Şimdi Ara

Ds4 DONMA PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ds4 çalışırken 10dk. Sonra donuyor ve mavi ışık yanmasına rağmen hiçbir tuşu algılamıyor.bu problemi yaşayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Canirem

Arkadaşlar ds4 çalışırken 10dk. Sonra donuyor ve mavi ışık yanmasına rağmen hiçbir tuşu algılamıyor.bu problemi yaşayan varmı?

Hocam pil azaldımı ona benzer şeyler oluyor. Ds4ü kabloyla ps4e bağlı şekilde kullanarak denermisin birde. Belki pilde sıkıntı vardır

• Reset attıktan sonrada her 10-15 dakikada bir donmaya devam ediyor..bu problemi yaşayanlar yardım ederse sevinirim.

• Yok hocam öylede denedim yinede donuyor.ps forumlarında falan böyle konular açılmış ama çözümü yok son güncellemeden kaynaklanmış diye okudum ama garip sorun

• Ps tuşu dahil hiçbir tuş çalışmıyor ama mavi ışık yanmaya devam ediyor.

• DS4'ün arkasındaki reset tuşuna bastınız mı? İğne yardımı ile basıp deneyin bakalım.

Ds4 DONMA PROBLEMİ
  • Aynı sorunu bir kaç kez yaşadım ps4 kapatıp açmadan düzeltemedim.

• Reset attıktan sonra veya ps4 ü açıp kapadıktan sonra ds4 ü kullanabiliyorum.fakat 10-15 dk sonra tekrar donuyor.güncellemeden sonra tanıtılan bazı ds4lerde bu sorun oluyor sanırım..eski ds4ümde bir sorun yok.yeni aldığım bu hatayı veriyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.