Şimdi Ara

Dr. Dre PowerBeats

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dr. Dre PowerBeats bakıyorum ama ucuz bulamadım. kaliteli çakmaya bile razıyım...

• Link verecek kimse yok mu yurtdışı da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuis kullanıcısına yanıt
    n11de 200 tlye var D:
  • bu kulaklık sporcular için mi yav ? bass oranı nasıl? kullanan biri cevaplarsa sevinirim
  • Bu kulaklıklar terden nemden etkilenmiyor,kulağa geçtiği için kulaktan düşmüyor,koşarken,bisiklete binerken vs.
    Bence beats kulaklıkların özelliği yüksek baslı olmaları,diğer marka kulaklıklarda bu kadar bas yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxy4

Bu kulaklıklar terden nemden etkilenmiyor,kulağa geçtiği için kulaktan düşmüyor,koşarken,bisiklete binerken vs.
    Bence beats kulaklıkların özelliği yüksek baslı olmaları,diğer marka kulaklıklarda bu kadar bas yok

Hadi canım sende. O düzeyde kaç tane kulaklık denedinde bunu diyorsun. Bilmiyorsun bari yanıltma insanları git bi sony xb serisi dinlede bass gör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • travers kullanıcısına yanıt
    Aynı ses kalitesini veriyorsa o zaman kimse beats almasın dediğin sony çok satar.
  • quote:

Aynı ses kalitesini veriyorsa o zaman kimse beats almasın dediğin sony çok satar.

Aynı ses kalitesi değil,çok daha iyisi. Millet neden mi beats alıyor? Çünkü beats tam bir pazarlama harikası. Tüm ünlülere,futbolculara bu rezil kulaklığı taktırarak reklamını çok iyi yapıyor,millette bu kulaklığı çok iyi sanıyor maalesef.Azıcık araştırıp daha sonra yorum yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Columbia -- 2 Mayıs 2014; 16:26:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu yorumundan ötürü kendinle iftihar etmelisin.

• Merhaba
    Sony nin XB serisi koşarken spor yaparken kullanılan,kulaktan düşmeyen hangi modeli var.Model söylerseniz araştıralım.
  • galaxy4 kullanıcısına yanıt
    Sony XBA-H1 modeli var. Sony XBA-1. H1 300 tl civarında H ise 150 tl gibi.

Saygılar.
  • travers kullanıcısına yanıt
    Bu modeller günlük kulalanım için ideal modeller,ama spor yaparken kullaktan düşme ihtimalleri var.
  • Kulaktan düşme imkanı h1 için yok müthiş bir kavrama yeteneği var ve kulağa uygun başlığı takarsanız kesinlikle düşmez. Ama derseniz ki benim sempatim var beats veya başka bir firmaya karşı o sizin kişisel tercihiniz olur. Ancak buz dağını görmezden gelmek var olmadığı anlamına gelmez.

• AKG derim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.