Şimdi Ara

Dragon Ball Z - Kakarot Translate : A NEW POWER AWAKENS PART II Translate Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dil dosyası açılabilen, üzerinden uzun zaman geçmiş olan oyunlara translate yama yapmayı düşünüyorum.

Dragon Ball Z - Kakarot Translate : A NEW POWER AWAKENS PART II Translate Türkçe Yama

Link

1.40 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır.

Tüm sürümler de denenmemiştir. Eğer Steam sürümünü kullananlar bir sorun yaşarsa;

Kütüphane>Dragon Ball Z - Kakarot>Özellikler>Betalar Buradan son 2-3 sürümü deneyerek yamayı çalıştırabilirsiniz.

Türkçe Karakter desteklemektedir ve araç çok iyi olmadığından dolayı bazı yazılar yoktur.

"pakchunk0-WindowsNoEditor_P.pak" dosyasını "AT\Content\Paks" klasörüne atmanız yeterlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufken3 -- 24 Kasım 2020; 15:22:7 >

• Eline saglık
  • elinize sağlık. switche port yapma şansınız var mıdır?

• yama için teşekkürler kardeşim en kısa zamanda deneyeceğim

• baro26 B kullanıcısına yanıt

Tamam aklımda. Yapacağım bir ara.

• Dostum eline koluna sağlık, teşekkür ediyorum bir süre gerçekten bu yamanın çıkmasını beklemiştim. Bu arada Kakarot'un 1.41 sürümü çıkmış galiba netten baktım resmi bişiy de bulamadım...

• Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition'a translite yama yapabilir misin acaba?

• offf Efsane Oyunum benim. Manyağıyımdır. Animesini çoçukluğumdan beri izlerim mangalarını hepsini takip ederim ayrıca. Kakarot oyununu 3 kere bitirdim. Dragon Ball Hayranıyım kısaca. tüm oyunlarınıda oynamışımdır, hem de her platformdan. Bu yamayıda denedim çok güzeldi ama çok ufak bazı yerlerde hatalar var. mesela Son Goku Kamehameha demesi gerekirken altyazıda Ka- Ben - ha -Ben - ha diye geçiyor. Üzerinde düzeltmeler yapacakmısınız. Dönüş yaparsanız sevinirim

• Malesef, tekrar dönmeyi planlamıyorum.

• Teşekkür ederim dönüş yaptığınız için. Elinize sağlık yama çok güzel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.