Şimdi Ara

Dövme yaptırmak isteyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
21
Favori
21.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dövme yaptırmak isteyenler istedikleri her konuda bana danışabilirler,aklınıza takılan ne varsa sorun ki yaptırmadan önce dövmecinize kesin bilgilerle gidin :) ben de dövmeciyim ve kararsız gelenlerden ,bilgisiz gelenlerden çok büyük sıkıntı yaşamaktayız,hijyen sorularından fiyat sorularına kadar her şeyi sorabilirsiniz

• valla bu senin seçimin seni yansıtan bir şekilse yaptır,ama sadece şekil olsun diye yaptırma bence,dövmesinden sıkılan insanların çoğu anlamsız sadece şekil amaçlı dövme yaptıran kişiler oluyor genelde onun için bu konuda iyice düşünüp karar vermen gerekir,dövme yaptırmak istiyorsan sana tavsiyen seni anlatan kişiliğini yansıtan birşey bul model yoksa bile dövmeciye bunu anlat senin için özel olarak çizsin bu en güzeli olur ,dünyada tek bir dövme o da sende,dikkat ederseniz bu ara tüy yaptırmak sonsuzluk işareti yaptırmak moda !!! bu da yanlış bir durum maalesef dövmeleri kızılay dağıtmış gibi bir durum.
  • ben bi arkadaşı dövdürmek istiyorum böyle burnu kırılsın yeter birazda hırpalansın ama bunu sopayla döverken sopalar ne kadar hijyenik oluyo her dövdüğünüz adamdan sonra kanları iyice temizliyomusunuz ?
  • Kolun üst kısmına önerebileceğiniz bir model varsa bakabilirim, adam gibi bulamadım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGlr

ben bi arkadaşı dövdürmek istiyorum böyle burnu kırılsın yeter birazda hırpalansın ama bunu sopayla döverken sopalar ne kadar hijyenik oluyo her dövdüğünüz adamdan sonra kanları iyice temizliyomusunuz ?

http://youtu.be/KHpsQ3pfUu8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAFD38700

quote:

ben bi arkadaşı dövdürmek istiyorum böyle burnu kırılsın yeter birazda hırpalansın ama bunu sopayla döverken sopalar ne kadar hijyenik oluyo her dövdüğünüz adamdan sonra kanları iyice temizliyomusunuz ?

http://youtu.be/KHpsQ3pfUu8

uykum gelmeye başladı ondandır

• Dostum biraz ciddi bir konu bu,insanlar ucuz diye sağlıksız yerlerde yaptırıyorlar sonra bizim adımız kötüye çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfan7013

Dostum biraz ciddi bir konu bu,insanlar ucuz diye sağlıksız yerlerde yaptırıyorlar sonra bizim adımız kötüye çıkıyor

burası konu dışı ciddiye fazla almazlar neyse bende sorayım bari
    bunlar gibi bi dövme kaça patlar yapımı ne kadar sürer?
     Dövme yaptırmak isteyenler Dövme yaptırmak isteyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGlr -- 4 Ocak 2015; 1:42:27 >

• bu tip dövmeleri yapmayı herkes beceremez bir kere onu söyleyeyim, en az 3 seans falan sürer,fiyat konusuna gelince doğru düzgün bir stüdyoda bu işin hakkını verecek olan bir sanatçıya yaptıracaksan 2000 lira dan başlar fiyat
  • Dövmesinden sıkılan biri geldiğinde napıyorsunuz.Siliyor musunuz,üstüne yeni dövme falan mı?
    Dövme seçimi yaparken neye dikkat edilmeli?
  • peki şu tarz elin üstüne yapılabilcek güzel dövmeler var mı veya direk bunu yaptırsam yakışırmı tabi görmeden pek yorum yapamazsın ama yinede tavsiye edermisin bu tarz bi dövme

• quote:

peki şu tarz elin üstüne yapılabilcek güzel dövmeler var mı veya direk bunu yaptırsam yakışırmı tabi görmeden pek yorum yapamazsın ama yinede tavsiye edermisin bu tarz bi dövme

ILIK MISIN BİRADER BU NE

• Atatürk imzalı dövme ön kol kısmına 7 cm civarı ne kadara yapılır hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Atatürk imzalı dövme ön kol kısmına 7 cm civarı ne kadara yapılır hocam ?

Antalyada ücretsiz yapan yerler var dostum yolun düşerse dönerciler çarşısının ilerisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam her iki kulağa bu kanat dövmesini yaptırsak ne kadar tutar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

hocam her iki kulağa bu kanat dövmesini yaptırsak ne kadar tutar ?

dövmeler de çok güzel , gözlük de . Nereden bulunur hocam acaba bu gözlük

• quote:

Orijinalden alıntı: frknG8

quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

hocam her iki kulağa bu kanat dövmesini yaptırsak ne kadar tutar ?

dövmeler de çok güzel , gözlük de . Nereden bulunur hocam acaba bu gözlük

Hocam gözlük ray-ban'in wayfarer modeliydi sanırsam

• izmir ve denizlide önereceğiniz dövmeci?
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfan7013

Dövme yaptırmak isteyenler istedikleri her konuda bana danışabilirler,aklınıza takılan ne varsa sorun ki yaptırmadan önce dövmecinize kesin bilgilerle gidin :) ben de dövmeciyim ve kararsız gelenlerden ,bilgisiz gelenlerden çok büyük sıkıntı yaşamaktayız,hijyen sorularından fiyat sorularına kadar her şeyi sorabilirsiniz

şu şekilde komple kola uygulanan dövmeleri önerir misin?

birde kolun hacmi arttıkça dövmenin şekli bozulur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fullmetal Chemist -- 4 Ocak 2015; 2:42:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

quote:

peki şu tarz elin üstüne yapılabilcek güzel dövmeler var mı veya direk bunu yaptırsam yakışırmı tabi görmeden pek yorum yapamazsın ama yinede tavsiye edermisin bu tarz bi dövme

ILIK MISIN BİRADER BU NE

valla bu senin seçimin seni yansıtan bir şekilse yaptır,ama sadece şekil olsun diye yaptırma bence,dövmesinden sıkılan insanların çoğu anlamsız sadece şekil amaçlı dövme yaptıran kişiler oluyor genelde onun için bu konuda iyice düşünüp karar vermen gerekir,dövme yaptırmak istiyorsan sana tavsiyen seni anlatan kişiliğini yansıtan birşey bul model yoksa bile dövmeciye bunu anlat senin için özel olarak çizsin bu en güzeli olur ,dünyada tek bir dövme o da sende,dikkat ederseniz bu ara tüy yaptırmak sonsuzluk işareti yaptırmak moda !!! bu da yanlış bir durum maalesef dövmeleri kızılay dağıtmış gibi bir durum.

• frknG8 kullanıcısına yanıt
    valla bu dövme çok tutmaz dövmecinin açılış fiyatı neyse o olur tahminimce ama bana soruyorsan böyle dövme yaptırma hem iş hayatında sorun olabilir hem de bu tip dövmelerin biraz uç dövmeler olduğunu düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.