Şimdi Ara

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
26
Favori
46.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

bir gün yaptırırsam 2 kola komple yaptırcam

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

Hocam o iş manyaklığa dönüyor zaten bir süre sonra, Randy Orton'ın da ilk dövmesi 2005 civarıydı sanırsam sadece koluna yaptığı basit bir halkaydı

• Ailemin başharflerini düşünüyorum koluma ama nasıl bi tasarım olabilir mesela harflerin üstüne bi taç ? Var mı yaratıcı fikri olan ?
  • 2 yıldır he yaptiracagima karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercaN__

Ailemin başharflerini düşünüyorum koluma ama nasıl bi tasarım olabilir mesela harflerin üstüne bi taç ? Var mı yaratıcı fikri olan ?

İlk sayfada benim dövmede de ailenin baş harfleri var. Köşeli bir model bulup köşelerine yazdırabilirsin. Dediğin gibi Taç yaptırıp, kenarlarına yaptırabilirsin. Tamamen senin hangi şekili beğeneceğin ile ilgili.
  • V dövmesi var bende geçen ay koluma yaptırdım küçük bişiyurttan arkadaş yaptı sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Mühendis -- 4 Haziran 2012; 2:10:08 >
  • Beyler çok sevdiğim bir fotoğrafı dövme yaptırmak istiyorum, renkli. Ücret en az, en fazla kaç tl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Beyler çok sevdiğim bir fotoğrafı dövme yaptırmak istiyorum, renkli. Ücret en az, en fazla kaç tl olur?

Burdan ücret vermek çok saçma olur. Olayınız şu olmalı; Yetenekli - Hijyenik ve ucuz.

Bazı dövmeciler var. Deli para isterler, bazıları az ister, kıllanırsın ama ortaya sanat eseri çıkarırlar. Bi kere makine açılış fiyatı ''50 TL'' olan yerleri bulun. Dövmecinin sitesini veya facebook sayfasını alın ve yaptıgı dövmeleri inceleyin. Yaptıran denk gelirseniz, sorun. Stüdyosuna bakın, hijyen nasıl?

En son diğer dövmecilerin 200 ila 300 TL fiyat çektiği dövmeyi, kız arkadaşım benim yaptırdıgım yerde 100 TL'ye halletti. Adamın amacı tamamen para değil, sanatçıyım ben diyor, sanatını yapıyor sonuçta. Gözünü para bürümüş dövmecilere gitmeyin, iyi araştırın.

Ayrıca @Nayc, Fotoğraf diyorsun. Dövmeciler ''gerçeklik'' adı altında para eklerler dövmeye. O yüzden fotoğraf biraz daha tuzlu olur, çünkü gerçek birşeyi bedene aktarmak kolay olmasa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Beyler çok sevdiğim bir fotoğrafı dövme yaptırmak istiyorum, renkli. Ücret en az, en fazla kaç tl olur?

Burdan ücret vermek çok saçma olur. Olayınız şu olmalı; Yetenekli - Hijyenik ve ucuz.

Bazı dövmeciler var. Deli para isterler, bazıları az ister, kıllanırsın ama ortaya sanat eseri çıkarırlar. Bi kere makine açılış fiyatı ''50 TL'' olan yerleri bulun. Dövmecinin sitesini veya facebook sayfasını alın ve yaptıgı dövmeleri inceleyin. Yaptıran denk gelirseniz, sorun. Stüdyosuna bakın, hijyen nasıl?

En son diğer dövmecilerin 200 ila 300 TL fiyat çektiği dövmeyi, kız arkadaşım benim yaptırdıgım yerde 100 TL'ye halletti. Adamın amacı tamamen para değil, sanatçıyım ben diyor, sanatını yapıyor sonuçta. Gözünü para bürümüş dövmecilere gitmeyin, iyi araştırın.

Ayrıca @Nayc, Fotoğraf diyorsun. Dövmeciler ''gerçeklik'' adı altında para eklerler dövmeye. O yüzden fotoğraf biraz daha tuzlu olur, çünkü gerçek birşeyi bedene aktarmak kolay olmasa gerek.

Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim.

• Bende 18 olim sirtima bir tane yaptirmak istiyorum, goguse kartal yada besiktas armasi kolada Ataturkun imzasini yaptirmayi dusuniuyorum.Sirt icin tavsiyeleriniz varmi?

• güzel modellerin resimleri eklenirse iyi olur
  •  ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

arkadaşlar bunu sol kol içime yaptırmayı düşünüyorum biraz daha küçülterek yaklaşık maliyeti ne kadar tutar bir de mersindeyim önereceğiniz yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeyapo -- 20 Haziran 2012; 13:51:25 >
  •  ### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )
  • 'Mors Certa, vita Incerta' yazdırmayı düşünüyorum ne tür bi font uygun olur acaba ?
  • Ankara'da dövme yaptıracak var ise kesinlikle Cemal Arabacı'ya (Art Tattoo) yaptırmalarını şiddetle tavsiye ederim.

### Dövme Hakkında Bilgi Paylaşım ###( Geçici - Kalıcı - Dövme modelleri - Tecrübeler )

Bunlarda benim dövmelerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Altaïr Ibn-La'Ahad

Uzun zamandır şu dövmeyi yaptırasım var. Aynı şekilde 2 tane yaptırmayı düşünüyorum. Tahminen ne kadara mal olur?

Çok iyiymiş bu hocam. Olayı ne bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slajer

quote:

Orijinalden alıntı: Altaïr Ibn-La'Ahad

Uzun zamandır şu dövmeyi yaptırasım var. Aynı şekilde 2 tane yaptırmayı düşünüyorum. Tahminen ne kadara mal olur?

Çok iyiymiş bu hocam. Olayı ne bunun?

Bunu omzuma yaptırmayı düşünüyorum.
    "Eğer yakından bakarsanız bir kurtadam olduğunu farkedersiniz. Daha yakından bakarsanız birçok kurtadam görürsünüz." yazıyordu fotoyu aldığım sitede.

Edit:Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miami Heat -- 20 Haziran 2012; 17:44:22 >
  • 10 cm lik atatürk imzası kalıcı dövmelerin fiyatı ortalama ne kadardır ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.