Şimdi Ara

Ds4 Bağlanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
18.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ds4 bağlanmıyor buna nasıl reset atabilirim görmüyor ps4 ü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Ds4 bağlanmıyor buna nasıl reset atabilirim görmüyor ps4 ü

Merhaba hocam. Şu aşağıdaki videoyu izlemenizi halinde durumu çözersiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4LtiiW6jqsM
  • quote:

Orijinalden alıntı: selverin

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Ds4 bağlanmıyor buna nasıl reset atabilirim görmüyor ps4 ü

Merhaba hocam. Şu aşağıdaki videoyu izlemenizi halinde durumu çözersiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4LtiiW6jqsM

Onu denedim olmadı

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    Bağlantı kurmaya çalışırken ışığı yanıyor mu, DS4'ün şarjı var mı, kablo ile bağlantı kurmayı denediniz mi? Bunları yaptığınız halde bağlanmadı ise başka DS4 deneyin aynı sorun devam ederse PS4 sorun çıkartıyor demektir eğer bağlantı kurulursa sizin DS4 bozulmuş olabilir.
  • Hocam ben bunu blutooth la ps3 e bağlamıştım sonra bağlantısını kestim bağlanmadı ps4 e 2 kol var ikiside bağlanmıyor şarjları var o dediklerinizin hepsini denedim ps4 de ne gibi bir sorun olabilir ?

Yabancı forumları dolaştım. Sizin sorunla karşılaşanlar var. Çözüm önerisi ise birisi şunu yapın demiş. Bu yöntemle sorunu çözenler olduğu gibi çözemeyen de olmuş. İnşallah sizinki çözülür.

1. PS4'ü açın
    2. Kablo ile DS4'ü bağlayın.
    3. Düğmeden PS4'ü kapatın.
    4. Ekran karardığı gibi DS4'ü resetleyin.
    5. DS4'ün kablosunu çıkartın
    6. Kolun üzerindeki home butonuna basarak PS4'ü açmayı deneyin. Endişelenmeyin hemen bağlantı kurmasa bile 5 saniye içinde PS4 açılacaktır.

Evet, hocam bu yöntemi deneyin. İnşallah olur. Dediğim gibi bu yöntemle çözenler olduğu gibi çözemeyenler de varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selverin

Yabancı forumları dolaştım. Sizin sorunla karşılaşanlar var. Çözüm önerisi ise birisi şunu yapın demiş. Bu yöntemle sorunu çözenler olduğu gibi çözemeyen de olmuş. İnşallah sizinki çözülür.

1. PS4'ü açın
    2. Kablo ile DS4'ü bağlayın.
    3. Düğmeden PS4'ü kapatın.
    4. Ekran karardığı gibi DS4'ü resetleyin.
    5. DS4'ün kablosunu çıkartın
    6. Kolun üzerindeki home butonuna basarak PS4'ü açmayı deneyin. Endişelenmeyin hemen bağlantı kurmasa bile 5 saniye içinde PS4 açılacaktır.

Evet, hocam bu yöntemi deneyin. İnşallah olur. Dediğim gibi bu yöntemle çözenler olduğu gibi çözemeyenler de varmış.

Olmadı teşekkürler yinede ilgilendiğiniz için nasıl yapacağım bilmiyorum

Önemli değil. Sorun çözülseydi güzel olurdu. Umarım bu problemin çözümünü bulursunuz.
  • bende ara ara pc ye bluetooth la tanıtıyorum ds4 ü tabi sonra ps4 tanımıyor. sonra ayarlardan cihazlara geliyorum oradan ds4ü seçiyorum sonra oradan ds4'ün birisi pasif gözüküyor o pasif olanı siliyorum sonra önce share tuşu sonra playstation tuşu olmak üzere basılı tutacaksın. 5 sn sonra lip lip yanacak ds4 ışığı (ara ara değil o playstation tuşuna basınca oluyor) bazen hemen tanımasada kapatıp açınca filan tanıyor.
    sendeki ds4 bir taneyse. cihazı açınca share ve playstatin tuşuna aynı anda 5sn bas (lip lip yanana kadar.) sonra tanıması gerekiyor diye biliyorum. eğer tanımassa aynı işlemi kabloyla yap. arkadaşın verdiği videoya baktım o linkte başka işlem yapıyorlar ds4 ü başka cihaza tanıtırsan. ps4 e yeniden tanıtman gerekiyor oda dediğim şekilde share ve playstation tuşuna 5sn(lip lip yanana kadar) basılı tutarak oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

bende ara ara pc ye bluetooth la tanıtıyorum ds4 ü tabi sonra ps4 tanımıyor. sonra ayarlardan cihazlara geliyorum oradan ds4ü seçiyorum sonra oradan ds4'ün birisi pasif gözüküyor o pasif olanı siliyorum sonra önce share tuşu sonra playstation tuşu olmak üzere basılı tutacaksın. 5 sn sonra lip lip yanacak ds4 ışığı (ara ara değil o playstation tuşuna basınca oluyor) bazen hemen tanımasada kapatıp açınca filan tanıyor.
    sendeki ds4 bir taneyse. cihazı açınca share ve playstatin tuşuna aynı anda 5sn bas (lip lip yanana kadar.) sonra tanıması gerekiyor diye biliyorum. eğer tanımassa aynı işlemi kabloyla yap. arkadaşın verdiği videoya baktım o linkte başka işlem yapıyorlar ds4 ü başka cihaza tanıtırsan. ps4 e yeniden tanıtman gerekiyor oda dediğim şekilde share ve playstation tuşuna 5sn(lip lip yanana kadar) basılı tutarak oluyor.

Hocam bende olay şöyle oldu bende 2 kol var birini ps3 e bağladım sonra ikiside ps4 görmemeye başladı diğerine dokunmamama rağmen ps4 de sorun var sanırsam ancak ps4 de de bunu yapabilecek ne tür bir sorun olurki anlayamıyorum çok uğraştım anca olmuyor bağlayamadım kolların ikisinide

birini ps3 te çalıştıramayıp 2. sini deneme gibi bir olay oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

birini ps3 te çalıştıramayıp 2. sini deneme gibi bir olay oldumu

Tam emin değilim ancak olmadı diye hatırlıyorum ben bunları okutamayacağım galiba nerden taktıysa ps3 e

• Hocam ps3ü sifirla birde öyle dene.......
  • Arkadaşlar bütün sorun kabloda imiş kabloyu değiştirdim sorunu çözdüm teşekkürler tekrar ilgilenen herkese

hangi kablo acaba ileride bu sorunu yaşayan arkadaşlar okusun diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞeRmeH

hangi kablo acaba ileride bu sorunu yaşayan arkadaşlar okusun diye

Hocam ben zaten orj kablosunu kaybetmiştim bir tel şarj kablosuyla deniyordum alırı dandikti bide samsung şarj kablosu ile denedim oldu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.