Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen [PS4 ANA KONU] 3 EKİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dragon's Dogma: Dark Arisen [PS4 ANA KONU] 3 EKİM

Dragon's Dogma PS4 için geliyor !!!!

Firma Facebook sayfası üzerinden yaptığı duyuruda, oyunun 2017 sonlarında PS4 ve Xbox One sistemleri için çıkış yapacağını açıkladı.

https://www.facebook.com/dragonsdogma/posts/1537241189681483

Dragon's Dogma: Dark Arisen [PS4 ANA KONU] 3 EKİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 10 Ağustos 2017; 18:30:35 >

• Güzel oyundu umarım 60fps olur da oynarız rahat rahat.
  • Süper haber ps3 zamanı 200 saati devirmiştim bu oyunda magic archer akar yine
  • Oha ciddi olamazsınız. Eğer doğru ise manyak derecede sevindim.

• Eninde sonunda gelecekti harıka bır haber oldu bu. Eski nesılde bayagı performans sorunları vardı özellıkle fps çok düşüyordu buna rağmen nesilin en iyi oyunlarındandı. Ps4 te stabil fps ile oynarız yağ gibi akar oyun. 60fps zannetmem ama en azından en kalabalık boss savaşında bile 30 un altına düşmez artık.
  • Türkçe gelirse alırım
  • dark souls tarzı bir oyunmudur bu?
  • Xbox 360da 4 kere falan bitirmistim (farklı sınıflar ile)

Umarım sene sonundan önce gelir. Bu arada oyunun baya ileri bölümlerinde elinde orak taşıyan siyahli bir abi vardi. Aranızda bu abiyi oldurebilen var mi? Kendisi çok janti bir abimizdir. Kim olduğunuzun çok bir önemi yoktur onun için. Arada bir görünüp, tek atıp gider.
  • japonya çıkış tarihi 5 ekim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

japonya çıkış tarihi 5 ekim

Sadece japonya tarihi açıklandığına göre bu işte sıkıntı var. Capcoma belli olmaz japonya dışına oyun çıkmayacak diyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

japonya çıkış tarihi 5 ekim

Sadece japonya tarihi açıklandığına göre bu işte sıkıntı var. Capcoma belli olmaz japonya dışına oyun çıkmayacak diyebilir

yok bu çıkacak hocam avrupayada, sadece tarih belli değil ama sonbaharda çıkacağını açıklamıştı crapcom.

dd online ın durumu farklıydı onun için hiçbir zaman avrupaya gelecek demedi capcom ve getirmedide. Dd online için neden böyle bir yola gidildi anlamak güç vergilerle falan alakalı heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 21 Temmuz 2017; 13:28:57 >

• October 31. They also give it a $29.99 USD
  • Dragon's Dogma: Dark Arisen - PS4 / XB1 Trailer

-----

Dragon's Dogma: Dark Arisen - Comparison Video #1

• console-master kullanıcısına yanıt
    Yılların dark souls oyuncusuyum ben böyle acayip oyun görmedim ps3 te oynamıştım amaç hedef nedir anlayamadan sattım oyunu. Aslan şeklinde bir boss kesmiştim bir de gece tarla gibi yerden giderken köpekler çıkıyordu yoluma rahip gibi düşmanlar vardı araya alıyorlardı anlamsız geberip gitmekten sıkılmıştım. Bir de online olarak yanına birini çağırıyorsun çadır gibi bir yere gidiyorsun. Hayatımda gördüğüm anlamadığım en acayip oyunlardan biri ps2 deki forbidden siren bile daha anlamlı gelmişti bana. Yolda giderken bir anda tanımadığın 10 kişi önüne çıkıp araya alıp ağzını burnunu dağıtırlar sonra da hiçbişey yok gibi bir anda herkes dağılır lan bunlar kim ve beni neden dövdü dersin onun gibi bişey.
  • ekim ayı gelemedi şu şahaseri yeniden stabil fps ile yağ gibi yeniden oynayalım.
  • Op ların op u magic archer a nerf falan gelmemiştir umarım
  • Store a 74₺ den ön siparişi geldi.
  • Dragon's Dogma: Dark Arisen - Comparison Video #2

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.