birini başka ilde kullansam sıkıntı olur mu ? Anlaşılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theleoncancan

Arkadaşlar bu yan oda üyeliği illaki aynı evde mi olmalı ? Üyeliğin birini başka ilde kullansam sıkıntı olur mu ? Anlaşılır mı ?

kim nasıl anlayacak canım..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.