Şimdi Ara

Dsmart Dolandırıcılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ocak ayında biten aboneliğim üzerine arayıp uzaktan satış yöntemi ile bana mega paket + 100gb akk li 16mbps hızlı internet teklifinden bulundular 74TL ye üstelik 6 aylık ve istediğim zaman ceza ödemeden iptal edebileceğime dair de garanti verdiler bende kabul ettim. Şuan 3 ay geçti ve iptal için başvurdum ve şok oldum. Önüme 2 yıllık taahhüt çıkardılar. Şikayet ve ses kayıtlarımın incelenmesi için başvurdum ve şuan beni arayan kadın ses kayıtlarımın mevcut olmadığını ve yapabilecekleri birşeyin olmadığını söyledi. Düpedüz tükeciyi tuzağa düşürdüler anlayacağınız. Bana bi sözleşme imzalattılar. Sözleşmede 2 yıl olduğuna dair herhangi bir madde de yok üstelik. Bana yol gösterin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sözleşmeyi telefon üzerinden yaptığını anladım, dediğin gibi ses kayıtlarına ulaşamıyorlarsa o zaman yaptığın sözleşmede yok. Kapatmaları için ara, onlar 2 yıllık taahhüt var derse sen de kanıt iste madem ses kayıtlarına ulaşamıyorsunuz benim 2 sene taahhüt verdiğimi kanıtlamanız gerek diye diret. Belki o zaman kayıtlara ulaşabilirler, ortada böyle bir kayıt yoksa iptal edebilmelisin çümkü kendileri uzatmış gibi olur.
  • Telefonunla konuşurken ses kaydı yap ve bu puştlara dinlet olmadı tüketici haklarına elindeki bu telefon ses kaydıyla başvur.

Bu arada madem kullanmayacaksın niye alıyorsun paketi kardeşim ?

• tda 1562q kullanıcısına yanıt
    BeinSports çok cazip geldi hocam fiyatlar malum esnek kredi kartı verirsem Tüm kanallar ligler dahil 50 TL dediler 18 takımın maçlarıda dahil. Birde aydın doğana oluşan antipatim yüzünden kaynaklı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mavione

Sözleşmeyi telefon üzerinden yaptığını anladım, dediğin gibi ses kayıtlarına ulaşamıyorlarsa o zaman yaptığın sözleşmede yok. Kapatmaları için ara, onlar 2 yıllık taahhüt var derse sen de kanıt iste madem ses kayıtlarına ulaşamıyorsunuz benim 2 sene taahhüt verdiğimi kanıtlamanız gerek diye diret. Belki o zaman kayıtlara ulaşabilirler, ortada böyle bir kayıt yoksa iptal edebilmelisin çümkü kendileri uzatmış gibi olur.

Az önce aradım bana email ile sözleşmenin aslını göndereceklerini söylediler. Elimdekinde bırakın tarihi imzam bile yok. Sanırım bana üzerinde oynadıkları sözleşmeyi gönderecekler :D Allahtan elimde örneği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 30 Mart 2017; 2:56:18 >
  • Btk üzerinden şikayet yazın. Sonra bir şekilde bulurlar o ses kaydını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sa kardes bnde bugun öğrendim 2yıl uzatmışlar. Bnm onayım olmadan olmzmş onay alıp yapmşlar sözde. Ne yapmak lazım bn onay falan vermedm

• Ramazangulşah R kullanıcısına yanıt
    Valla tüketici hakları tek çare ben fırsat bulup gidemedim bir türlü. Bunlar bildiğin dolandırıcı istediğini de sen onayladın der dururlar. Elini verdiysen kolunu kaparlar

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için bunuda deneyeceğim.

• Seni arayan direk Dsmart değil
    Dsmart ile çalışan bayileridir muhtemelen
    Dsmart çözüm ortağı diye milleti kandırıyorlar

Beni de arıyorlar dalgamı geçip kapatıyorum
    Bankanın, operatörlerin MH nolarını telefonunuza kaydedin
    O numaradan başka numara ararsa açmayın ve engelleyin.
  • ya ses kaydı olacak yada imzalı sözleşmen 2si de yoksa ister istemez iptal etmek zorundalar, ben senin yerinde olsam son kez arayıp iptal etmezseniz yasal yollara başvuracağım derdim . genelde o tarz söylemler işe yarıyor
  • BTK'ya şikayet etmek en etkili yol olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sırf internetinden dolayı katlandım kullanıyorum artık 16 mbps 100Gb akn + D-Smart 74 TL ödüyorum. Açıkçası onca işin gücün arasında uğraşmak istemedim ancak btk veya tüketici hakları bu sorunu lehimize çözer gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Seni arayan direk Dsmart değil
    Dsmart ile çalışan bayileridir muhtemelen
    Dsmart çözüm ortağı diye milleti kandırıyorlar

Beni de arıyorlar dalgamı geçip kapatıyorum
    Bankanın, operatörlerin MH nolarını telefonunuza kaydedin
    O numaradan başka numara ararsa açmayın ve engelleyin.

Beni arayan bizzat D-Smart ın kendisiydi hocam iyi hatırlıyorum bunu

• soyguncu platformdan ne hayır beklersinki kardeş.
    Hepinizde internet vardır araştırın dsmartı

Doğan a ait CNN turke canlı yayında kırmızı fularlı teröristi bile çıkardılar canlı yayınla.

http://m.ahaber.com.tr/gundem/2015/11/08/aydin-doganin-cici-kizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 28 Temmuz 2017; 13:11:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 175gs

soyguncu platformdan ne hayır beklersinki kardeş.

Doğan a ait CNN turke canlı yayında kırmızı fularlı teröristi bile çıkardılar canlı yayınla.

Durumun farkındayız hocam maalesef bi hata yaptık aldık bitene kadar kullanıcaz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

quote:

Durumun farkındayız hocam maalesef bi hata yaptık aldık bitene kadar kullanıcaz artık

Aynen hocam benim 11ay kaldı senin kaç ay kaldı bi hata ettik üyeolduk artık asker gibi her ay sayıcaz ben iptal dilekcesini şimdiden hazırladım bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 29 Temmuz 2017; 9:47:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rezn0v.dll

quote:

Aynen hocam benim 11ay kaldı senin kaç ay kaldı bi hata ettik üyeolduk artık asker gibi her ay sayıcaz ben iptal dilekcesini şimdiden hazırladım bile.

14 ayda benim kalmış hocam napalım internetinin hattına kullancaz artık 😂 Allah'tan interneti güzel 😂

• Size verilen ek1 sözleşmesinde , taahütün 24 ay olduğu ve ödeyeceğiniz miktar aldığınız paket yazar (ilk nüshada) sözleşmeyi tekrar incelerseniz görebilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiramisu35

Size verilen ek1 sözleşmesinde , taahütün 24 ay olduğu ve ödeyeceğiniz miktar aldığınız paket yazar (ilk nüshada) sözleşmeyi tekrar incelerseniz görebilirsiniz .

Ooooooo dsmart bayisi yorumicin tesekkurederiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.