Şimdi Ara

dreambox 800hd se veya 7020hd?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhbalar hd uydu alıcısı almayı düşünüyorum..dm 800hd se ile 7020 hd arasında kaldım..7020hd nin özellikleri farklı sitelerde farklı yazılmış..gerçeğini bilen var mı?hangisini tavsiye edersiniz?aradaki fiyat farkına değermi?7020 hd de modül girişi var bu önemli mi?önceliğim görüntü kalitesi,ses,hızlı olması,ısınma sorununun olmaması..bilgisi ve tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kusey01

merhbalar hd uydu alıcısı almayı düşünüyorum..dm 800hd se ile 7020 hd arasında kaldım..7020hd nin özellikleri farklı sitelerde farklı yazılmış..gerçeğini bilen var mı?hangisini tavsiye edersiniz?aradaki fiyat farkına değermi?7020 hd de modül girişi var bu önemli mi?önceliğim görüntü kalitesi,ses,hızlı olması,ısınma sorununun olmaması..bilgisi ve tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.teşekkürler

kardeş para sıkıntısı yokda tabiki 7020hd bende 800 se var güzel ama 7020hd bambaşka flaş 1gb düşün
  • 1700 TL fiyatı var. Bu paraya son sistem ve en hızlı notebook alınır.

Klonu 2012 sonuna kadar çıkmış olur.
  • coco kardeş 800 se den memnunmusun?daha detaylı bilgi verirmisin?görüntü kalitesi nasıl?hd ve sd yayında..
  • serkan bey sizce yıl sonuna kadar beklemeye değer mi yoksa 800 hd se işimi görür mü?pişman olur muyum?detaylı bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler.
  • quote:

serkan bey sizce yıl sonuna kadar beklemeye değer mi yoksa 800 hd se işimi görür mü?pişman olur muyum?detaylı bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler.

görür.
  • quote:

coco kardeş 800 se den memnunmusun?daha detaylı bilgi verirmisin?görüntü kalitesi nasıl?hd ve sd yayında..

kardeş modül kullanmayacaksan dm800 se daha iyisi yok zaten süper cihaz görüntüden de memnunum hele hd ler süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 2 Ocak 2012; 18:45:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

1700 TL fiyatı var. Bu paraya son sistem ve en hızlı notebook alınır.

Klonu 2012 sonuna kadar çıkmış olur.

İnşallah daha erken sürede çıkar, ben bekliyorum valla, şu an vu+ duo kullanıyorum ama gözüm 7020 HD'de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.