Şimdi Ara

Dreamweaverda veritabanı bağlantısı????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Arkadaşlar Dreamweaverda oluşturulan bir web sitesiyle c# kullanılarak oluşturulmuş bir veritabanının bağlantısı nasıl sağlanır? Ya da Dreamweaverın başlangıç menüsünde bulunan seçeneklerden asp.net ya da c# başlığı tam olarak ne işe yarar? Dreamweaverda veritabanı oluşturabiliyor muyuz, yoksa sadece başka bir programla oluşturulan veritabanını dreamweavera bağlamamıza mı yarıyor bu başlıklar? Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim...

• BEnde bu konu hakkında yardım bekliyorum.Php bir sayfaya üyelik girişi eklemek istiyorum.Linux server ve mysql tabanlı veritabanındaki tablolara bağlantıyı nasıl kurarız?
  • Dreamweaver bir veritabanı programı değildir. Ama sizin oluşturmuş olduğunuz veritabanına php,asp,cfm,v.s kod dillerini kullanarak bağlanmanızı sağlar. İlk önce mysql üzerinden veritabanınızı oluşturursunuz daha sonra bu aracı dillerle kodlarınızın dinamik bir şekilde çalışması için bağlantı kurarsınız. Bu işlemide kodunuzu yazdıktan sonra "sites" kısmından hosting'inizin server'ına bağlantı kurarak yapabilirsiniz.
  • DW ile bir database oluşturulamaz.
    ancak serverde veya hostta oluşturulan veritabanına ait sayfaları,kodları bağlamanıza yardımcı olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blackblue

BEnde bu konu hakkında yardım bekliyorum.Php bir sayfaya üyelik girişi eklemek istiyorum.Linux server ve mysql tabanlı veritabanındaki tablolara bağlantıyı nasıl kurarız?

Tamam işte bu bağlantıyı nasıl sağlayabiliriz acaba
  • Hocam o bağlantıyı kurmamız için ne gibi kodlar kullanmamız gerekir? Yardımlarınız için teşekkürler. Daha detaylı anlatabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.