Şimdi Ara

download ve uploadlarda notebookum kendini kapatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, buyuk dosyaların upload ve downloadlarında bilgisayarım kendni tık diye kapatıyor. neden oldugunu bir turlu cozemedim. yardımcı olabilecek biri varmı acaba?

Konfigurasynum bu:

• AMD® Mobile Turion64 - 64bit işlemci - Düşük Voltaj MT Serisi
    • Windows® XP Professional
    • ATi Mobile Radeon X700 128MB
    • 1024 ram
    • 15.4" MSI CBD (Color Bright Display) + Anti Glare WXGA Ekran
    • Wireless LAN 802.11b/g
    • Bluetooth (Opsiyonel)
    • DVD Yazıcı
    • Firewire, USB 2.0, 10/100Mbps LAN
    • 4'ü 1 Arada Kart Okuyucu

Yardımcı olursanız sevinirim aklıma gelen her çarey denedim olmadı tavsiyelerinizi bekliyorum...

• bilg. öylece bırakıp gidiyorsan eğer kendini askıya alıyordur.
  • yok butun guc seceneklerini hiçbir zaman yapmıştım... baska bişey aklına geliyor mu?
  • download manager programları kullanıyor musun?bi de başlar aşlamaz mı kapatıyor?
  • Lime Wire kullanıyorum ama onu kullanmadıgımda da oluyor bu normal windowsla indirdiğimde de kapanıyor. ayrıca msnden indirsem yada gondersem de oluyor ama buyuk boyutlu dosyalarda. baska program acık olmuyor sadece download ediyorum byleyken de kapanıyor. Bilg. hemen kapanmıyor 15 dakika kadar download ediyor ondan sonra hemen kapanıyor. bir cok kere denedim sadece downloadda birden kapanıveriyor.
  • başlat>çalıştır>eventvwr yaz sanal bellekle ilgili bir hata olabilir..yada ordan bak kapandığı saatlerdeki hataları gonderilirmisin..
  • Diskteki dosya sistemi yapısı bozuk ve kullanılamaz durumda. C: birimindeki chkdsk yardımcı programını çalıştırın.

yazıyor ve bunu cok sık tekrarlamış ama benim bilg. bu kadar sık kapanmadı. bugun iki defa kapandı. sonra download yapmadım.

sanal belleğe gelince: c ve d surucusu için 3000 er mb sanal disk alanı var. toplamda 6000mb gosteriyor. işlemci zamanlaması : arka plan hizmetleri, bellek kullanımı ise: sistem önbelleği seçili.
  • Tam scandisk yapın muhtemelen Çözülecektir.
    İyi forumlar.
  • Scandisk yaptıgımda su hatayı veriyor...

"Birim başka bir işlem tarafından kullanıldığından, Chkdsk çalıştırılamıyor. Sistemin sonraki başlatılmasında bu birimin gözden geçirilmesini zamanlamak istermsiniz? (e/h) "

mesaj bu...

her çalıştırdıgımda chkdsk yapıyor ama faydalı bulmuyorum onu nasıl zamanlandıgını ya da nasıl kapatacagımı bilmiyorum. system mechanic 5 kullanıyorum ama tum ayarlarını kapattıgım halde yine scandisk yapıyo baslangıcta. sanırım bunun yuzunden tam scandisc yapamıyorum. ve defrag da yapamıyorum yine aynı hatayı veriyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.