Şimdi Ara

DSMART 4K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalarntüm plqtformlara 4k yayınlar geliyorken dsmarta ne zaman 4k yayın vr kanallar gelecek acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4k tv ve modüllü üyeliğim olduğu için ben de merakla bekliyorum

• 4K kanallar pek yaygınlaşmadı, ama mesela fashion tv'nin yeni açtığı 4K kanalını getirseler, çok güzel olur. Gerçi hotbird'de şifresiz yayınlanıyor :D ama olsun digiturk sd'sini yayınlarken d-smart'ta 4K'sını yayınlamış olur ve bence bu d-smart için büyük bir avantaj olur ;)

bu kanalı merak edenler varsa ve hotbird'e dönük çanak antenleri varsa ve tabi en önemlisi de 4K destekli tv ve receiver'ları varsa buyrun frekansı;

12539 H 30000 5/6 DVB-S2/8PSK HEVC

"düzenlemeyi yazım hatasından ötürü yaptım."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modern yaşam 2 -- 23 Ocak 2017; 2:45:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modern yaşam 2

4K kanallar pek yaygınlaşmadı, ama mesela fashion tv'nin yeni açtığı 4K kanalını getirseler, çok güzel olur. Gerçi hotbird'de şifresiz yayınlanıyor :D ama olsun digiturk sd'sini yayınlarken d-smart'ta 4K'sını yayınlamış olur ve bence bu d-smart için büyük bir avantaj olur ;)

bu kanalı merak edenler varsa ve hotbird'e dönük çanak antenleri varsa ve tabi en önemlisi de 4K destekli tv ve receiver'ları varsa buyrun frekansı;

Hocam sinyal gelmiyor maalesef bu frekansta

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

quote:

Orijinalden alıntı: modern yaşam 2

4K kanallar pek yaygınlaşmadı, ama mesela fashion tv'nin yeni açtığı 4K kanalını getirseler, çok güzel olur. Gerçi hotbird'de şifresiz yayınlanıyor :D ama olsun digiturk sd'sini yayınlarken d-smart'ta 4K'sını yayınlamış olur ve bence bu d-smart için büyük bir avantaj olur ;)

Hocam sinyal gelmiyor maalesef bu frekansta

Sinyalin gelmesi gerekiyor çünkü şuan yayın var sinyalde belki çanak anteniniz düzgün ayarlanmamış olabilir uydu hotbird 13e uydusu bu arada. Siz sinyal gelmiyor deyince bende yeniden çanağı çevirdim hotbird'e ve kanal hala açık kanalın ismi FTVUHD.COM olarak geçiyor buyrun alttaki resimde de kanalın aktif olduğunu görebilirsiniz (umarım resimler görünüyordur)

www.4gp.me/ba3s/1485182418378.jpg

www.4gp.me/ba3s/1485183134881.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modern yaşam 2 -- 23 Ocak 2017; 18:38:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.