Şimdi Ara

DRAGON AGE 2 TÜRKÇE YAMA TAM SÜRÜM YAYIMLANDI! [AnimusProjesi.com] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
40
Favori
51.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeviri durumu nasıl ilerliyor ? Kolay gelsin.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Çeviri durumu aynı hızda devam ediyor. Core dosyasında sona geldik. Senaryo dosyasında da 1/4 ü geçmiş durumdayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaHire -- 2 Ekim 2017; 13:35:41 >
  • Şu projede yer alan arkadaşların ihtiyacı var veya yok, sözüm onların beklentilerinden bağımsızdır. Inquisition çevirisi için seferber olan serinin hayranları, şu oyunun çevirisine neden katkıda bulunmuyorlar acaba? Dosyası açılsın diye birkaç yerde adıma atıf yapılmış, özelden de mesaj yağıyor, ama 1-2 kişinin eline bakıyorsunuz hala!! Etrafta konuyu duyurun ki birileri şu çatının altında toplansın. Ondan sonra niye çeviri gelmiyor diye serzenme başlıyor. Bu oyun çevrilmeden şahsen Inquisition'a elimi sürmeyeceğim, boşuna özelden ricada bulunmayın!!

Zira kendi konularımdan yaptığım naçizane çağrılara da kulaklar tıkalı, hep isteyen taraf olun hiç elinizden geleni yapmayın. Sonra benden ya da diğer arkadaşlardan beklentiniz eksik olmasın. Çok ayıp oluyor arkadaşlar. Bakar körlük yakışmıyor sizlere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 3 Ekim 2017; 16:0:42 >

• Çeviride bende yardım etmek isterim
    (ve kolay gelsin)
  • şu yama arkalarda kalmasın içim cız ediyor. bu arada yamanın 4/3 ü bitmiştir diye düşnüyorum sonuçta ilk 4 dosya bitince yayınlanacak.
  • Selamlar bende yardım etmek isterim nereden ulaşıcağımı bilmiyorum dökümana ama link falan varsa çeviri için yardıma hazırım :) elimden geldiğince tabi
  • bugra199 kullanıcısına yanıt
    Konu sahibine özel mesaj atabilirsin, müsaitse cevap verir.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    tamamdır siz yazmadan önce attım mesajı görürse yardım ederim :) teşekküler.
  • Kolay gelsin ^^
  • Şuan Betrayer yamasında çalışan Süleyman(Slymot) arkadaşımız da yamamıza dahil olmuştur. Mass Effect 1 yamasından tanıdığınız, Doğukan(evilhuman) hocamda son pürüzleri hallettikten sonra aramıza yakında katılıyor olacak Böyle güçlü arkadaşlar katılınca eminim yama çok daha hızlanacaktır. Kendilerine katılımları için teşekkür ediyorum.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Harikasınız, ellerinize kolunuza sağlık. İşlerimin yoğunluğundan dolayı bakamıyorum ancak hep aklım sizde ve sizin gibi yamalara emek veren dostlarda. Sağ olun var olun.
  • evvela projeniz için kolaylıklar dileyip teşekkür eder, sonra da şunu sormak isterim:

yanlış hatırlamıyorsam da 2 pek olumlu eleştiriler almamış bir oyundu. hatta o kadar ki origins'i çok sevmeme rağmen bunu oynamamıştım eleştiriler yüzünden. böyle bir durumda bu oyun yerine inquisition'ı çevirmeniz daha mantıklı olmaz mıydı zamanınızı ve enerjinizi daha iyi kullanmak adına? zira da: inquisition bayağı iyi eleştiriler almış, ıskalanmaması gereken bir oyundu.
  • Sebebini açıklamıştı konuyu duyuran arkadaş. Inquisition senaryo olarak bu oyuna tam bağımlı durumda, onu anlamak için öncelikle bunu anlayarak oynamanız gerekiyor. Yoksa yapılan çeviri yarı yarıya havada kalacak.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    pardon kaçırmışım ben onu o zaman.

bu arada bu, inquisition da çevrilecek mi demek 2. oyundan sonra? sevinebilir miyiz bu mutlu haberle :)
  • en başından beri düşünülüyor fakat stabil bir araç yok. kodları derleyebilecek programcı arkadaş bulamadık henüz.
  • Merhaba, bizlerde başta sizin gibi düşünmüştük. Fakat çeviri yapmamız için gereken stabil araç olmadığından ve 2.oyunun özellikle, 3.oyunun senaryosuna büyük bağımlı etkisinden dolayı bu kararı aldık. Yoksa şuanda bu kadar zamandır 3.oyun için codder arayıp duruyor olurduk. Bu oyuna mutlaka şans vermelisiniz. Bazı yerlerde oynanış tekrarı olsada, senaryo için en azından bir kere oynanmalı bence.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    valla senaryo iyi ise oynanışın kıt yahut tekrar ediyor olması pek ırgalamaz beni hocam. sizin de söyledikleriniz ışığında şu an oyunun steam'de olmaması dışında bir eksisi yok benim için. yama tamamlanınca alıp oynarım artık, zaten bu aralar pek rpg bulamıyorum.

inquisition ile ilgili sorun da inşallah çözülür. kod bilip de yardım edebilseydim keşke. tekrar teşekkürler, kolay gelsin.
  • Şahsen benim için, oyunlarda önemli olan senaryo. Gerisi beni pek etkilemez. RPG oyunlarının hastası olmamın sebebi de senaryoları olması ve kendi karakterini yaratman. Tekrardan kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 24 Ekim 2017; 1:47:8 >
  • Çeviriden iki kare

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.