Şimdi Ara

Dsl ışığının sabitlenmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yaklaşık 3 haftadır gece 02.00-10.00 arası dsl ışığı sabitlenmiyor, internete bağlanamıyordum. Farklı modem denedim, iç tesisatı kontrol ettirip yenilettim. Fakat sorun çözülmedi. 2 gündür akşam 18.00- 19.00 gibi internet gitmeye başladı. Neredeyse öğlene kadar da gelmiyor internet. Müşteri hizmetleri netspeed kaynaklı bi sorun olmadığını söylüyor ısrarla. En son ankastre kutusu eski olduğu için sorun yaşadığım söylendi. Ama aynı kutudan hizmet alan başka iss müşterilerinde böyle bir sorun yok. Artık katlanacak gücüm kalmadığı için Türknet'e geçiş talebinde bulundum. Merak ettiğim şey bu sorun Türknet'te de devam eder mi? Netspeed'le alakalı değilse neyle alakalı olabilir? Telekom altyapısı kaynaklıysa ben ne yapabilirim? Ekiplerin altyapıyı inceleyeceğini söylediler ama daha önceki tecrübelerimden hiç telekom'un sorun olduğunu söylediğini görmedim. Bir de 6 gün içinde inceleneceği söyleniyor ki o da ayrı sinir bozucu bir durum. Çok çaresiz hissediyorum artık ne yapsam ne denesem düzelmeyecek gibi geliyor bu sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlii9 -- 2 Eylül 2021; 6:12:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.