Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.888
Cevap
81
Favori
469.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun nasıl tutmadı nasıl battılar tarzı yorumlar geliyor bu arkadaşlar yeni ps4 cü galiba o dönem oyun aşırı sorunluydu online altyapısı bir türlü düzeltilemedi online oynamak imkansızdı pistin 10cm dışına çıkmaya bile izin vermiyordu üstelik oyun ps plus'a ücretsiz olacak dediler ardından kırpılmış bir sürümünü verdiler
  • bu oyumum motorsiklet yarisi nasil olan varmi, video da mesela donemeci donunce bir sure sonra haliyle araba gibi olmadigi icin motorun direk arka tekerlegi kayiyor bu surekli arka tekerlek kaymasi durumunda oyun keyfini bozar adi aklimda degil motorsilet yarısının bir oyunda demosu nu oynadim zevkli ama iste arka teker kayinca oynatmiyor dusuluyor vs o yuzden oynanmiyordu bunda nasil bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

bu oyumum motorsiklet yarisi nasil olan varmi, video da mesela donemeci donunce bir sure sonra haliyle araba gibi olmadigi icin motorun direk arka tekerlegi kayiyor bu surekli arka tekerlek kaymasi durumunda oyun keyfini bozar adi aklimda degil motorsilet yarısının bir oyunda demosu nu oynadim zevkli ama iste arka teker kayinca oynatmiyor dusuluyor vs o yuzden oynanmiyordu bunda nasil bilmiyorum
    Oyun gayet güzel oynanıyor. MotoGP ve Ride da oynadım, gaza aşırı yüklendiğiniz için oluyor o durum ve gayet doğal öyle olması. Yoksa bu oyunların birbirinden çok da farkı yok.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    ride nin demosunu denemistim oyle oluyordu olmasida normal ama dusuncede yaris gidiyor kayip ediliyir biylede zevk almiyorum aksiyon yerine simülasyon oyunca pek zevk vermiyor iste merak ettigim driveclub in oyunu olduğu için araba yarisida o da simülasyon ama gran turismo gibi zor degil bu zevkli acaba bununda motorsiklet yarısı zevklimidir diye merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Özel Üyelik

ride nin demosunu denemistim oyle oluyordu olmasida normal ama dusuncede yaris gidiyor kayip ediliyir biylede zevk almiyorum aksiyon yerine simülasyon oyunca pek zevk vermiyor iste merak ettigim driveclub in oyunu olduğu için araba yarisida o da simülasyon ama gran turismo gibi zor degil bu zevkli acaba bununda motorsiklet yarısı zevklimidir diye merak ettim
    Driveclub simulasyon değil ama zor gelmediyse Bikes da zor gelmez, düşmek biraz zordu o oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Driveclub simulasyon değil ama zor gelmediyse Bikes da zor gelmez, düşmek biraz zordu o oyunda

Alıntıları Göster
    aldim hocam oyunu, yine yuklu bi gb kuracak dedim araba yarisini yüklerken aklimda kalan bi baktim direk onceki zaten araba yarisi olan oyuna girdi (motorsiklet yarisi olmayanlara bosuna indirtip yuk etmis) oynadim bayagi aksiyonlu bi saga bi sola bi saga bi sola. arka teker kayacak diye tedirgin oynarken bi baktim kayma vs yok hatta duvara surtunce bile pek dusmuyor driveclub oyunu nasil yapacagini çözmüş profesyonel gerçekcilikten ziyade oyuncunun zevk alabilecegi dusuncesini ilke ederek bayagi iyi iş cikartmislar zirt pirt dusup oyun zevkini bozmuyor guzel.

• Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Evet düşmek çok çok zor, o yönden sevmemiştim ama genelde güzel oyundu

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    benim kafamda iyi veya kötü olusu tamamen fiyatinada endeksli bir durum normal fiyatı 90tl eger 90tl verseydim biraz koyardi fakat 30tl ye olduğu için 30tl icin gayet guzel tamamen boyle dusuncem.

• Arkadaşlar oyunu bugun aldım,yıllardır nasıl oynamadım diye kendime kızıyorum su an,grafiklere hasta oldum,cevreyi seyretmekten yarıs yapamıyorum,oyunu kutulu aldım ve psn de bir suru bedava dlc ler vardı ektra yarıs ve araclar,surus mekanikleride cok hosuma gitti,benim gibi hala oynamayan varsa mutlaka bir an once oynasın...

Ayrıca sormak istedigim bazı seyler var,arabaların seviyeleri arttıgı zaman ozellikleride artıyormu? bir araba ikinci seviyeden ucuncu seviyeye atlayınca arabanın hızı,drifti falanda artıyormu?? mesela bir yarıs 205 km hıza ulasdiyor altın yılzdız vermek icin ancak benim arac max 201 yapıyor,o aracı 2-3 leveldaha atlatsam o istenen hıza ulasabilirmiyim yoksa baska bir aracmı secmem lazım,diğer sorum ise Ün olayı,ün kazandıkça ne oluyor? son sorum ise driveturkey diye bir gruba istek gonderdim bu sabah,seviye 37 yazıyor ancak cevap gelmedi henuz,su an klubsuzum,tavsiye edilenlerde klupler genelde hep 1 ve 2 seviye....bu driveturkey klubu benim isteiğimi ne zaman kabul eder biliyormusunuz...teşekkürler simdiden..

• ps4 pro yu araba yarisi sevdigim icin aldim bu oyun iyii varmis en haz veren oyun bu hatta motorsiklet yarisi olanida aldim o biraz dgisik fakat araba yarisi olan efsane

• arkadaşlar gamepad la oynayamayanlara ayarlar konusunda yardımcı olabilirim. (multiplayer için)
  • Oyunun fiyati cok uygun bir denemek istiyorum siparis verecegim bakalim umarim begenirim.
  • Sony'nin bu dönemde yaptığı en büyük hata , evolution studios'a bir polyphony digital kadar tolerans tanımamasıydı. Eğer firmaya bir şans daha verseydi, taş gibi dolu dolu bir driveclub 2 çıkabilirdi. Dağılan ekipten bir kısmı codemastersa geçip, onrush gibi ne olduğu belirsiz kötü bir oyun daha gelince ordanda ayrıldılar. Artık driveclub belkide hiçbir zaman devam oyunu gelemeyecek , bir efsane olarak oyun tarihindeki yerini aldı. Hâlâ oynamayan varsa mutlaka alıp oynasın. Zaten araba yarışı konusunda fakir olan ps cephesinde exclusive olarak çokta bir seçenek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 13 Aralık 2018; 15:12:59 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Bu oyun çok beğenilmedi sanırım ama ben çok beğendim, taş gibi oyun. Grafikleri hala diğer oyunlara taş çıkartacak derecede.
    Keşke season pass ile verilen arabalar salt oyunun içeriği olsaydı, biraz daha fazla pist olsaydı ; o zaman daha güzel olurdu. Belki 2.oyunda modifiye seçeneği bile olabilirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klübe üye olmak istiyorum var mi buralarda kimseler?

• Ps4 de yarış oyunu bir dolu var
    Gran turismo sport
    Project car
    Project car 2
    Asetto corsa
    Crew
    Crew2
    Driwe clup

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serverlarla ilgili problem var mı arkadaşlar?
  • DriveClub yolun sonuna yaklaşıyor!
    PlayStation'ın resmi internet sitesinde yer alan yeni habere göre 31 Ağustos 2019'dan itibaren, PlayStation Store'da artık satılmayacak ve 2020'de sunucular tamamen kapatılacak.
    Bu DriveClub, DriveClub Motors , DriveClub VR ve DriveClub ile ilişkili tüm DLC'ler için geçerlidir
  • Saatlerimi gömdüğüm ender yarış oyunlarından bir tanesi. Ağustos'tan önce alıp oynayın.
  • Sony adam akıllı yarış oyunu çıkarmadı ki gtsportta bana hitap etmiyor. Xbox forza ile koptu gidiyor

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.