Şimdi Ara

DragonNEST EU (57 ALAY Oyuna Ara verdik HİZMETE DEVAM EDİYORUZ...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guild Olayına Bir Süre Ara vermiş bulunmaktayım. Tinkerer Hero su ile oyuna dönmeyi düşünüyorum .O ana kadar Oyun Hakkında Tüm soru ve cevapları Bulabileceğiniz TÜRKÇE TEK REHBER VE BİLGİ SİTESİ için Sitelerimizi Zİyaret edebilirsiniz. Boş zamanlarda sizlere bildiklerimizi Paylaşmaya devam ediyoruz.

Forum Adresimiz Yenilenmiş Arayüzü İle
    Ana Sitemiz Yeni İsim ve Arayüz İle
    Wordpress Adresimiz Yenilenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonnestturkiye -- 15 Temmuz 2016; 11:36:16 >

• Klana yeni katılımlarla Gün geçtikçe büyüyen bir Guilde yer almak için acele edin ...
  • Çok kısa zamanda diğer klandan gelen arkadaşlarımızla gücümüze güç kattık. Tr sunucusundan gelen arkadasları da unutmuyoruz...Farklı klanlarda avrupada ses getirmeye az kaldı. Adımızı Liderde duyuruyoruz lakin bu yetmez.) Sizinle daha iyi günlere .....
    Oyun hakkında sormak istediğiniz tüm soru ve cevapları Guild sayfamızda bulabilirsiniz...
    143 üyemiz ile gün geçtikçe büyüyen sayfamız hizmete hazırdır...
  • Klanımız 25 LvL olmuştur.Katılımlar iÇİN Sizleri aramızda görmek isteriz..
  • Klanımıza yeni katılımlarla büyüyen bir aile olmaktayız sizlerde guild sayfamızdan gündemi takip edebilir bize katılarak eğlenceye tam gaz devam edebilirsiniz.
  • Klanımız 26 LvL olmuştur.Katılımlar iÇİN Sizleri aRamızda görmek isteriz..
    Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Eğlence tam gaz devam ediyor.Sizlerde büyüyen guildimiz de yer almak isterseniz 57ALAY başvuru yapmanız yeterli....
  • dragonnestturkiye kullanıcısına yanıt
    ben oynadımda bayağı oluyor bana biraz bahsedermisin oyundan pvp sisteminden pveden pls
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTurco

ben oynadımda bayağı oluyor bana biraz bahsedermisin oyundan pvp sisteminden pveden pls

Guild ve oyun forum sitemizi incelersen gerekli tüm bilgilere erişebilirsin.Videoları izleyerek daha iyi fikir sahibi olursun.Anime tarzı gayet güzel pvp sistemi var diyebilirim.Sadece alışırmıs dışı bir combo sistemi olduğundan çoğuna sıkıcı ustasına zevk veren bir sistem.
  • İlk raid partymıs başarı ile sonuçlandı..
    Ekip ilk girişinde DDN den kaçarken dönüşümüz muhteşem oldu:) Kestik oniii:)
    Daha da antraman yaparak dakikayı ileri çekeceğiz.Guildimiz 80 lvl e Hazır..Şimdi 80 lvl'i bekliyoruz.)
    Katılımlar için acele edin online sayımız artıyor...
  • DDN HC denedik dün gece ..Süre ye yenildik. 2 can kala :S
  • TR ve SEA server'ında belli bir süre oynadım. SEA'daki ping problemi TR'nin ise boş oluşu yüzünden Haziran 15 gibi EU'ya başlayacağım.Başlamak isteyen varsa mesajı alıntılayabilir/PM atabilirler.

Ayrıca Assasin patchi ne zaman geliyor EU'ya?Tr'ye 9 haziranda geliyor.
  • 3 kişi oyuna başladık şuan 16 leveldeyiz kasmaya devam ediyoruz size nasıl ulaşabiliriz?
  • Oyun a girdikten sonra G ye basarak Guild menusu oradan 57 yazarak guildimize katılabilrsiniz. Her türlü soru ve cevaplar için Guid forumu kullanabilirsiniz.
  • Alımlara hala devam ediyor musunuz ? Guild sitesi kapandı mı ?
  • guild sitemiz bakımdadır... en kısa zamanda hizmete devam edecektir.
  • Üyelik alımları devam ediyor...
  • klana üye olmak için ne yapmalıyım.Trden geçmeyi düşünüyorum...
  • oyuna girdikten sonra G ye basarak guild penceresine 57 alay yazarak davet gönderebilirsin. Bu kadar basit şimdiden HOŞGELDİN.
  • Guilde alımla devam ediyor...
  • Yeni katılımlarla yolumuza devam ediyoruz.Yeni klanlara DragonNEST EU'ya HoşGeldin Diyorum...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.