Şimdi Ara

Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.008
Cevap
19
Favori
47.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lewel 6 boss race yi nasil gecerim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drifftking D kullanıcısına yanıt
    Dostum pm den bakabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardim yeni indirdim arac onerirmisiniz bmw m6 var su an ama yeniliyorum birde tune nedir

• VincentCorleone kullanıcısına yanıt
    Dostum hangi leveldesin ki.Ona göre yol çizelim...
  • Millet sizdede servera bağlanamama sorunu var mı. Yardım edin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: claymothious

Millet sizdede servera bağlanamama sorunu var mı. Yardım edin lütfen

Drag racing için mi yoksa Drag Racing 2 (Beta) için mi soruyorsunuz?Drag Racing için bağlantı sorunu yaşamıyorum.Ancak Drag Racing Club Wars 2 (Beta) da aşırı derecede server bağlantı sorunu yaşıyorum.
  • İyi akşamlar
    lvl 6 gallardo için tune alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Casanova.St -- 20 Ocak 2015; 12:17:08 >
  • Bugun basladım sıfırdan var mı tavsiye

• Casanova.St C kullanıcısına yanıt
    Dostum gönderdiğim aynı zamanda online yarışlar içinde geçerlidir.Hemde carrear mod için
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRihsan53

Sevgili Arkadaşlar,

Öncelikle konuyu buraya taşıyan Wodoo2'ye çok çok teşekkür ediyorum. Burada bizlere samimiyetle yardımcı olmaya çalışıyor. Pro ligde çok Türk isimli kullanıcı görüyorum fakat ne yazık ki kimse buradaki arkadaşlarına yardımcı olmuyor.

Adım ihsan, yaklaşık 1 yıldır oyunu oynuyorum. Şu an KOD takımındayım ve lvl 3 ve lvl 6 da HOF ( 5000 RANK'e ulaşanlar Hall of frame oluyor ) sahibiyim. dragracingforum.net te KOD_ihsanTR_ olarak beni bulabilirsiniz. Oyunda da aynı şekilde ekleyebilir, derecelerimi görebilirsiniz.

Yeni başlayan arkadaşlarım için şöyle bir yol izlemelerini öneriyorum.

Lvl 1 için clio sport alın, upgrade şöyle: 1-1-1-0-5-2. Buradan BMW 3.28is gelecek, 1/4 için en iyi araçtır.

lvl 2 için SS Competition alın. Ben 0-0-1-0-1-0 ile geçtim. Tune ayarı ise: 1: 2,710-- 2:2.070 --3: 1.600 --4: 1200-- FD: 3,250

LVL 3 için SS Competition u upgrade ederek kullanın. Ben 0-1-1-2-2-4 upgrade ile tune ayarı da yaparak geçtim.

LVL 4 için SS Competition u yine upgrade ederek kullanın. Bu araç level 5 te 1/4 milde dünya rekoruna sahip. Pro ligde istediğiniz kadar para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde.

LVL 5 için lvl 4 ten gelen Charger SRT 8 i update yapın. Bu araç level 5 te 1/4 milde dünya rekoruna sahip. Pro ligde istediğiniz kadar para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde.

LVL 6 için Lamborgini Gallardo alın. Bu araç level 6 1/4 milde en hızlı araç Pro ligde para ve rp kazandırır. Bet&Race de de aynı şekilde. Buradan Aston MArtin gelecek. Bu lvl 6 1/2 için en iyi araç. ama önce carreer levelleri bitirin. Daha sonra pro lig için bu aracı fullersiniz ve proligde yarışırsınız.

Lvl 7 için ford rs 200 Evo alın. ( Benim tavsiyem lvl 6 gallardo ile pro ligde 13000 RP biriktirin ve Agera R alın. Agera R ile lvl 7-8-9 geçilebiliyor. Ayrıca bu araç lvl 7 ve lvl 8 1/2 deki en hızlı araç olduğundan BEt and race ile 48000 RP biriktirirsiniz )

LVL 8 de Agera ile murcielago yu elde edersiniz. ister murci ile ister Agera ile bet and race ile RP biriktirip Tuatara alın. Boşuna Venom ile zaman, para ve RP kaybetmeyin. Sabırlı olun ve lvl 10 için Tuatara alın. ondan sonra bet and race ile 90 rp lik yarışlarla istediğinizi yaparsınız.

Bahsettiklerim dışında boş yere başka araçlara zaman, para ve rp kaybetmeyin.
    Tune ayarlarını grup üyesi olduğum için gönderemiyorum. PM yaparsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Tr_ihsan 53 e tekrar teşekkürlewr bu yolu izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Bugun basladım sıfırdan var mı tavsiye

Bir üstteki alıntı yolunu takip edin lütfen...Tunelerde buraya yazın yardımcı oluruz
  • sırf senin için kayıt oldum bu siteye herkesle ilgileniyosun ..açıldıgı tarihten beri ölmemiş konu..teşekkür ederim

• Casanova.St C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum....Elimden geldiği kadar yardımcı oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casanova.St

sırf senin için kayıt oldum bu siteye herkesle ilgileniyosun ..açıldıgı tarihten beri ölmemiş konu..teşekkür ederim

Level 7 hangi araç kullanıyorsun dostum????
  • quote:

Orijinalden alıntı: wodoo2

quote:

Bir üstteki alıntı yolunu takip edin lütfen...Tunelerde buraya yazın yardımcı oluruz

Hocam teşekkür ederim clio ile online da sürekli birinci oluyorum 12.600 falan yapıyorum arkadaş ekleniyorsa ismim

Turkey_swonz

• quote:

quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim clio ile online da sürekli birinci oluyorum 12.600 falan yapıyorum arkadaş ekleniyorsa ismim

Turkey_swonz

Tabi ekleriz daha aşağı derece var tabiki ama sizin derece yeterli şu an.Zaten geçen yokmuş Aynen devam
  • Hocam pro league'de üstümde arabanın üstünde iki tane yıldız var ne anlama geliyor
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    Aynı saniyede yazmışız vay be o iki yıldız yaklaşık 1500-2000 rank almışsınız demek.Her sıralamada yıldızlar artar.5 yıldıza kadar çıkar ondan sonrada 5000 rank e ulaşırsınız ve arabınızın üstünde arabanız kadar kocaman tek bir yıldız ile dolaşırsınız.Ama çok zordur belirteyim
  • quote:

Aynı saniyede yazmışız vay be o iki yıldız yaklaşık 1500-2000 rank almışsınız demek.Her sıralamada yıldızlar artar.5 yıldıza kadar çıkar ondan sonrada 5000 rank e ulaşırsınız ve arabınızın üstünde arabanız kadar kocaman tek bir yıldız ile dolaşırsınız.Ama çok zordur belirteyim

Teşekkürler hocam şuan lvl 5'e kadar geldim charger'ı aldım upgrade edicem ama hangilerini yükseltiyim farkeder mi kafama göre yükselteyim mi ?

• Swonz kullanıcısına yanıt
    Nasıl olsa tamamını fulleyeceksin charger in.Ama daha çabuk ilerlemek istiyorsan 1 engine 1 turbo dan sonra tekerlekleri fulle.Charger tekerleklere daha fazla reaksiyon gösteriyor.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.