Şimdi Ara

Dövüş sporları salon/kulüp/dojo listesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
5
Favori
94.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

quote:

Orijinalden alıntı: hellstar71

quote:

Orijinalden alıntı: mrking

quote:

Orijinalden alıntı: hellstar71

quote:

Orijinalden alıntı: mrking

İstanbul kadikoy civarında onerebiliceginiz kick box salonu var mıdır ???

Bostancı yı geçtikten sonra Altıntepede Camadan Spor Kulübü var.Muay Thai ı Türkiyeye getiren ve ustaların ustası olan Sn.Hayrullah Camadan tarafından eğitim verilmektedir.Mutlaka gelin,izleyin,sorun,bilgi sahibi olun.Kapımız spor sever tüm arkadaşlarımıza açıktır.Benimle İrtibata geçebilirsiniz,kafanıza takılanları sorabilirsiniz,hoşçakalın.

Burak Bulut
    9.khan Muay Thai sporcusu
    msn :burulut@hotmail.com
    http://camadan.net/

Evet biliyorum bahsettiginiz yeri zaten kucukyali tarafında oturuyorum. Telefonla konuştum hatta ama maalesef saatleri uymuyor bana. Çalıştığım icin 19:30 da orada olmam mümkün degil.

Alternatif yerler araştırdım. Kadıköy'de dragon'u buldum. Orası ile ilgili bir bilginiz var mı ?

Bir de Maltepe'de Topuz Fight Academy'de kick box dersleri oluyormuş ? Burası ile ilgili bir fikriniz var mı ?

İlgilendiğiniz icin cok tesekkur ederim

Antremanlarımız şu anda 19:00 - 20:00 ve 20:00 - 21:00 saatlerinde,pazartesi,çarşamba ve cuma günleridir.Dragonu tanımıyorum.Topuz Fight Academy ,Sn.Birol Topuzun salonudur,kendisi dünya şampiyonudur,hocamız Sn.Hayrullah Camadan'ın öğrencisidir.

Burak Bulut

Peki saat 19'da başlayan ders ile saat 20'de başlayan ders arasında bir farklılık var mı ? Yani bunlar peşi sıra birbirinin devamı 2 saat ders mi ? Örneğin ben saat 20'deki derse girmiş olsam kaybım olur mu ?

Alıntıları Göster

Evet biliyorum bahsettiginiz yeri zaten kucukyali tarafında oturuyorum. Telefonla konuştum hatta ama maalesef saatleri uymuyor bana. Çalıştığım icin 19:30 da orada olmam mümkün degil.

Alternatif yerler araştırdım. Kadıköy'de dragon'u buldum. Orası ile ilgili bir bilginiz var mı ?

Bir de Maltepe'de Topuz Fight Academy'de kick box dersleri oluyormuş ? Burası ile ilgili bir fikriniz var mı ?

İlgilendiğiniz icin cok tesekkur ederim

Antremanlarımız şu anda 19:00 - 20:00 ve 20:00 - 21:00 saatlerinde,pazartesi,çarşamba ve cuma günleridir.Dragonu tanımıyorum.Topuz Fight Academy ,Sn.Birol Topuzun salonudur,kendisi dünya şampiyonudur,hocamız Sn.Hayrullah Camadan'ın öğrencisidir.

Burak Bulut

Peki saat 19'da başlayan ders ile saat 20'de başlayan ders arasında bir farklılık var mı ? Yani bunlar peşi sıra birbirinin devamı 2 saat ders mi ? Örneğin ben saat 20'deki derse girmiş olsam kaybım olur mu ?

Hayır Muay Thai eğitim sistemi her iki derste de aynıdır,bir kaybınız olmaz.

Burak Bulut

• quote:

Orijinalden alıntı: kralugur77

Mersin Merkez İçin Bildiğiniz Muay Thai Salonu Tavsiye Eder misiniz ?

Fikri arıcan'ın salonu var tavsiye ederim Kendisi markadır :D
    http://www.afcsportcenter.com/p/contact.html
  • istanbulda sancaktepeye fazla uzak olmayan bir karate,kung fu,ninja kursu gibi birşeyler varmı
  • Edirnede yakın dövüş, kılıç vs?
  • Altıneldivenler Spor Kulübü

Mili Takım Antrenörü
    Şenol YILMAZ

M.Mithat YILMAZ
    2.Dan Antrenör

İvedik 11.Cad. No:3/E Demetevler/ANKARA

GSM:0543 877 70 69 - 0534 398 57 66
  • Beylikdüzünde Muay Thai salonu var mı?
  • Beylikdüzü, bakırköy, bahçeli evler, avcılar, bu civarlarda dövüş sporları eğitim salonu ne var acaba bilgisi olan varmı?
  • Arkadaşlar Ankara da muay thai yada MMA yapabilceğim iyi bir salon var mı acaba ? bilgisi olan yanıtlayabilr mi ? ankara/ batıkentte oturmaktayım ulaşımı da göz önünde bulundurusa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
  • İstanbul Anadolu yakasında Muaythai ve kick boks çalışabileceğiniz harika bir kulüp. Grup ve Özel dersler veriliyor. Hocaları bu branşların en eski ve tecrübelilerinden.

Kulüp Adı : İstanbul Kickboxing & Muay Thai Spor Kulübü
    Kulüp Antrenörleri : Cengiz Gök & M.Mahmud Saçı
    Adres : Sultan Murat Mah. Özen Sk. Gök AP. No:1 Nato Yolu - Çengelköy - Üsküdar / İstanbul
    Telefon : +90 541 315 32 48
    E-mail : info@istanbulkickboks.com
    Web Sayfası : www.istanbulkickboks.com - www.istanbul-muaythai.com

• Selamlar.. İstanbul Anadolu yakasında Aikido veya tekvando kursları var mdır?
  • Uzak doğu sporlarından Karateyi düşünen arkadaşlara;

İstanbul Gaziosmanpaşa'da 26 yıldır aktif olarak devam eden Küçükköy Karate Spor Kulübünü gösterebilirim..

İlgilenen arkadaşlar kulübün internet adresine de ulaşabilirler..

www.kucukkoykarate.tr.gg
  • Bende kadıköyde wing chun salonu arıyordum koşuyolunda buldum bir tane ama hoca moca tanımam kim iyi öğretir ilgilenir bilmem yardımcı olabilirmisiniz ? Olmazsa muay thai a başlıyacam ama çok sert baldıra diz kapağıma falan tekme yemek istemiyorum =) =D
  • Avcılar büyükçekmece arası güzel öğretecek kickbox kursu arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krav-Maga izmirde vardır isteyene adres veririm.
  • konyada mma için bi yer önerebilecek var mı arkadaşlar
  • Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul Anadolu Yakasi Maltepe'de ikamet etmekteyim. Maltepe ve civarında temiz ve iyi antreman yapabilceğim Muay Thai ve/veya Kick Box salonu aramaktayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kalın sağlıcakla.
  • bende maltepedeyim kickboks branşında uzak düşmezsse en iyi yer camadan spor kulübü küçükyalıda..
  • Istanbul anadolu yakasinda sağlam hocaları olan judo eğitimi veren biryer var mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Anadolu Yakası' nde tavsiye edebileceğiniz Judo kursu var mıdır arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.