Şimdi Ara

DragonNEST EU (57 ALAY Oyuna Ara verdik HİZMETE DEVAM EDİYORUZ...) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Guildimiz 31 Lvl oldu..Zoru başardık İmkansız zaman alıyor. Kardeşlik duygusu içinde tüm dostlarımız bekliyoruz. Kurarlarımız açıkça ortadadır. Klan sayfamızda ve guild menümüzde zaman buldukça yayınlanıyor. Katılmak isteyen her keze kapımız açıktır.Mevlana nın dediği gibi Gel Gel Ne Olursan Ol Yine Gel iyilik yap iyilik bul felsefesini benimsedik. Sizleri de aramızda görmek isteriz. Guild aktif mi şu mu bumu sorularını sormak yerine Sen guildin için ne yaptın denmesinden yanayım. Guild başkan değil bir bütündür. Tüm üyeler her kez demektir. 1 gpsi geçen şuanda aramızda olmayanlar demektir. O yüzden gelin birlik olalım. Türk Guild olarak EU'ya nam salalım. Ben bir bütün sadece parçasıyım sizler olmadan bütünlük olmaz. Bunun farkında her keze eşit uzaklık ve yakınlıktayım. Amacım her üye gibi akşam oyuna girince bir kaç saat hoş zaman geçirmek.
  • Her zamanki gibi anotoli adamları guildimize gelen üyeleri kandırarak kendilerine çeliyor. Size de bu yakışır. -3 5 çocuğun kurduğu guild den bu beklenir.Türkleri sevmeyen ama kullanan bir guilden Bu beklenir. Bizim aramıza gelen her kez için önemli olan şudur. Guildini satan insan la işimiz olmaz. Direk anotollia gidin onlar tam sizlik.Türkü sevmeyenler işimiz olmaz sizin adresiniz orası. vatanını milletini seven tüm Türklere kapımız sonuna kadar açıktır. Türkçe konuşacak Türklere sahip çıkarak elinden geleni yapacak. Boş zamanında eğlenmeyi bilecek. Ekip guild ve başkan kelimelerinin anlamını bilen seviyeli insanlar KLANIMIZA BAŞVURSUN..Diğer insanlar için adres ANOTOLİA lütfen bizi yormayın ...Ben atıyorum arkadaş oraya gidin onlar atmaz sizin gibileri..
    TÜRK olmak ve TÜRK kalabilmek Dileğiyle...
  • Seviyeli zaman geçirmeyi bilen ekip arkadaşları aramaya devam ediyoruz. Klanımıza Gelen Ajanlar için yerimiz hazırdır...
  • Oyuna Bir Süre ara verdik Klan olarak Yeni Heroları bekliyoruz Ben Tinkerer Herosuyla Tekrar Oyuna dönmeyi düşünüyorum. Ozaman kadar Bilgi ve tecrübelerimizi aktarmaya devam ediyoruz. Yenilenen sitelerimizden Yayına devam ediyoruz.
  • Dostum selam, tinkerer karakterini beklersen oyuna asla geri donemezsin cunku tinkerer zaten var.. tinkerer academic oluyor bilgine sunmak istedim. Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarven7

Dostum selam, tinkerer karakterini beklersen oyuna asla geri donemezsin cunku tinkerer zaten var.. tinkerer academic oluyor bilgine sunmak istedim. Iyi forumlar

Henuz Tinkerer HEROSU oyunda yok en son ARCHEL HEROSU olan silver hunter geldi oyunu takip etmiyormusun?
  • dragonnestturkiye kullanıcısına yanıt
    http://dragonnest.gamepedia.com/Tinkerer

Buyur ingilizcen var mi bilmiyorum ama burdan inceleyebilirsin. Tinkerer academic oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarven7 S kullanıcısına yanıt
    bende 1 yıl once bırakmıstım eu da 57. alaydaydım suan oyundakı ıd pw mı unuttum baslamayı dusunuyorum yardımcı olurmusun uyelıkde alamadım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.