Şimdi Ara

Dsmart BU KART BU MODÜLÜN DEĞİLDİR! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
4.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siz sitesinden sinyal yenide yapınız.Televizyonunuz CNN türk Hd kanalında olsun.Bir kaç kere deneyin.Televizyonu kapayın açın olacaktır.Olmadı yeniden arayın.Aklı başında bir müşteri temsilcisi bu sorunu çözer.Kolay gelsin.
  • Ya arkadaşlar yok kanal cnn olsun yok discovery olsun geçin bunları sinyal yenilettiği anda hangisinde olursa olsun açılır zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Ya arkadaşlar yok kanal cnn olsun yok discovery olsun geçin bunları sinyal yenilettiği anda hangisinde olursa olsun açılır zaten.

Teknik olarak anlamı varmıdır bilmiyorum ama müşteri temsilcisi öyle yapmamı söylemişti.
  • böyle bi hizmet görmedim 3 gündür aktivasyon yapılamadı...!böyle bir müşteri hizmetleri yok...!kesinlikle d-smart almayın...gözünü seveyim digitürk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

böyle bi hizmet görmedim 3 gündür aktivasyon yapılamadı...!böyle bir müşteri hizmetleri yok...!kesinlikle d-smart almayın...gözünü seveyim digitürk...

Hocam ben de bimeksten aldım, bu kart bu modülün değil uyarısı veriyor sürekli. Siz ne yaptınız veya sorun halloldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: habedon

quote:

böyle bi hizmet görmedim 3 gündür aktivasyon yapılamadı...!böyle bir müşteri hizmetleri yok...!kesinlikle d-smart almayın...gözünü seveyim digitürk...

Hocam ben de bimeksten aldım, bu kart bu modülün değil uyarısı veriyor sürekli. Siz ne yaptınız veya sorun halloldu mu?

Kullanmiyorum attim bi kenara dostum sonra aradilar normal abonelige gectik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1) Hocam modülü alırken anlaştığınız süre için sizden ek bir ücret almadan abone oldunuz değil mi? Yoksa ek ücret istediler mi?
    2) Kurulum ücreti ya da aktivasyon ücretimidir nedir, onu da aldılar mı?
    3) Bimekse iade başvurusu yapmış mıydınız?Yaptıysanız nasıl sonuçlandı?

Cevaplar için teşekkür edrim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1) Hocam modülü alırken anlaştığınız süre için sizden ek bir ücret almadan abone oldunuz değil mi? Yoksa ek ücret istediler mi?
    2) Kurulum ücreti ya da aktivasyon ücretimidir nedir, onu da aldılar mı?
    3) Bimekse iade başvurusu yapmış mıydınız?Yaptıysanız nasıl sonuçlandı?

Cevaplar için teşekkür edrim.

N11 de var ben yeni 217 tl aldım süper paket sadece yetişkin kanalları yok aktivasyon ücreti yada herhangi bir ücret yok boşuna bimekse para verme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• scarface006 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 249 Tl'ye aldığım modül dediğim gibi sorunlu çıkınca iade için bugün kargoya verdim.Bakalım süreç nasıl işleyecek. Ancak benim önerim, bu tip ürünleri mutlaka güvenilir büyük zincirlerden almakta fayda var. Çünkü bu modül için başka yerlere baktığımda aktivasyon yapıldıktan sonra geri iade alınamaz diyordu. Benim durumumda olan kişiler ne yapacak o zaman. Onun için bilindik büyük firmalardan almakta yarar var.
  • quote:

Hocam 249 Tl'ye aldığım modül dediğim gibi sorunlu çıkınca iade için bugün kargoya verdim.Bakalım süreç nasıl işleyecek. Ancak benim önerim, bu tip ürünleri mutlaka güvenilir büyük zincirlerden almakta fayda var. Çünkü bu modül için başka yerlere baktığımda aktivasyon yapıldıktan sonra geri iade alınamaz diyordu. Benim durumumda olan kişiler ne yapacak o zaman. Onun için bilindik büyük firmalardan almakta yarar var.

Modül iki yıl garantili zaten sorunun mutlaka çözülür sıkıntı olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartınızı yuvasından çıkarın.

Bütün cihazların fişlerini çekip bekleyin.

Kartın chipini temiz bir bezle silip yerine takın.

Bütün fişleri tekrar takıp bekleyin.

Kanallar geri gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.