Şimdi Ara

DS 7 CROSSBACK ile ilgili bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
3.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizel BlueHDi 180 HP S ve EAT6 S , benzinli THP 225 HP ve EAT6 motorlar olacakmış.

DS Aktif LED Görüntü ve DRL aydıatma.
    20" Paris jant ,Artensa Gray,Pearl White,Siyah Perla renkler.

(Siyah gri ve beyaz renkler olacak.)

BRM R180 özel,tamamen deri direksiyon.
    12" Multimedya
    PolyAmbient,Müzik ODAK Electra(Ses sistemi.)

DS Gece görüş
    DS Park Pilot
    DS Pilot
    Aktif Led Vizyon
    Sürücü uyarı izleme(Gözleri algılıyor galiba.)
    Panaromik Sunroof
    ConnectedCam
    Otm.Hava TRIZONE

Vee

Aktif tarama süspansiyon.(Hydracrive'den esinlendiklerini söylüyorlar.)

https://m.youtube.com/watch?v=ULWZpTJWKfk

Audi Q5'in segmenti sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-61960E1CE -- 29 Nisan 2017; 11:55:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine enfes bi araç geliyor

• Şimdi şu aracı Yıldız'dan alsan rahat 1 milyonu var ben Fransızlar ne isteyecek onu çok merak ediyorum, beni şaşırtırlarsa gerçekten bu araca giderim. 3008 ile zaten beni tamamen ön yargısız yaptılar bu ile fanatik yapabilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 benzinli-1.6 dizel ve EAT8 seçeneği de bulunacakmış

DS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgilerDS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgilerDS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgilerDS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgilerDS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgilerDS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgilerDS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mand1ra_Hekimi -- 29 Nisan 2017; 13:52:47 >

• güzel geliyor baya. q5 gla gibi araçlardan çok daha güzel
  • Araba mükemmel duruyor ya başyapıt resmen.

• Yuh uzay mekiği gibi.Yurdum insanı Tiguan alır o paraya.
  • Renaultdan sonra en mükemmel tasarımlı araçları yapmaya başladı DS .Başarılarının devamını dilerim.

• Baştan aşağı sanat eseri.Neresini yazsam bilemedim.İc mekanın ihtişamından tut, stopların müthiş yanma şekline kadar herşey ince düşünulmus.Harika birşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Şimdi şu aracı Yıldız'dan alsan rahat 1 milyonu var ben Fransızlar ne isteyecek onu çok merak ediyorum, beni şaşırtırlarsa gerçekten bu araca giderim. 3008 ile zaten beni tamamen ön yargısız yaptılar bu ile fanatik yapabilirler.

Yeni nesil Fransızlar a bakış açısı ve sempati artık bende de aynı.
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    2012 dan beri izliyorum pejo/citroen ortaklığını çok hızlı ve sağlam adımlarla geldiler bu bize kabul ettirdikleri çok aşikar bir gerçek, bunu göremeyenler değişik tipler olmalı, tebrik etmekten başka bize bir şey demek düşmez gerçi ben fabrikaya bir çok Fransız araç ve evimede önce 2008 ondan memnun kalınca bırakıp Yen'i kasaya aşık olunca bir 3008 aldım sadece lafta kalmadım ama ds başka bir dünya mutlaka bu da kafaya kaznıacak lakin fiyatı bir görelim çünkü tuzlu olacak ams kabul edilebilir tuz var edilmesi zor tuz var

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

2012 dan beri izliyorum pejo/citroen ortaklığını çok hızlı ve sağlam adımlarla geldiler bu bize kabul ettirdikleri çok aşikar bir gerçek, bunu göremeyenler değişik tipler olmalı, tebrik etmekten başka bize bir şey demek düşmez gerçi ben fabrikaya bir çok Fransız araç ve evimede önce 2008 ondan memnun kalınca bırakıp Yen'i kasaya aşık olunca bir 3008 aldım sadece lafta kalmadım ama ds başka bir dünya mutlaka bu da kafaya kaznıacak lakin fiyatı bir görelim çünkü tuzlu olacak ams kabul edilebilir tuz var edilmesi zor tuz var

Bunu öğrendiğim iyi oldu.

Ben Insignia dan sonra ya premium D ya da daha pratik bir model olması adına C sınıfından Megane veya 3008 düşünüyorum, bir diğer seçenek de benzinli Tucson.

3008 i bir defa denemiştim birkaç defa da bayide incelemiştim, sürüşü (gerçi kısa bir testti ama) bayide hissettirdiği gibi kaliteli ve sıkıydı. Bu konuda araç sahipleri ne düşünüyor acep?

• 1.6 sı 250 bin lira. Alternatifi çok

• Bir ben mi arka kismin komple megan hb oldugunu dusunuyorum?

• fiyatı önemli bakalım nekadar olcak.nezaman acıklancakmış fiyatlar.
  • Herşey harika, araç tamamen çok zarif ve ince ayrıntılarla dolu ama neden böyle bir araçta bile C-Elysee gibi cam açma tuşlarını ortaya almışlar? Tuş tasarımı çok şık olsa da ortada olması aşırı itici.
  • Citroen geri geliyor :) eski prestijli gunlerine donecekler gibi

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Aslında hanıma aldık 3008 i lakin bana öyle uzay mekiği izlenimi verdiki tabiri caizse, 350 binlik araçtan inip buna sardık bir süre, gerçekten de üzerine düşünülmüş ama ciddi manada mesai harcanmış bir araç, ben 2008 almadan önce ki yıl 2014 dü, 3008 i incelemiş ve genel anlamda içime sinmediği için 2008 alıp çıkmıştım hiç de pişman olmadım ailem genişlediğinde dahi, 3 yıl onunla güzelce idare ettik sıfır sorun ile sadece 1 kere düğün konvoyunda aşırı sert basmadan korna da ufak bir sıkıntı olmuştu, 3008 gelince hemen bayinin yolunu tuttuk tam beklediğimiz gibi mvp den güzel bir crossover a evrilmiş araç, araya galerici soktuk lansman fiyatlarının da altına bir allure alıp geçtik kenara sonra zam üstüne zam yedi araç albenisi darbe yedi ama bugün piyasada 200 bine bile sıfır içine siinecek araç zor buldupumuza göre bu araca burun kıvırmak mantıklı değil, zaten bu iç ambiansı yakalamak için range roverdan aşağı binmemek lazım ki o segment 400 binden başlıyordu Volvo xc90 ile ki şuan 500 ü görmüştür o da, yani 3008 özel bir araç Yen'i 5008 i bilmem ama bu ds de öyle olacaktır.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    5008 e sanki pek lüzum yok gibi..

Dediğin gibi fiyatları çok arttı ama elbette her model pahallandı ve 3008 in farkı hala baki, o yüzden yapacak birşey yok, belki ilk makyajında alır geçen zamanla artan fiyatına bir nebze bahane etmiş olurum.

• Araç Fransada siparişle alınabiliyor La Premiere Edition olarak 2.0 Blue-hdi Opsiyonsuz 53.999 € fransa fiyatı var aracın :) Gece görüş gibi opsiyonlarda ekletince 60 bin € ya yaklaşıyor fiyatı

DS 7 CROSSBACK  ile ilgili bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekkonetto -- 29 Nisan 2017; 21:44:14 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.