Şimdi Ara

Drive Angry 3D (2011) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Malesef sinemada izledim izlenilcek film diil nicolas a güvendik gittik masonik ögeler çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orijinalden alıntı: rancorous

Bu da box office de patlamış.. Nic baba artık iyice B-class aktör olma yolunda hızla ilerliyor..

Bence çoktan o kategoriye girdi bile. Lord of War'u dışarda tutuyorum, bir tane vasatın üstünde filmini söyleyin bana.

Genel olarak doğru diyorsun. Araya benim hatırladığım sıkıştırdığı tek iyi film Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans filmi

http://en.wikipedia.org/wiki/Bad_Lieutenant:_Port_of_Call_New_Orleans

• Dvdrip çıktı.
  • Blu-Ray Düştü.
  • 1080p artık yarın izlerim. Umarım vasatın altında olmaz.Çerezlik niyetine seyredicem de arkadaş bu Nicolas Cage'in de bir iyi filmi olsun bari yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

1080p artık yarın izlerim. Umarım vasatın altında olmaz.Çerezlik niyetine seyredicem de arkadaş bu Nicolas Cage'in de bir iyi filmi olsun bari yav.

Yemin ederim kotaya yazık dvdrip indir izle.Kota sorunu olmasa bile ttnete yazık bu film için hattı sıkıştırmaya gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****

quote:

Orijinalden alıntı: Formel

1080p artık yarın izlerim. Umarım vasatın altında olmaz.Çerezlik niyetine seyredicem de arkadaş bu Nicolas Cage'in de bir iyi filmi olsun bari yav.

Yemin ederim kotaya yazık dvdrip indir izle.Kota sorunu olmasa bile ttnete yazık bu film için hattı sıkıştırmaya gerek yok

Kotasız uydunet hocam tutturamadın Artık çok geç indirdim Bu da büyücünün çırağı gibi berbat bir filmse , normalde her hd filmi arşivliyorum , onu sildiğim gibi bunu da izledikten sonra silerim. İzledikten sonra film hakkında küfürlerimi yazarım buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 15 Mayıs 2011; 20:31:24 >

• Filmin yönetmeni aşırı derece Rodriguez'e özenmiş ama tam yapamamış onun yaptıklarını yinede izlenir Rodriguez'in çaylağı film yapmış gibi düşünün fazla bir şey beklemeden izleyin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Bu da box office de patlamış.. Nic baba artık iyice B-class aktör olma yolunda hızla ilerliyor..

Bence çoktan o kategoriye girdi bile. Lord of War'u dışarda tutuyorum, bir tane vasatın üstünde filmini söyleyin bana.

Genel olarak doğru diyorsun. Araya benim hatırladığım sıkıştırdığı tek iyi film Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans filmi

http://en.wikipedia.org/wiki/Bad_Lieutenant:_Port_of_Call_New_Orleans

Nicolas Cage orta kalite aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi oldu. Eskiden showtvde gece yarısı komando filmleri olurdu, aynı o tarzda filmlerde yer alıyor.

• Film guzel sayilirdi. Filmin icindeki ogelerin neredeyse hepsi Supernatural dizisinden tanidik geldi zaten.

Bu arada ben Cage'in konuda bahsedildigi gibi bir durumda olduguna katilmiyorum. Tamam son zamanlarda yaptigi filmlerin bazilari kotuydu ama yaptigi tum filmlere bakinca gayet kaliteli ve guzel filmleri var.

Con Air,Face/Off,The Rock,Adaptation,Lord of War,Matchstick Men,Gone in Sixty Seconds,The Bad Lieutenant,The Weather Man ve National Treasure serisi gibi guzel filmleri var.
  • İzledim ama güzel değildi. Nicolas Gage son dönemlerde düşüşe geçti..
  • Vasat bir filmdi.Belli bir yere kadar hafif merakla izliyorsunuz ama sonra sıkılıyorsunuz.Tatmin edici bir film değildi.Çok acil durumlarda vakit geçirecek herhangi birşey bulamadığınızda izlenebilecek bir film.
  • Kıytırık bir filmdi. Nicolas Cage battıkça batıyor...

Gereksiz çıplaklık kullanılmış. Kadınla sevişirken vurduğu adam sahnesi Shoot 'Em Up filminden çalıntı gibi geldi.
  • dün izledim aynen genel görüşe bende katılıyorum seviyesi iyice düştü filmlerinin baya bir ara vermesi lazım sonrada şöyle çok güzel kaliteli bir filmle dönüş yapması lazım yoksa böyle giderse çok sıradanlaşacak hatta sıradanlaşmaya başladı bile
  • Conan O'Brien'ın şu günlerde bir skeçi var. İşte usame bin ladin öldürüldükten sonraki ulusal güvenlik alarm seviyesi yükseltilmiş falan filan. Onu tiye alıyor. Herneyse, orada Nic Cage'in eski filmlerinden alıntı yapıyor. Adamın ne kadar iyi oyunculuk yaptığını görebiliyorsunuz. Bu son filmlerindeki vasatlığını gördükçe içim cız ediyor vallahi..
  • ya şimdi izledim filmi,genel görüşe bende katılıyorum ancak,yardımınızı istediğim bir konu var..
    sonlara doğru,nicolas abiye eski bir arkadaşı araba veriyor ya,ki o araba chevrole chevelle denen güzel aygıt.işte kızla atlayıp yola koyuluyolar,arabadayken
    kıza bir espri yapıyor,sen azılı bir polis katilisin gibilerinden bişi diyorve hoş bir edayla sırıtıyo falan,işte hemen sonrasında bir şarkı çalmakta..
    işte ben o şarkıyı baya aramama rağmen bulamıyorum..oh be anlattım mecalimi.:)
    nolur yardım edin.....
  • Zaman geçirmek için izlenilebilir ama yapılmasa da olurdu. William Fichtner'i bu filmde çok beğendim yalnız. Kamyonla geldiği sahnede ayrı bir süperdi. :)
  • Yapma artık nikılısss

Sırf adını satıyo he bu adam!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 22 Haziran 2011; 0:25:20 >
  • Yeşilçam aktörleri gibi oldu ya az çevir öz çevir bilader ne bu lan biri bitmeden hoop biri daha
  • Üst düzey bir film değil.Nicholas Cage ve Amber Heard hatırına 6.8/10
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.