Şimdi Ara

DreamBox DM800 Akıllı Kumanda Samsung 40C6000 Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dreambox dm800 ile samsung 40c6000 model tv kullanıyorum ve kumandamı birtürlü akıllı kumanda haline getiremiyorum.. receiver im klon ama kumanda orijinal gibi. kodu kabul ediyor vs ama birtürlü olmuyor. forumlarda yazan tüm samsung tv kodlarını tek tek denedim olmadı. bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum..

• yaw arkadaşlar ben de bulamıyorum, bilen varsa Allah rızası için yazsın............
  • samsung'un kumanda kodu ne acaba?
  • 0648
  • samsunglarda calismiyor hic ugrasmayin
  • lazım olan olur diye yazıyorum ,

her kumanda ayarı aynı olmuyor,

hafıza yolu için,

1- DM kumandası ile TV kumandasını kafa kafaya getirin.
    2- DM kumandasından TV tuşuna 3 sn kadar basılı tutun, ışığı sürekli yanmaya başladı.
    3- TV kumandasındaki hangi tuşu diğer kumandaya atayacaksam o tuşa dream kumandasından 1 kez basın (örneğin ses arttırma tuşu)dream tv tuşu yanıp sönmeye başlar, daha sonra tv kumandasında hangi tuşta kulanmak istiyorsam o tuşa da birkaç saniye basık tutun(örneğin yine ses arttırma tuşu)en son shift tuşu ile hafızaya alın.

ben bu işlem işlem ile dream kumandasındaki tv tuşu işlevlerini diğer kumandaya kopyaladım. tv kumandası ile yapmadım yani.

benzer diğer yöntem için:
    http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=483874&page=6&p=9649453#post9649453

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 14 Aralık 2018; 22:13:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.