Şimdi Ara

Dsmart BU KART BU MODÜLÜN DEĞİLDİR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gm hd-1050 receiver ile kullanmak üzere bugün dsmart modül+kart aldım aktivasyon ne aşamada bilmiyorum ancak receiver a taktım "bu kart bu modüle ait değildir "uyarısı veriyor ve şifreli kanallar açılmıyor daha önce bu durumla karşılaşan var mı?

• modulu satın aldıgınız yer aktıvasyonu yapıp vermedımı ?
    aktıvasyon dedıgınız 10 dakıkadır

dsmart logo ve çip yukarı gelecek sekılde modul gırısıne yerlestırın

cıhazın fısını sonra takın

menuden ci bölumune gırıp kart numaralarını kontrol edın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

modulu satın aldıgınız yer aktıvasyonu yapıp vermedımı ?
    aktıvasyon dedıgınız 10 dakıkadır

dsmart logo ve çip yukarı gelecek sekılde modul gırısıne yerlestırın

cıhazın fısını sonra takın

menuden ci bölumune gırıp kart numaralarını kontrol edın

Bilgi girişini yaptı aktivasyonu yapıyorum dsmartta sorun var biraz uzayabilir dedi bende acelem olduğu için fişimi ve sözleşmemi alıp çıktım cihaz kart ve modülü görüyor modül ve kartın seri numaralarıda görünüyor
  • Sorun çözüldü
  • Teknosa'dan Dsmart modül aldım. Full pakete yükselttim. Toplam 390 lira. Fakat yayını bir türlü açamadılar. "Bu kart bu modülün değildir" uyarısı alıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Biz gerekeni yaptık, size teknik servis gönderelim diyorlar. 30 TL servis ücreti varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Teknosa'dan Dsmart modül aldım. Full pakete yükselttim. Toplam 390 lira. Fakat yayını bir türlü açamadılar. "Bu kart bu modülün değildir" uyarısı alıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Biz gerekeni yaptık, size teknik servis gönderelim diyorlar. 30 TL servis ücreti varmış.

Sorununuz hal oldumu? Bende 10 gün önce Dartyden Cam Modül aldım. Cam Modül bozukmuş götürdüm verdim. Yenisini modül aldım. Yeni modülün aktivasyonu için Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Yeni kartım taktım bunda da "bu kart bu modülün değildir" uyarısı verdi. Acaba aktivasyon olmadığı içinmi? Bu dsmartın bütün modüllerinde sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuzungut44

quote:

Teknosa'dan Dsmart modül aldım. Full pakete yükselttim. Toplam 390 lira. Fakat yayını bir türlü açamadılar. "Bu kart bu modülün değildir" uyarısı alıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Biz gerekeni yaptık, size teknik servis gönderelim diyorlar. 30 TL servis ücreti varmış.

Sorununuz hal oldumu? Bende 10 gün önce Dartyden Cam Modül aldım. Cam Modül bozukmuş götürdüm verdim. Yenisini modül aldım. Yeni modülün aktivasyonu için Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Yeni kartım taktım bunda da "bu kart bu modülün değildir" uyarısı verdi. Acaba aktivasyon olmadığı içinmi? Bu dsmartın bütün modüllerinde sorun var.

Sorun çözüldü. Müşteri hizmetlerini 5. defa aradığımda işi bilen bir kadına genk geldim. Kartı tanıtmamışlar, hallettim dedi. Anında açıldı yayınlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cuzungut44

quote:

Sorun çözüldü. Müşteri hizmetlerini 5. defa aradığımda işi bilen bir kadına genk geldim. Kartı tanıtmamışlar, hallettim dedi. Anında açıldı yayınlar.

İyi seyirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer aktivasyon yapılmışsa KanalD HD üzerinde 15-20 dk bekleyin kanallar açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sat112

Eğer aktivasyon yapılmışsa KanalD HD üzerinde 15-20 dk bekleyin kanallar açılacaktır.

Aynen

Ama benimki NBA Tv de beklerken geldi
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    Yarım saat oldu hala bekliyoruz
  • D-smart sitesine üye olun.Sinyal yenileme işlemini CNN Türk kanalı üzerinde yapın.3-5 dk içinde düzelir.Olmadı cihazı ve televizyonu kapayıp,açmayı deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

D-smart sitesine üye olun.Sinyal yenileme işlemini CNN Türk kanalı üzerinde yapın.3-5 dk içinde düzelir.Olmadı cihazı ve televizyonu kapayıp,açmayı deneyiniz.

Teşekkürler yardım için dediklerini yaparak açtırdım sonunda. NBA TV Hd , FX Hd ve FOX SPORT Hd nerde bulamadım. Varlar ama yayın yok bunlarda
  • NBA TV Hd , 12130 h 27500
    FX Hd 12130 h 27500
    FOX SPORT Hd 12130 h 27500
    Hepsi aynı frekansta sanırım sizin cihazınızda bu tp yok.Siz uydu kanal-tp ekleme kısmına bu frekansı ekleyin ve yeniden aratın.Cihazınızın kanal listesinin en altına bu kanalları ekleyecektir.Güncel türksat frekanslarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
  • abtani A kullanıcısına yanıt
    Hızır mısın üstat Hallettim sayende teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 12 Şubat 2014; 21:43:32 >
  • Sadece sizin sorunlarınızı önceden yaşamış birisi...
    İyi günlerde izleyiniz,sevgi ve saygılar...
  • İki üstteki mesajdaki frekansı eklemeyi unutmuşum.
    http://uydu.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php?f=tv&t=none

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abtani -- 12 Şubat 2014; 21:47:05 >
  • quote:

Sadece sizin sorunlarınızı önceden yaşamış birisi...

hocam d-smart sitesine üye değilim 3 gündür aktivasyon ile uğraşıyorum bi yardım bi yolu yok mu bu işin ? açtım kanal d hd yi bekliyorum bakalım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

quote:

hocam d-smart sitesine üye değilim 3 gündür aktivasyon ile uğraşıyorum bi yardım bi yolu yok mu bu işin ? açtım kanal d hd yi bekliyorum bakalım :(

quote:

quote:

https://www.dsmart.com.tr/
    Üstteki siteden üye olmanız zor değildir.Modül ve kart numaranızı not alın.Bunları sisteme girmeniz gerekir,sistemde eşlemeden yayın açılmaz.Aktivasyon yapmadınız herhalde.Siz 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezini arayın,onlar hallederler.Yeteri kadar beklemişsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

https://www.dsmart.com.tr/
    Üstteki siteden üye olmanız zor değildir.Modül ve kart numaranızı not alın.Bunları sisteme girmeniz gerekir,sistemde eşlemeden yayın açılmaz.Aktivasyon yapmadınız herhalde.Siz 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezini arayın,onlar hallederler.Yeteri kadar beklemişsiniz.

bana verilen cevaplar ilginç...
    aktivasyon yaptım hocam...ardından kanallar 15 dk gelir dediler...yine gelmedi...arkasından pakediniz açılmamış dediler...yine çözülmedi...arkasından bimeks den almışsınız onlardan cevap gelmedi dediler :) bunu bile dediler...şimdi ekranda '' bu kart bu modülün değil'' yazıyordu... Akşam ise ''bu kanalı izlemek için müşteri temsilcisini arayın '' diyor ... :))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.