Şimdi Ara

Dreamstar Master ipTV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
52.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kalite yüzde 90larda gösterdiği halde böyle piksel piksel oluyordu ve bu sabah baktığımda show tv trt1 falan da kesilip duruyordu. Fabrikayı teknik desteği aradım ayar mı var yapılacak dedim "yogh aabe senin gabloların sorunludur değişmeğn lağzım" dedi umursamazca. Hiç uğraşmadım adamla İadeye verdim ben de. Yedek kumanda bile almıştım 40 liraya iş çıktı başıma.

Ve dsmartın humax 2002sini mecbur geri taktım ki cihaz daha eski olmasına rağmen kanal logoları bile daha yüksek çözünürlükte çıkıyor onu fark ettim. kesinlikle görüntü bozulması yok. Yalnız dsmarta daha fazla para yedirmek istemiyorum. Kaldım öylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahadirgurcan B kullanıcısına yanıt
    eski cihzların kalitesi yok tabi hepsi çin toplama hilliscon lu işlemcilere fena değil diyorlardı ama sti ve broadcomlu cihazların yerini tutmuyor bencede en iyi kalite dahili uydu alıcılı tvlerde var, o netliği keskinliği 2000 tl lik cihaz da bile hissetmedim fta kullancak birisi uydu alıcılara boşuna para gömmesin,onun yerine düz android box alsın daha iyi..
    bence android boxu ayrı al.
    +ucuzundan bir uydu cihazı al yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Eylül 2020; 22:50:5 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Yok ya android olsun diye derdim yok. Kaliteli uydu olsun'undayım sadece. Ama 5 yıldır dsmarttayım. Ondan önce next kullanıyordum-ki nextin fabrikasında teknisyenlik stajı bile yapmışlığım var- ama şimdi yerden yere vuruyorlar nexti. Öbür konuda 168 sayfa yazmışlar ama kimsenin 3500 liralık bir alet dışında ortak karar vererek 'iyidir' dediği bir makina yok. Bakınacam artık.

• ben bu cihazdan yeni aldım. hd ready bir televizyonum var. ip tv kısmını açamadım. acaba tv ile bir alakası olabilirmi?
  • Arkadaşlar konuya en son 2 ekimde yorum yapılmış.

Dreamstarda durum nasıl ?
    Yazılım desteği veriyorlarmı ? Veya herhangi bir problemde muhatap varmı ?

Almayı düşünüyordum yorumları görünce kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Arkadaşlar konuya en son 2 ekimde yorum yapılmış.

Dreamstarda durum nasıl ?
    Yazılım desteği veriyorlarmı ? Veya herhangi bir problemde muhatap varmı ?

Almayı düşünüyordum yorumları görünce kararsız kaldım.

cihaz güzel ama destek falan yok..

• Dreamstar master iptv çok kötü bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 28 Şubat 2021; 10:49:49 >
  • complete_ kullanıcısına yanıt

İşte bu sıkıntı.

Cihaz alıyoruz. Bir iki sene sonra destek için muhatap bulamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

İşte bu sıkıntı.

Cihaz alıyoruz. Bir iki sene sonra destek için muhatap bulamıyoruz.

yok hocam ne 1-2 senesi 1-2 ay güncelleme verdiler sonrası yok bazı bu işin üstatları özel yazılım yaptılar yoksa firmanın destekle falan alakası yok,zaten yerlerini görsen 5 m2 dükkan'da ithalat yapıyorlar..

• complete_ kullanıcısına yanıt

Bu tip platformlarda da öyle bir imaj veriyorlar ki sanırsın holding işletiyorlar.

• Cihaz 1 haftadır kafayı yedi.Açıldığında saat tarih yanlış alıyor.Bugün öğleyin saat 15:00 de 30.10.2020 saat 20:00 planlı kayıt başlamıştı.Cihazı açtım tarih:30.10.2020 saat 21:00 gibi.1 saat kaydetmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar dreamstar master cihazını bugün aldım webtv kısmı tamamen ücretsiz mi netflix diye bir kısım var buradaki film dizileri izlemek ücretsiz midir

• fikretkurt F kullanıcısına yanıt

hocam YouTube da videonuzu izledim sizin bilginiz vardır yardımcı olursanız sevinirim

• ardamtl8897 A kullanıcısına yanıt
    Evet ücretsiz şimdilik.fakat bazı bölümlere ulaşım sağlamayabilir.Güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

Evet ücretsiz şimdilik.fakat bazı bölümlere ulaşım sağlamayabilir.Güle güle kullanın

Teşekkürler hocam 1 yıllık mı ücretsiz yoksa belli değil mi ayrıca cihazı çok beğendim on numara çalışıyor alıcak arkadaşlar alabilir

• ardamtl8897 A kullanıcısına yanıt
    1 yıllık aktivasyon kodu veriliyor.

• Hocam kablolu bir bağlantı ile güncelleme alınız ilk kurulumda direkt güncelleme alıyor ama?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.