Şimdi Ara

Downloading mod açma için alternatif kombinasyon?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yaklaşık yarım senedir i5510 telime telefona 2.3.6 telenor romu kullanıyordum nedense birden, power tuşu çalışmamaya başladı. birde klavyeden alt tuşu işlevini yaparken tek karakter yerine alakasız bir karakter daha ekliyor. Bu yüzden yazılımsal olduğunu düşündüm. Ama hard format atmama ragmen değişiklik olmadı. Farklı rom yukleyim dedim onun içinde power tuşunu kullanmam lazımki download modda açılsın telefon. Ayrıca power tuşu çalışmadığı için telefonu kapatamıyorum. Anca şarjı bitince kapanıyor yada pilini çıkartmak gerekiyor ama takınca direk otomatik açılıyor. Bu şekilde garantiye versem telefon redbull yazarak açıldığı için farklı romdan garanti dışı dicekler. Rom yuklemek için başka neyapabilirm?
    En kötü ihtimal bana ekranda bir widget lazımki tuş kilidi ve kapama yapabiliyim =/

• farklı rom atıp servise yollayanlar gördüm hiçbirinde farklı rom atıldığı için sorun olmadı.Şansını dene.
  • samsung garanti dışı bırakmak için yazılımsal olayları direkt eliyor. alakasız olacak ama sırf 2 tuş basıp yazılımını değiştirdiğim 5 günlük televizyonumu bile garanti dışı bıraktı. telefonda buna kesinlikle dikkat edeceklerini düşünüyorum. bence başka bir çözüm yolu bakmaya çalış garantiyi unut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.