Şimdi Ara

Döviz (Dolar - Euro) aldı başını gitti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ülkemiz çok şiddetli bir ekonomik kriz içinde alım gücü çok çok düştü. Döviz arttıkça fakirleşiyoruz. Dün alabildiğimiz eşyayı bugün alamıyoruz TL çünkü eriyor.

• Onlar öndeki araba da, benle pound, dolar ve Euro nun peşindeyiz.

İsviçre frangı da BMW 520d ile peşimizde.

Türk lirası Şahin de idi, sanırım lastikleri paylaşmıştı. Türk lirası 4'lü sinyali açmışlardı. Allah yardımcısı olsun Türkiye'nin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emniyet şeridine geçip 4'lü sinyalleri yakıp ambulans beklemeye başladı TL. Dün 10 TL'ye aldığın bugün 14 TL. Bunu birde büyük rakamlarda yaptığımızı düşünürsek bizim acil servise girmemiz lazım yoksa gidişat kötü. TL kendi paramız ile kendi ülkemizde rezil oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Badelasum -- 14 Nisan 2015; 14:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badelasum

Emniyet şeridine geçip 4'lü sinyalleri yakıp ambulans beklemeye başladı TL. Dün 10 TL'ye aldığın bugün 14 TL. Bunu birde büyük rakamlarda yaptığımızı düşünürsek bizim acil servise girmemiz lazım yoksa gidişat kötü. TL kendi paramız ile kendi ülkemizde rezil oluyoruz.

2.62 den aldım, şuan 2.67 yi geçiyor hehehe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ekonomi iyiye gidiyor duble yol bi telefon 4 asgari ücret C segmenti otomobil 40bin tl den 90 bin tl ye çıktı millet hala uyuyor çünkü akp seçmeni fakirlerden oluşuyor
  • Ev almak için bozdurduğumuz dolardan 70 bin tl zarardayız şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet diyoruz sen ise ben kapitalistim diyorsun. İyi ozaman Döviz düşüncede böyle mutlu olucak mısın? Sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Badelasum -- 14 Nisan 2015; 15:17:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

Ev almak için bozdurduğumuz dolardan 70 bin tl zarardayız şu an

Çok kötü bir durum geçmiş olsun. Ülkemizde herşeyide Dolar endeksli yapmışlar TL üzerine değil sonra Dolar artıyor herşeyin fiyatı artıyor.
  • Şuan itibari ile Dolar 2,72TL civarında Euro 2,92TL civarında seyrediyor. Gittikçe değer kaybediyor TL ve millet fakirleşiyor ama zamlar kapıda anlıyacağınız kriz yakındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Orijinalden alıntı: Badelasum

Emniyet şeridine geçip 4'lü sinyalleri yakıp ambulans beklemeye başladı TL. Dün 10 TL'ye aldığın bugün 14 TL. Bunu birde büyük rakamlarda yaptığımızı düşünürsek bizim acil servise girmemiz lazım yoksa gidişat kötü. TL kendi paramız ile kendi ülkemizde rezil oluyoruz.

2.62 den aldım, şuan 2.67 yi geçiyor hehehe

100 lira koysan 5 lira kar ediyorsun ehe

• bunlar daha iyi günleri, seçimlerden sonra olacakları görün siz. olan yine döviz ile borçlanmış kobilere olacak.
  • Yerli malına sabah akşam küfür edersen dışardan almak zorunda kalırsın. Bu durumda dolar seni parmağında oynatır.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Yüzde 10 üretici Yüzde 90 tüketici ülkesiyiz. Ürettiğimiz ürünlerde Gıda Mobilya İnşaat Demir ve Tekstil. Gerisi hep dışardan.
  • 3 yıl önce 1,50'den almıştım yüklü bir miktar Doğru yatırım ile kazanmaya devam ediyorum

• dolar 1,5 lirayken neredeydiniz o zaman da kriz tellalıydınız 2,62 ikende yalancı çobansınız kimse sizi duymayacak boşuna anırmayın
  • 2622110012 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ben devletin bekası doğrultusunda konuşuyorum. Dövizin artmasını bekleyenler bir şey derimde neyse. Döviz sabit kur olmalı. Felaket tellalcısı değil gerçekler acıdır. Döviz devalüasyon demektir buda kendi paranın erimesi demektir. Ben Türkçülüğü seven bir İnsanım TL en yüksek olsun isterim gel görki kendi para birimimiz değersiz herşey döviz üzerine.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.