Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen Türkçe Yama (İPTAL) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
9
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek çevirmen ile zorlayacaktır umarım yardım edecek arkadaşlar forumdan çıkar.

Kolay gelsin.
  • Kolay gelsin.Umarım en kısa zamanda çeviri için arkadaş bulursunuz.Tek başına zor olacaktır.
  • kolay gelsin , bu oyuna çeviri çıkmalı harbi
  • reys03 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar soylemek istedigim birsey var

Oyunda çoğu yerde kullanılan kelime:

Pawn kelime anlamı sözlükte Piyon olarak geçiyor. Örnek bir cümle söylim: Piyonlarınızı (Adamlarınızı) kontrol etmek için belirtilen yolları izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Piyon biraz garip kaçıyor, bence yoldaş olarak çevirirseniz daha uygun olur gibi.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Tamam yoldaş iyi olur, öyle yaparım o zaman
  • Kolay gelsin oynamayı düşündüğüm bir oyundu yama çıkarsa kesin oynarım :)
    Pawn diye bırak ; pawn zekaları olmayan para ile kiralanan askerlerdi yanlış hatırlamıyorsam yoldaşta buna uymuyor , piyonda güzel durmuyor.
  • Mr light kullanıcısına yanıt
    İngilizce biliyorsan o zaman bi el atta beraber bitirelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reys03 -- 19 Şubat 2016; 3:00:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Özeniyorum çevirmekte istiyorum hatta bir kaç konuda da yazdım yardımı dokunur diye ama zamanım yok tek başıma denedim ne kadar zaman ayırabilirim diye en fazla 10 cümle çıktı onuda 3 günde bir yapabildim; en fazla çeviremediğim cümle varsa yaz at elimden geldiğince yardım ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr light -- 19 Şubat 2016; 13:50:03 >
  • Oyun çok güzel sürükleyici ama diyalogları oldukça fazla diyalog olarak bu oyundan çok daha az olan dark souls bile hala bitirilemedi bu oyunun çevrilmesi çok zor olacak İnşallah bu kardeşimize yardım eden çevirmen arkadaşlar çıkar da kısa zamanda keyifle oynarız bu oyunu.
  • harika bir haber kolaylıklar size
  • kolay gelsin hocam oyunu 2 defa bitirdim yamayla birlikte bir 2 defa daha bitiririm sanırım :)

hayatımda oynadığım bu tarzda en iyi oyundu benim için.bu tarzda hiçbir oyundan bu kadar zevk almamıştım.

tekrardan kolay gelsin pawn lar durmuyor hiç konuşmaktan
  • Mr light kullanıcısına yanıt
    Adamlarımız yani (pawn'larımız) bizden bahsederken (MASTER) yani (USTA) diye bahsediyor. Anlamını değiştirmemek için bende Usta olarak kullanacağım.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    haklısın karderş.
  • Çok güzel bir oyuna benziyor rpg ye zaten asla hayır diyemem inş 100 de 100 çıkartırsın dostum başarılar kolay gelsin!
  • Emeklerin için teşekkür ederim. İnşallah bu proje yarım kalmadan tamamlanır... En çok beklediğim oyun bu.

Diğer oyunlara Türkçe'mize çevirelim diye yardımcı olmak isteyenler çıkıyor, bu oyunu halen kimsenin yardım etmemesi beni şaşırttı. Bu oyunu kimse beğenmiyor mu?
    Yeterli yabancı dil bilsem arkadaşa yardımcı olmak isterdim.
    Bu oyunu çevirebilecek düzeyde olan arkadaşlar lütfen @reys03 arkadaşımıza yardım edin, bu sayede oyunun yaması kısa sürede bizimle buluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 25 Şubat 2016; 5:59:17 >
  • kolay gelsin , yama gerekiyor bu tarz oyunlara.
  • Çok güzel bir oyun. Türkçe yamayla daha güzel olacaktır. Kolaylıklar dilerim. İnşallah yakın bir zamanda tamamlanır.
  • site ana sayfasını çok beğendim kolay gelsin tekrardan.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.