Şimdi Ara

Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar) (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.007
Cevap
19
Favori
47.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRihsan53

quote:

Orijinalden alıntı: CorBaysal

Level 9 uda geçtim hocam
    Level 8 murcielagomla world record dan 3 salise aşşağıda kalıyorum
    Level 10 da ne alayım

Venom da rp siz alınıyor ama fullemek için 22.000 rp kasmak lazım.

Onun yerine 48.000 kasıp tuatara alın. Zaten fulleyeceksen bunu fulle, sonra seni lvl 10 da geçen olmaz. Dilediğin gibi rp kas 90 rp yarış başına

Çok oldu hocam oyun biteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun bitmez abi
    Daha başlamadın bile belki de :)

Daha proligde HOF olmalar var
    Hele lvl 1 den başla bakalım 5000 rank yapabiliyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: TRihsan53

Oyun bitmez abi
    Daha başlamadın bile belki de :)

Daha proligde HOF olmalar var
    Hele lvl 1 den başla bakalım 5000 rank yapabiliyor musun

İhsan oyunun devamı tabiki sonsuzdur.Yurt dışı team dünya klansman yarışlarını katmıyorum bile...
    Ama amaç 10 leveli bitirip oyunu silmek ise doğrudur oyun bitmiştir.Zevk meselesi...

• hakkaten 10 leveli bitirince artık çok heyecanlandırmıyor insanı ... bi de wodoo2 üstadın yardımları ile çok güzel şekilde geçtik hepsini ... şimdi de tuatara ile face to face ve bet and racete hiç yenen olmuyor, tek tük bazı tuataralar oluyor sadece ... o yüzden şimdi napıcaz oyunda bilmiyourm (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_06

hakkaten 10 leveli bitirince artık çok heyecanlandırmıyor insanı ... bi de wodoo2 üstadın yardımları ile çok güzel şekilde geçtik hepsini ... şimdi de tuatara ile face to face ve bet and racete hiç yenen olmuyor, tek tük bazı tuataralar oluyor sadece ... o yüzden şimdi napıcaz oyunda bilmiyourm (:

Cağlar simdi nasil anlatayim.mesela arabanin uzerini proligde surekli yaris kazanarak yildizlarla susleyebilirsin.ya da her aracta dunya rekorlarini kirmayi deneyebilirsin.tune ayari yaparak.daha da profosyonel dusunursen oyunun resmi sitesinde cok fazla seyler yapiliyor.takimlar kurulmus ve gunluk haftalik yillik yarislar yapiliyor.ama bunun icin ingilizcenin iyi olmasi lazim.yoksa benim gibi bayagi bir zorlanirsin.ve onemlisi de yaşamayip surekli elinde twlefonla gezip oyun oynaman lazim dedigim gibi zevk meselesi bu. en iyi degerleri yapip adini dunya klansmaninda duyurma cabasi bizimkisi...bir age of , ultima online ya da half life counter oynamak gibi birsey benim icin...turkiyede oyunun devamliligini saglayacak bir organize yok.ama şu bir gercek dedigin gibi herkesi gecince iş biraz monotonlaşiyor.

• Level 6 ya öyle böyle düşe kalka geldim şu an sadece pontiac gto var 9.825 gibi şeyler yapıyorum bütün arabaları sattım bu arabayı da zaten kullanamam bana 6 leveli geçecek araba söylermisiniz tune larla beraber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanFırat11

Level 6 ya öyle böyle düşe kalka geldim şu an sadece pontiac gto var 9.825 gibi şeyler yapıyorum bütün arabaları sattım bu arabayı da zaten kullanamam bana 6 leveli geçecek araba söylermisiniz tune larla beraber

Dostum pm de bahsettigim gibi adin her zaman en ustte olur
     Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar)

• quote:

Orijinalden alıntı: wodoo2

quote:

Orijinalden alıntı: CanFırat11

Level 6 ya öyle böyle düşe kalka geldim şu an sadece pontiac gto var 9.825 gibi şeyler yapıyorum bütün arabaları sattım bu arabayı da zaten kullanamam bana 6 leveli geçecek araba söylermisiniz tune larla beraber

Dostum pm de bahsettigim gibi adin her zaman en ustte olur
     Drag Racing Ana Konu (en iyi dereceler ve Paylaşımlar)

Tune ve geliştirmeleri atarmısı pm den geliştirmede ilk ne yapıcam onu da anlatırsan öok makbule geçer

• CanFırat11 C kullanıcısına yanıt
    Dostum gönderildi...
  • quote:

quote:

hakkaten 10 leveli bitirince artık çok heyecanlandırmıyor insanı ... bi de wodoo2 üstadın yardımları ile çok güzel şekilde geçtik hepsini ... şimdi de tuatara ile face to face ve bet and racete hiç yenen olmuyor, tek tük bazı tuataralar oluyor sadece ... o yüzden şimdi napıcaz oyunda bilmiyourm (:

Cağlar simdi nasil anlatayim.mesela arabanin uzerini proligde surekli yaris kazanarak yildizlarla susleyebilirsin.ya da her aracta dunya rekorlarini kirmayi deneyebilirsin.tune ayari yaparak.daha da profosyonel dusunursen oyunun resmi sitesinde cok fazla seyler yapiliyor.takimlar kurulmus ve gunluk haftalik yillik yarislar yapiliyor.ama bunun icin ingilizcenin iyi olmasi lazim.yoksa benim gibi bayagi bir zorlanirsin.ve onemlisi de yaşamayip surekli elinde twlefonla gezip oyun oynaman lazim dedigim gibi zevk meselesi bu. en iyi degerleri yapip adini dunya klansmaninda duyurma cabasi bizimkisi...bir age of , ultima online ya da half life counter oynamak gibi birsey benim icin...turkiyede oyunun devamliligini saglayacak bir organize yok.ama şu bir gercek dedigin gibi herkesi gecince iş biraz monotonlaşiyor.

abi valla 4 tane yıldızım var şimdi işte, daha fazlasını da yapamıyorum hatta azalıo yarışınca ((: bi seninle denkleşmedik ki yarışalım abicim (:

• quote:

quote:

quote:

abi valla 4 tane yıldızım var şimdi işte, daha fazlasını da yapamıyorum hatta azalıo yarışınca ((: bi seninle denkleşmedik ki yarışalım abicim (:

İyi de Çağlar araçlar aynı tuneler aynı
    Hata yapan kaybeder yoksa aynı dereceyi alırız.Ha yok proligde yarışalım listede en üstte 2 tane turkey nicki olsun diyorsan süper olur

• ((: valla bence de süper olur Türkiye'nin adını duymayan, görmeyen kalmasın ...
  • 4.Bölümü geçemiyorum SS Competetion var upgradeleri tamam ama tune ayarları lazım lütfen yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangstar35

4.Bölümü geçemiyorum SS Competetion var upgradeleri tamam ama tune ayarları lazım lütfen yardımcı olurmusunuz

Dostum biraz geçte olsa pm den gönderildi.Kolay gelsin...
  • Beyler Stage 10 u bitirmek için en iyi araba hangisidir Venom GT mi
    Bi de ayarları verebilirseniz çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Beyler Stage 10 u bitirmek için en iyi araba hangisidir Venom GT mi
    Bi de ayarları verebilirseniz çok sevinirim

Doğrudur dostum Wenom gt.Ayarlar Pm den gönderildi.Ayrıca oynanış videosuda koydum.Online yarışlarda da sana çok yararı olur.
  • Beyler Tuatara için en iyi 1/4 ayarlarını söyleyebilir misiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Beyler Tuatara için en iyi 1/4 ayarlarını söyleyebilir misiniz :)

Dostum ayarlar ve oynanış videosu p.m. den gönderildi.Kolay gelsin.
  • Merhaba arkadaşlar tune ayarı yapmadan ciğerim soldu kendi çapında en iyisini yapsamda aynı arabanın nadiren yanından uçarak geçmesi beni buraya getirdi :D tune ayarları için yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: memokya

Merhaba arkadaşlar tune ayarı yapmadan ciğerim soldu kendi çapında en iyisini yapsamda aynı arabanın nadiren yanından uçarak geçmesi beni buraya getirdi :D tune ayarları için yardımlarınızı bekliyorum

Dostum tune yapma işi gerçekten zordur .Sen hangi araç için istiyorsun onu söyle biz yardımcı oluruz sana

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.