Şimdi Ara

DS 7 CROSSBACK ile ilgili bilgiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
3.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5008 dediğin şuan 3008 in büyüğü gibi görünüyor ama yine geniş ailelere güzel bir armağan tabi bu piyasada 200 bin bağlayan çıkar mı ona bilinmez.

Yani 2. El almak iyi fikir olabilir bu araçlar ikinci elde değer kaybetme konusunda başarılı gibiler ama fiyatlar sürekli arttığı için 2. Elleride değer kazanıyor haliyle, gerçekten özel bir araç yapmışlar tercih edersen pişman olacağını sanmam hele ki ikinci el kaygın yoksa büyük keyif alırsın, temiz bir tane bulursan iyi fiyata kaçırma derim tabii diğer alternatifler ile iyi bir karşılaştırma yapman da kafanı rahatlatmak adına iyi olur sonrası basit zaten (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

Araç Fransada siparişle alınabiliyor La Premiere Edition olarak 2.0 Blue-hdi Opsiyonsuz 53.999 € fransa fiyatı var aracın :) Gece görüş gibi opsiyonlarda ekletince 60 bin € ya yaklaşıyor fiyatı

DS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgiler

Yine rüyamızda göreceğiz yani

• 37 ekran televizyon koymuşlar içine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle oluyor ama bu seviyede bu kalitede bir araç için normal fiyat bence Sonuçta araçta donanım haricinde iç mekanda kullanılan malzemeler bile Nappa deri
  • tasarım harikası araç, stoplar koltuklar vs. kaybolup gidiyorsun içinde, doğal olarak fiyatını da çok abartmışlar, en iyi fransız olabilir, koleos yanında sıradan kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

Araç Fransada siparişle alınabiliyor La Premiere Edition olarak 2.0 Blue-hdi Opsiyonsuz 53.999 € fransa fiyatı var aracın :) Gece görüş gibi opsiyonlarda ekletince 60 bin € ya yaklaşıyor fiyatı

DS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgiler

Yine rüyamızda göreceğiz yani

Yoo, bayilere gelince gidip görebiliriz bence

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Sayın esmerce ben sizde görmek isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: uk79

Dar alanda kısa paslaşmalar :))

En iyisi birlikte bayiye gitmek.

• Türkiye fiyatı ne olur bunun? Çok beğendim güzel olmuş.
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Sonra İki tane alıp çıkmak

• En az 300.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Koleos dan soğudum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Koleos dan soğudum :)

Soğumaktan ziyade ilk intibada birşeyler eksik geldi, birkaç kez daha bakmak lazım aslında :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Aslında hanıma aldık 3008 i lakin bana öyle uzay mekiği izlenimi verdiki tabiri caizse, 350 binlik araçtan inip buna sardık bir süre, gerçekten de üzerine düşünülmüş ama ciddi manada mesai harcanmış bir araç, ben 2008 almadan önce ki yıl 2014 dü, 3008 i incelemiş ve genel anlamda içime sinmediği için 2008 alıp çıkmıştım hiç de pişman olmadım ailem genişlediğinde dahi, 3 yıl onunla güzelce idare ettik sıfır sorun ile sadece 1 kere düğün konvoyunda aşırı sert basmadan korna da ufak bir sıkıntı olmuştu, 3008 gelince hemen bayinin yolunu tuttuk tam beklediğimiz gibi mvp den güzel bir crossover a evrilmiş araç, araya galerici soktuk lansman fiyatlarının da altına bir allure alıp geçtik kenara sonra zam üstüne zam yedi araç albenisi darbe yedi ama bugün piyasada 200 bine bile sıfır içine siinecek araç zor buldupumuza göre bu araca burun kıvırmak mantıklı değil, zaten bu iç ambiansı yakalamak için range roverdan aşağı binmemek lazım ki o segment 400 binden başlıyordu Volvo xc90 ile ki şuan 500 ü görmüştür o da, yani 3008 özel bir araç Yen'i 5008 i bilmem ama bu ds de öyle olacaktır.

Hocam sizce Q5'e kıyasla iç mekan nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

tasarım harikası araç, stoplar koltuklar vs. kaybolup gidiyorsun içinde, doğal olarak fiyatını da çok abartmışlar, en iyi fransız olabilir, koleos yanında sıradan kalıyor

ehe makam aracı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Renaultdan sonra en mükemmel tasarımlı araçları yapmaya başladı DS .Başarılarının devamını dilerim.

Fransız

?

cık👎🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Aslında hanıma aldık 3008 i lakin bana öyle uzay mekiği izlenimi verdiki tabiri caizse, 350 binlik araçtan inip buna sardık bir süre, gerçekten de üzerine düşünülmüş ama ciddi manada mesai harcanmış bir araç, ben 2008 almadan önce ki yıl 2014 dü, 3008 i incelemiş ve genel anlamda içime sinmediği için 2008 alıp çıkmıştım hiç de pişman olmadım ailem genişlediğinde dahi, 3 yıl onunla güzelce idare ettik sıfır sorun ile sadece 1 kere düğün konvoyunda aşırı sert basmadan korna da ufak bir sıkıntı olmuştu, 3008 gelince hemen bayinin yolunu tuttuk tam beklediğimiz gibi mvp den güzel bir crossover a evrilmiş araç, araya galerici soktuk lansman fiyatlarının da altına bir allure alıp geçtik kenara sonra zam üstüne zam yedi araç albenisi darbe yedi ama bugün piyasada 200 bine bile sıfır içine siinecek araç zor buldupumuza göre bu araca burun kıvırmak mantıklı değil, zaten bu iç ambiansı yakalamak için range roverdan aşağı binmemek lazım ki o segment 400 binden başlıyordu Volvo xc90 ile ki şuan 500 ü görmüştür o da, yani 3008 özel bir araç Yen'i 5008 i bilmem ama bu ds de öyle olacaktır.

Hocam sizce Q5'e kıyasla iç mekan nasıl ?

2016 q5 quattro ile uzun yolculuğum var ve maalesef iç mekan olarak günümüze göre vasat kalıyor, q3 hatta q1 ile aynı kafada ilerliyor iç mekan q5 e yakışan bir iç mekan değil, hayalet ekran artık standart gelmeli bir rötuş şart. Q7 3008 i her anlamda ezer geçer bir zahmet lakin 3008 e karşılık verebilecek iç mekan Q7 de var ve bu Audi için utanç verici olmalı.

• quote:

5008 dediğin şuan 3008 in büyüğü gibi görünüyor ama yine geniş ailelere güzel bir armağan tabi bu piyasada 200 bin bağlayan çıkar mı ona bilinmez.

Yani 2. El almak iyi fikir olabilir bu araçlar ikinci elde değer kaybetme konusunda başarılı gibiler ama fiyatlar sürekli arttığı için 2. Elleride değer kazanıyor haliyle, gerçekten özel bir araç yapmışlar tercih edersen pişman olacağını sanmam hele ki ikinci el kaygın yoksa büyük keyif alırsın, temiz bir tane bulursan iyi fiyata kaçırma derim tabii diğer alternatifler ile iyi bir karşılaştırma yapman da kafanı rahatlatmak adına iyi olur sonrası basit zaten (:

citroen'nin tutumu değişti önceden model yelpazesi daha genişti şimdi suv mpv ds serisi olarak ilerliyor c-elysee sayma sedan arabası yok, bence psa c sedan açığını citroen ile kapatmalıydı

c5 durdurulan son kasasının çıktığı ilk yıllarda cidden güzel arabaydı

• Ben citroenin ds serisi dışındaki araçlarına pek ilgi duymuyorum, o açıkları peugeot kapıyor benim için, ds 5 ve ds 7 ise pejonun rakip çıkarmak gereği duymaması gereken özel bir seri oalrak psa içinde kalması şart olan bir grup. c3 yerine 208, C4 yerine 308 c5 yerine 508, cactus yerine 2008 alınır benim bakış açımda. Belki geniş aileler için grand picassoyu da önerebilirim çok beğendiğim bir araç lakin ds5 ve ds7 citroene anlam katandır onların altı segmentler için aynı şeyleri söyleyemem, her geçen yıl üzerine koyacaklarına eminim elysse ve benzeri modellerinin, bizim piyasada sürekli zam yiyeceği ve haliyle her zamda daha donanım fakiri olacakları için bizim halkı pek bağlamaz bu durum orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 3 Temmuz 2017; 16:38:47 >
  • 300 binlere doğru çıkınca insanlar bu mükemmel tasarımdan uzak kalacaklardır.
    Gidip mercedes bmw olaylarına girilir.
    DS olarak Türkiyede bilinirliği yok.

Ama araç konsept modeller gibi. Buna binmeye kıyamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.